دیدار پرسپولیس با درویش؛ از وعده تا تهدید به استعفا!

دیدار 5 بازیکن پرسپولیس با مدیرعامل این باشگاه بدون نتیجه مشخص و با وعده های کم به پایان رسید.

پس از اعتراض بازیکنان پرسپولیس به عدم پرداخت مطالبات خود در آستانه هفته دهم لیگ برتر انگلیس، امروز تعدادی از بازیکنان قدیمی پرسپولیس برای ابراز نارضایتی از این مسائل به دیدار ردا درویش، مدیرعامل این باشگاه رفتند. از طرف دیگر بازیکنان

بازیکنان ابتدا خواستار پرداخت مابقی مطالبات فصل گذشته شدند اما ردا درویش اعلام کرد که به دلیل محرومیت از جام حذفی 10 درصد از قرارداد خود را جریمه کردند! اظهارات درویش با اعتراض بازیکنان حاضر در جلسه روبرو شد زیرا آنها اعلام کردند که در قرارداد 10 درصد گزینه قهرمانی جام حذفی را دارند و زمانی که قهرمان نشدند و از دست دادن آن پاداش پنالتی بود، اما درویش به آنها گفت: تلاش و با تایید هیئت مدیره این جریمه به 5 درصد کاهش یافت که بار دیگر با اعتراض بازیکنان مواجه شد. مدیرعامل پرسپولیس به بازیکنان اعلام کرد که هیات مدیره باشگاه باید در این خصوص نظر بدهد. درویش به آنها قول داد که اعضای هیئت مدیره به زودی در تمرین حاضر شوند تا بازیکنان نگرانی های خود را در این زمینه به اعضای هیئت مدیره اعلام کنند.

در این جلسه بازیکنان باشگاه پرسپولیس اعلام کردند که در آستانه هفته دهم لیگ برتر انگلیس تنها 20 درصد از قرارداد خود را دریافت کرده اند که اصلا خوب نیست. در این جلسه نمایندگان بازیکنان به ردا درویش اعلام کردند که طبق نظر همه بازیکنان، اگر بخشی از قراردادها قبل از تعطیلات لیگ برتر به حساب بازیکنان واریز نشود، بعد از تعطیلات در تمرین حاضر نمی شوند! این سخنان بازیکنان حاضر در جلسه باعث شد تا ردا درویش به آنها اعلام کند قبل از پایان بازی ها و قبل از اردوی تیم ملی برای جام جهانی 2022 قطر، درصدی بیشتر از قراردادشان به حساب بازیکنان واریز می شود. . او حتی قول داد تا قبل از بازی با ملوان، پاداش درخواستی بازیکنان را به حساب آنها واریز کند تا با این سخنان بازیکنان معترض را آرام کند.

در این جلسه با وجود اینکه درویش زمان دقیقی را به بازیکنان اعلام نکرد، این موضوع باعث شد تا بازیکنان با این وعده های جدید جلسه را ترک کنند.

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما