دیزل ژنراتور قیمت خرید نحوه انتخاب مشخصات فنی کاتالوگ

دیزل ژنراتور، یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین ابزارهای تأمین برق در صنعت و سایر بخش‌های زندگی است.

دیزل ژنراتور

  • تنظیمات خروجی توان با افزایش کم خیز منحنی به وسیلهٔ افزایش فشار فنر بر روی یک گاورنر سانتریفیوژ ایجاد شده‌است.
  • به‌طورکلی، دو فاکتور ماکسیمم توان تحویلی ژنراتور و طول زمان تحویل این توان دو عامل اصلی رتبه‌بندی هستند.
  • منبع تغذیه برای استفاده روزانه مجموعه های دیزل ژنراتور، در معادن، راه آهن، سایت های ساختمانی، تعمیر و نگهداری ترافیک جاده، کارخانه ها، شرکت ها، بیمارستان ها و سایر بخش ها به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند.
  • نکته قابل توجه که در مورد موتورهای دیزلی وجود دارد این است که در صورتی که دور موتور از ۱۰۰۰ دور در دقیقه بیشتر شود مصرف سوخت کم کم کاهش پیدا می کند و ممکن است به حداقل آن برسد.
  • سعی کنید همیشه پیش از روشن کردن دیزل ژنراتور، اتصالات آن، سلامت کابل ها، شارژرها و شرایط باتری را چک کنید.
  • بهتر است بدانیم که دیزل ژنراتور ولوو پنتا ، دیزل ژنراتور کامینز ، پرکینز، دویتس، لوول و دیزل ژنراتور بادوین ، جز بهترین برندهای مصرفی در ایران می باشد.

این دستگاه انرژی شیمایی را طی فرایند احتراق به انرژی مکانیکی تبدیل می‌کند. ما در این مقاله قصد داریم ضمن بررسی ساختار و اجزای دیزل ژنراتور و موارد استفاده از آن، با نحوه عملکرد این دستگاه نیز آشنا شویم.

دیزل ژنراتور

برای استعلام قیمت و خرید دیزل ژنراتور مناسب برای شما بر حسب برند و توان آنها می‌توانید با کارشناسان فروش دیزل ژنراتور ما تماس بگیرید. انواع مخزن برای ذخیره‌سازی سوخت مصرفی دیزل ژنراتور وجود دارند که از ظرفیت‌های متغیری برخوردار می‌باشند. مخزن زیر پایه، مخزن ذخیره‌سازی در سطح زمین و مخزن ذخیره‌سازی زیرزمینی، از انواع این محصولات می‌باشند. این مخازن دارای درپوش می‌باشند و جهت استفاده اصولی، دارای شیر ورودی و خروجی می‌باشند.

امروزه با افزایش قیمت حامل های انرژی استفاده از دیزل ژنراتور ها خیلی مقرون به صرفه است.

دیزل ژنراتور کامینز 1100 کاوآ

این دستگاه‌ها در اندازه‌ها و ظرفیت‌های مختلفی تولید می‌شوند و می‌توانند به عنوان منبع اصلی برق یا به عنوان پشتیبان در مواقع اضطراری استفاده شوند. ژنراتور گازوئیلی از انجینی تشکیل شده است که با سوخت دیزل(گازوییل) کار می‌کند.

این جریان DC به روتور یا آرمیچر تغذیه شده تا علاوه بر میدان مغناطیسی چرخشی روتور، یک میدان الکترومغناطیسی ایجاد کند. اطمینان حاصل کنید که ژنراتور خاموش است و هیچ گونه اتصال الکتریکی انجام نشده است. تشکیل شده است، پس به راحتی با اطلاع از موارد مؤثر بر قیمت هر جزء می توان در مورد قیمت دستگاه اطلاعات بیشتری کسب کرد.

می توان از آنها برای تهیه طیف وسیعی از برنامه ها مانند مدارس ، بیمارستان ها ، کارخانه ها و خانه ژنراتور دیزلی ها استفاده کرد. آنها می توانند به عنوان منبع اصلی برق یا در صورت قطع برق استفاده شوند.

همچنین با دیزل ژنراتورهای دست دوم و نو و هر آنچه نیاز به دانستن در این خصوص دارید، آشنا می‌شوید. دینام یا ژنراتور AC یک ژنراتور الکتریکی است که انرژی مکانیکی چرخشی را به شکل جریان متناوب به انرژی الکتریکی تبدیل می کند. حرکت چرخشی موتور را به برق تبدیل می کند، که برای تأمین انرژی بار ژنراتورها استفاده می شود.

دیزل ژنراتور

شما برای خرید Diesel generator می توانید با کارشناسان مجتمع صنعتی آرا سنگ الوند در ارتباط باشید.

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما