دیزنی برای بازگرداندن کانال های خود در شبکه دیش به توافق رسید

دیزنی و دیش بر سر یک قرارداد جدید به توافق اولیه دست یافتند.


تصویر:

دادو روویک/ رویترز

شرکت والت دیزنی صاحب کانال های تلویزیونی بود یک شرکت

دیس -3.20٪

آنها به شبکه دیش بازگشتند یک شرکت

ظرف -2.19٪

پلتفرم های پخش و پخش ماهواره ای پس از توافق اولیه دو شرکت بر سر قرارداد جدید.

این معامله با خاموشی آخر هفته به پایان می رسد که باعث شد میلیون ها مشتری Dish دسترسی به چندین شبکه محبوب دیزنی از جمله ESPN و ABC را از دست بدهند. دیش 10 میلیون مشترک در سراسر کشور دارد، اگرچه این شرکت از اعلام تعداد متاثر از خاموشی خودداری کرد.

اختلاف بر سر شرایط قرارداد جدید دیش برای ادامه انتقال شبکه های پخش و کابلی دیزنی بود. به گفته شرکت تحقیقاتی Kagan، یکی از واحدهای S&P Global Market Intelligence، دیزنی برای بسیاری از شبکه‌های خود از جمله ESPN هزینه‌های بالایی دریافت می‌کند، که تقریباً 9 دلار در ماه برای توزیع کنندگان هزینه دارد.

این معامله پس از آن صورت می‌گیرد که مشترکین Dish قادر به تماشای ورزش‌های ESPN و ABC در آخر هفته نبودند. با موافقت با شرایط، مشتریان Dish Network خطر از دست دادن فرصت “دوشنبه شب فوتبال” ESPN را نخواهند داشت.

دیزنی در بیانیه ای اعلام کرد که با دیش به “توافق دست دادن” رسیده است که نشان دهنده ارزش بازار منصفانه محتوای آن است. مفاد قرارداد فاش نشده است. دیزنی گفت که این دو شرکت در روزهای آینده این توافق را نهایی خواهند کرد.

دیش بیانیه‌ای صادر نکرد، اما اطلاعیه‌ای را در وب‌سایت خود منتشر کرد و به مشتریان اطلاع داد که کانال‌های دیزنی بازسازی شده‌اند.

علاوه بر ABC و ESPN، کانال های دیگری که تاریک شدند عبارتند از FX، Disney Channel، Freeform، National Geographic و شبکه های خواهر ESPN مختلف.

نوشتن به جو فلینت در [email protected]

حق چاپ © 2022 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق ذخیره شده است 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما