دیمیتری تورسونوف، مربی سابق اما رادوکانو می گوید که او به دلیل “پرچم های قرمز” ترک کرده است | CNNCNN

دیمیتری تورسونوف می‌گوید که تصمیم گرفته است تمرینات اما رادوکانو را در پایان دوره آزمایشی خود با این ستاره تنیس به دلیل «پرچم‌های قرمز» که نمی‌تواند نادیده بگیرد، متوقف کند.

این بازیکن روس پس از جدایی او از مربی تمام وقت تورپین پلتز در ماه آوریل با این دختر 19 ساله نامزد کرد، اما از آن زمان گفته است که این دو نمی توانند بر سر شرایط به توافق برسند.

تورسونوف اکنون با بلیندا بنچیچ، قهرمان المپیک کار می کند، اما می گوید این دلیلی نبود که او رادوکانو را ترک کند.

“من از اما دور بودم مهم نیست که دیگری وجود داشته باشد [player] در دسترس است یا نه.” او در مصاحبه ای که چهارشنبه منتشر شد به tennismajors.com گفت.

ما در مورد شرایط به توافق نرسیدیم و برخی از پرچم‌های قرمز وجود داشت که نمی‌توان آنها را نادیده گرفت. به همین دلیل خواندن چنین چیزهایی کمی خسته‌کننده است.

من از بازیکنی به بازیکن دیگر نمی رفتم، این کار را نمی کردم.

رادوکانو در سال 2021 به شهرت رسید و قبل از قهرمانی در US Open به دور چهارم ویمبلدون رسید.

این جوان 18 ساله اولین بازیکن مقدماتی تنیس مردان یا زنان شد که به فینال گرند اسلم رسید، چه برسد به اینکه در یک مسابقه پیروز شود.

مصدومیت ها، کیفیت پایین و تغییرات در کادر مربیگری او از آن زمان به نتایج ناامیدکننده ای کمک کرده است و این دختر نوجوان اکنون در رتبه 76 جهان قرار دارد.

اوایل این ماه، او از مسابقات آزاد ترانسیلوانیا به دلیل مصدومیت مچ دست کنار رفت.

تورسونوف علیرغم تلاش او برای استقرار در تور WTA، پر از تمجید از بازیکن سابقش بود.

او افزود: «اولاً، او کاملاً زرق و برق است، سخت کار می کند و مانند یک ستاره فکر نمی کند یا رفتار نمی کند.

“او گرسنه است که بهتر شود و وسواس زیادی به تنیس دارد. من فکر می کنم این ترکیب بسیار نادری است. بنابراین من واقعاً دوست داشتم با او کار کنم و واقعاً می خواستم آن را به نتیجه برسانم. تصمیم بسیار دشواری برای من بود که از یک بازی خارج شوم. بازیکنی که دوستش دارم و به او احترام می گذارم.”

“به نظر من، این حداقل یک پروژه یک ساله است، اما می توانم بگویم که احتمالا یک پروژه دو سال و نیم است که در سمت امن قرار بگیریم.

“البته، گفتنش سخت است و برای مردم سخت است که بفهمند چگونه ممکن است، زیرا او قبلاً در US Open قهرمان شده است. اما، به نظر من، بازی او بسیار ابتدایی است، و من فکر می کنم که او از بسیاری جهات می تواند از یک بازی استفاده کند. بهبود زیادی.”

CNN برای اظهار نظر با تیم رادوکانو تماس گرفته است اما پاسخی دریافت نکرده است.

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

تماس با ما