دینامو 1 – 2 بایرن مونیخ؛ سرب ثابت شد

[ad_1]

به گزارش “ورزش سه”، در شبی که دو تیم زیر برف سنگین در بایرن مونیخ پایتخت اوکراین به مصاف هم رفتند، با تکیه بر گل های روبرت لواندوفسکی و کینگزلی کومان در نیمه اول در نهایت با نتیجه 1-2 حریف خود را شکست دادند و پیروز شدند. رهبری آنها.

بایرن مونیخ بازی را تهاجمی آغاز کرد و در همان دقیقه اول اولین گل مسابقه را به ثمر رساند. انتقال گورتزکا پس از کشته شدن بازیکن دیناموکیف تغییر جهت داد و سپس روبرت لواندوفسکی با ضربه ای تماشایی و آکروباتیک گل اول بایرن مونیخ را به ثمر رساند.

دقایقی بعد اشتباه گورتزاکا و به دنبال آن سایه عجیب و غیرمنتظره مانوئل نویر روی یخ می توانست دیناموکیف را به تساوی بکشاند اما توپ از تیرک دروازه بایرن به بیرون رفت و دروازه این تیم مهار شد. در دقیقه 35 دیناموکیف با قدرت سیرگانف و نفوذ سیروتا به گل تساوی دست پیدا نکرد اما این بار مانوئل نویر محتاطانه عمل کرد و پاسخ خوب او مانع از این شد.

اما بایرن مونیخ در دقیقه 42 گل دوم خود را به ثمر رساند. کورینتیان تولیسولا در سمت راست جعبه به کینگزلی کومان فرستاده شد. ستاره فرانسوی به خوبی کنترل توپ را در اختیار داشت و با یک ضربه محکم و دقیق تا بالای دروازه به زیبایی گل دوم بایرن مونیخ را به ثمر رساند. در ادامه اتفاق خاصی نیفتاد و بایرن با تکیه بر این دو گل بزرگ وارد رختکن شد.

دیناموکیف در نیمه دوم حمله را آغاز کرد و از همان ابتدا یک فرصت عالی برای گلزنی داشت. در ابتدا ضربه ویتینو به زیبایی توسط مانوئل نویر مهار شد و در این ریباند دروازه بان آلمانی واکنش عجیبی به ضربه شاپارنکو نشان داد و این فرصت طلایی را از دست داد.

در دقیقه 63 کورینتیان تولیسو شانس خود را برای گلزنی از گوشه محوطه جریمه دیناموکیف امتحان کرد و بوشچان به خوبی به این صحنه پاسخ داد. اما در دقیقه 70 دینامو برای کیف به تساوی رسید. ریباند سیگناکوف هارمیش را در موقعیت بسیار خوبی قرار داد و او با یک ضربه دقیق گل اول تیمش را به ثمر رساند.

دقایقی بعد در ریباند واکنش مانوئل نویر این بود که دینامو می توانست گل دوم را به ثمر برساند اما ضربه سیدورچوک به بیرون رفت. تلاش دینامو موثر نبود و بایرن رقیب خود را 1-2 شکست داد.

[ad_2]


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم