دیگر نیازی به شانه زدن نیست: چرا کاشت موی مردانه رونق گرفته است

جیمی کانرز خط موی او در اواسط بیست سالگی شروع به خیانت به او کرد. اگرچه این ویرایشگر ویدئویی مستقر در بروکلین، که اکنون 36 سال دارد، با ایده کاشت مو در حال معاشقه است، ریزش فولیکول های او به اندازه کافی بد به نظر نمی رسد که چنین روش هایی را تضمین کند. و علاوه بر این، چگونه می‌توانست به اندازه کافی مرخصی بگیرد تا از چشمان کنجکاو همکارانش خلاص شود؟

همه اینها در طول همه گیری تغییر کرد. در اوایل سال 2021، عکسی از آقای کانرز باعث شد او متوجه شود که وضعیت پوست سرش سخت‌تر می‌شود. بدون معاشرت با کتاب و WFH در نوسان کامل، او می تواند مخفیانه روی مبل خود بدون اتلاف روزهای بیماری بهبود یابد. او مشاوره ای را با دکتر بنجامین بال، جراح مو در منهتن رزرو کرد، که استخراج واحد فولیکولی (FUE) را توصیه کرد، روشی که شامل برداشت تک تک فولیکول ها از پشت سر و کاشت مجدد آنها در پیشانی یا تاج سر است. چهار تا هشت ساعت طول می کشد و 11000 تا 15000 دلار هزینه دارد. آقای کانرز که چندین هفته پس از مشاوره اولیه موهای خود را پیدا کرد، گفت: “فکر کردم این کار را درست انجام دهم.”

او در میان گروهی از مردانی است که از زمان استراحت در دوران کووید برای طعم‌های جدید استفاده کرده‌اند. کاشت مو – شاید معادل مردانه لیفت صورت اپیدمیولوژیک برای زنان – از جهش رشد سالمی برخوردار است. در دفتر کار، ممکن است متوجه شوید که همکارتان شانه بدون نقاب خود را با یک تکه مو جایگزین کرده است که باعث حسادت جیسون موموآ می شود.

جیمی کانرز، ویرایشگر ویدیوی 36 ساله بروکلین، در مارس 2021 پیوند مو دریافت کرد. این وب 9 ماه اول پیشرفت پس از پیوند را نشان می دهد.


تصویر:

جیمی کانرز

دکتر گری لینکف، جراح پلاستیک در نیویورک می گوید: «ما در دو سال گذشته شاهد افزایش بسیار زیادی در تعداد مردانی که به دنبال پیوند هستند، بوده ایم. وی افزود که بسیاری از مردان برای «داس» جدید به مقاصد گردشگری پزشکی مانند ترکیه، پرتغال و پاناما سفر می کنند. به گفته محقق بازار Fortune Business Insights، انتظار می‌رود که بازار جهانی کاشت مو تا سال ۲۰۲۶ به ۴۳.۱۳ میلیارد دلار برسد، در حالی که در سال ۲۰۱۸ ۵.۹۴ میلیارد دلار افزایش یافته است که هفت برابر افزایش می‌یابد.

قفل های نازک برای سال ها نرها را نگران کرده است. مصریان باستان در تلاشی (محکوم به شکست) برای تقویت رشد، تاج‌هایی را که با خمیر ساخته شده از خرما، سم الاغ و پنجه سگ پوشانده شده بود، نقاشی می‌کردند. در دهه 1990، داروهایی مانند فیناستراید و روگین شروع به ایجاد امید کردند. اخیراً استارت‌آپ‌های مد روز مانند Hims و Nutrafol قرص‌ها و اسپری‌هایی با قدرت ظاهری برای تقویت فولیکول‌ها عرضه کرده‌اند.

ممکن است متوجه شوید که همکارتان شانه خود را با یال جیسون موموآیش عوض کرده است.

اگرچه ایمپلنت‌ها از دهه 1950 به صورت تجاری انجام شده‌اند، اما عموماً توسط اکثر مردان بیش از حد افراطی در نظر گرفته می‌شوند. عوامل مختلفی این تصور را تغییر می دهد. این بیماری همه گیر روی خطوط مو سخت بوده است: طبق گفته آکادمی پوست آمریکا، کووید – و استرس مربوط به بیماری همه گیر – باعث ریزش مو در برخی افراد شده است. هر گونه نازکی با روال جدید زوم تقویت می شود: دکتر پل جارود فرانک، متخصص پوست، متخصص زیبایی در نیویورک، گفت: نادیده گرفتن آن شقیقه های برهنه زمانی که تمام روز به خود خیره می شوید، سخت است.

دکتر فرانک گفت انگ مرتبط با ایمپلنت – و سایر روش های زیبایی برای مردان – در حال فرسایش است. در سال 2020، بازیگر شاین جکسون سفر پیوند خود را در اینستاگرام مستند کرد. مارک جیکوبز طراح نیز درباره نی هایی که در سال های اخیر احیا کرده است صحبت کرده است. اما همه از باز بودن راضی نیستند. برخی از گیرندگان پیوند فقط به صورت ناشناس با ما صحبت می کنند. دکتر فرانک به لیست A اشاره کرد که به نظر می رسید اخیراً از ترمیم معجزه آسای موهای خود لذت برده اند اما هیچ توضیحی ارائه نکردند. با این حال، او گفت، مردان عادی از “نتایج این افراد مشهور” الهام گرفتند.

مارک جیکوبز آرایشگر – که در اینجا در سال 2017 عکس گرفته شده است – در سال 2010 پیوند مو دریافت کرد. او این درد را “دردناک” توصیف کرد.


تصویر:

گتی ایماژ

این کمک می کند که پیوندها بهتر شوند – حتی اگر پرتقاضاترین روش، FUE، جدید نباشد. در دهه 1930 اختراع شد و در اوایل دهه 2000 احیا شد. بر خلاف جایگزین اصلی – بریدن یک نوار از پشت سر و کاشت مجدد آن در نواحی طاسی – FUE هیچ جای زخمی باقی نمی گذارد. دکتر پل و همکاران می گویند که با قلم های استخراج جدید که به جراحان دقت بالایی می دهد، به طبیعی ترین نتایج دست می یابد.

با این حال، ممکن است تا یک سال طول بکشد تا موهای کاشته شده به طور کامل سفت شده و ضخیم تر شوند. بدتر از آن: این یک راه حل یک بار نیست. جو باکان، 31 ساله، فروشنده ای در Mahwah، نیوجرسی، در سال 2015 یک FUE در قسمت جلوی پوست سر خود دریافت کرد. او از آن زمان برای سه بار دیگر بازگشته است – به پشت سر و تاج خود – و تخمین زده می شود که حدود 50,000 دلار در آن هزینه کرده است. جمع. در همین حال، آقای کانرز به مصرف روگین و فیناستراید ادامه می دهد. دکتر پل با تاکید بر اینکه این کار از نازک شدن مو در آینده جلوگیری نمی کند، گفت: “تصور اشتباه عمیقی وجود دارد که پیوند تنها قهرمان در جلوگیری از ریزش مو است.”

بازیگر شاین جکسون – که در اینجا در سال 2021 عکس گرفته شده است – در اینستاگرام به بحث در مورد پنج کاشت موی خود پرداخت.


تصویر:

گتی ایماژ

آیا روند کندن و کاشت مجدد لامپ های گنبد شما، گویی که یک سایت احیای جنگل های آمازون است، به همان اندازه که به نظر می رسد دردناک است؟ این مثل جهنم درد می کند. با این حال، آقای باکان اصرار داشت که «اصلاً دردناک نبود».

با این حال، هر دو از نتایج خود راضی بودند. آقای کانرز گفت این پیوند به او “اعتماد به نفس واقعی” داد. و هر دو قاطعانه بودند که همه این کارها را دوباره انجام خواهند داد. اگر آنها بخواهند آداب شکوهمند جدید خود را حفظ کنند، این شانس وجود دارد که مجبور شوند.

توهمات فولیکولی

آیا نمی خواهید عمل جراحی انجام دهید اما برای تراشیدن گنبد یا کلاه گیس کردن آماده نیستید؟ معلمان رشته نیویورک Takamichi Saeki و Robert McMillen این برش ها و استایل ها را پیشنهاد می کنند.


شفاف سازی:

جاناتان آلاردایس

ناپدید شدن

آقای مک میلان گفت: “اگر موهای شما شروع به ترساندن شما کند، احتمالاً کوتاه ترین دوست شما خواهد بود.” یک رنگ محو در طرفین و یک برش محکم در بالا را امتحان کنید.


شفاف سازی:

جاناتان آلاردایس

تلمبه بزن

تاج طاس اما پیشانی ضخیم تر؟ آقای تاکامیچی گفت: “من موهایم را به پهلو محکم نگه می دارم و پومپادور انجام می دهم.” به عقب شانه بزنید تا نقاط خالی را بپوشانید، سپس با اسپری بمالید.


شفاف سازی:

جاناتان آلاردایس

گوزن et

برای یک کار پشمالو، آقای تاکامیچی گفت: “من همه چیز را در کناره ها و پشت قسمت بالا می گذارم، حتی اگر نازک باشد، اما آن را برش می دهم و تا می کنم تا کمی پانک به نظر برسد.”


شفاف سازی:

جاناتان آلاردایس

مالک آن بود

آقای مک میلن گفت: ریش بگذار تا از لاغری حواسش پرت شود. سپس، یک برش آسان بگیرید و سعی نکنید چیزی را پنهان کنید. فرمود: مالك ضررت باش و خودت را حفظ كن.

حق چاپ © 2022 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق ذخیره شده است 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم