رئال 1-1 اوساسونا; بارسلونا جلوتر می ماند

کد خبر: 1846251
اکتبر 11, 1401 در 00:26
5.5 هزار بازدید |

3
نقطه نظر

رئال مادرید در خانه مقابل اوساسونا به تساوی 1-1 دست یافت.

رئال 1-1 اوساسونا;  بارسلونا جلوتر می ماند

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان کارلو آنچلوتی با پیروزی در بازی امشب می توانستند بار دیگر صدر جدول بارسلونا را به دست آورند اما در خانه مقابل تیم پرتلاش اوساسونا متوقف شدند و حالا در رده دوم جدول قرار دارند. به دلیل تفاضل گل کمتر از بارسلونا.

دو تیم بازی را مساوی آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون ایجاد موقعیت خاصی روی گل گذشت. این مسابقه تا دقیقه 17 به همین منوال ادامه داشت و پس از پاس خطرناک دنی کارواخال، این فرلاند مندی بود که توانست با ضربه سر کار را به پایان برساند اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.
حملات دو تیم ادامه داشت اما تا دقیقه 39 به موقعیت خاصی منجر نشد و پاس وینیسیوس کریم بنزما را در مرکز دروازه قرار داد اما ضربه او به طرز خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.
بعد از این موقعیت رئال مادرید ابتکار عمل را در دست گرفت و در دقیقه 41 این وینیسیوس بود که به اشتباه اولین گل مسابقه را به ثمر رساند. ستاره برزیلی که توپ را از ارسال داوید آلابا در سمت چپ دریافت کرده بود، یک پاس تند و تیز برای باز کردن دروازه داشت که در گوشه دروازه اوساسونا بدون مصدومیت قطعی شد.

در دقایق پایانی نیمه اول اتفاق خاصی روی دروازه ها نیفتاد و رئال با برتری یک بر صفر به رختکن رفت.
اوساسونا نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 50 بازی را به تساوی کشاند.این کیکی بود که پس از پاس اونای گارسیا از سمت راست با ضربه سر از روی آنتونیو رودیگر به گل تساوی رسید.
تنها دو دقیقه بعد، اوساسونا می توانست گل دوم را به ثمر برساند، اما کیکی که پاس خوبی از موی گومز داشت، ضربه او را به بیرون زد.
در ادامه رئال مادرید تمام گل را از آن خود کرد و بر مسابقه مسلط شد اما دفاع مستحکم اوساسونا مانع از گلزنی این تیم شد.
اما فشار رئال در نهایت در دقیقه 78 وارد شد و این تیم صاحب یک ضربه پنالتی شد. خطای داوید گارسیا روی کریم بنزما باعث شد داور ضربه پنالتی را نشان دهد و مدافع اوساسونا از زمین مسابقه اخراج شود.
بنزما خودش را پشت توپ قرار داد و ضربه اش را در میانه دروازه زد اما سرجیو هررا دروازه بان اوساسونا با زیرکی توپ را از بالای دروازه فرستاد.
دو دقیقه بعد بنزما موفق شد دروازه حریف را باز کند اما داور این گل را به دلیل آفساید مردود اعلام کرد. در دقایق پایانی رئال مادرید صاحب توپ و میدان شد اما تلاش آنها برای رسیدن به گل پیروزی بی نتیجه ماند و این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

تماس با ما