رئال 2-1 سویا: پاس برای پیروزی مقابل وینیسیوس


به گزارش “ورزش سه”، شاگردان کارلو آنچلوتی تا آخرین دقیقه بازی امتیازات را با تیم رقیب تقسیم کردند تا اینکه گل تماشایی وینیسیوس سه امتیاز را به رئال داد و این تیم همچنان در صدر جدول لالیگا باقی ماند. با چهار امتیاز

هر دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی را بدون ایجاد شرایط خاصی روی دروازه سپری کردند.

سویا در اولین فرصت حساس بازی در دقیقه 12 به گل رسید. رافا میر پاس خوب آکونیا را با ضربه سر روی یک ضربه کرنر به سمت راست دروازه رئال تبدیل به گل کرد.

دو دقیقه بعد سویا روی اشتباه کارواخال تقریبا گل دوم را به ثمر رساند اما حضور به موقع آلابا مانع از گلزنی مجدد رافا میر شد.

رئال مادرید سپس صاحب توپ شد. با این حال، آنها در ایجاد شرایط موفقیت چندانی نداشتند. از سوی دیگر سویا در دقیقه 31 نزدیک بود به گل دوم برسد اما ضربه دیدنی لوکاس اکامپوس به تیرک دروازه کورتوا برخورد کرد.

رئال در یک دقیقه بازی را به تساوی کشاند. ضربه محکم ادین میلیاتو از پشت محوطه جریمه توسط یاسین بونو مهار شد اما توپ از روی توپ بنزما برگشت و او به راحتی دروازه را باز کرد.

بازی در دقایق پایانی نیمه اول متعادل بود و هر دو تیم گل بعدی را به ثمر رساندند اما در نهایت توپ دوم نتوانست از خط دروازه عبور کند و دو تیم در رختکن با نتیجه 1-1 پیش رفتند.

سویا نیمه دوم را خوب شروع کرد و در دقیقه اول بازیکنان این تیم کنترل و قلمرو بیشتری داشتند اما نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه رئال ایجاد کنند.

در دقیقه 57، مارکو آسنسیو با تیم رئال مادرید پیش افتاد اما ضربه او نتوانست وارد دروازه سویا شود.

سپس رئال مادرید پیش افتاد و حملات بیشتری روی دروازه سویا انجام داد. با این حال، آنها در ایجاد شرایط موفقیت چندانی نداشتند.

بازی به همین منوال پیش رفت و در حالی که نیمه اول به نظر می رسید با تساوی به پایان برسد، وینیسیوس جونیور در دقیقه 87 گل پیروزی رئال را به ثمر رساند. وینسیوس روی پاس اریب بلند ادر میلیتائو در سمت چپ زمین توپ را در اختیار گرفت و پس از سانتر، با یک ضربه دیدنی دروازه را باز کرد.

بازیکنان سویا با از دست دادن همه چیز پیش افتادند اما در دقایق باقی مانده نتوانستند کاری از پیش ببرند و بازی با تساوی 2-1 مقابل رئال به پایان رسید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم