رئیس EGX: تارا و پژو 207 در بورس کالا عرضه می شوند

رئیس بورس گفت: با توجه به استقبال دو محصول از تارا و 207 ایران خودرو در بورس کالا، عرضه می شود.

به گزارش تسنیم، مجید عاشقی به اطلاعیه شرکت ایران خودرو مبنی بر تعویق فروش خودروهای تارا و 207 به بورس کالا اشاره کرد و گفت: روندی را در راستای پذیرش خودرو در بورس کالا آغاز کرده ایم. در افتتاحیه اعلام کرد. تشریفات معاملات خودرو در بورس کالا روشی که ما برای دستیابی به قیمت ها در پیش گرفته ایم، روشی بدون بازگشت است.

وی گفت: از ابتدا قرار بود عرضه به صورت پلکانی (تدریجی) خودروها در بورس باشد و این عرضه از خودروهایی آغاز شود که با قیمت بالاتری در بازار معامله می شوند و وجود دارند. پایین ترها با حساسیت نسبت به آنها، به مرور زمان برنامه ریزی هایی برای ورود سایر خودروهای باربر انجام خواهد شد.

عاشق اعلام کرد: در ادامه پذیرش خودرو در بورس کالا، پذیرش تارا و 207 در مسیری قرار گرفت که پیش از این اعلام شده بود. همچنین از آنجایی که دو محصول از تارا و 207 از ایران خودرو در بورس کالا پذیرفته شده است، در حال عرضه است.

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه این حقوق سهامداری است که باید رعایت شود، گفت: مدیران این شرکت خودروسازی مسئولیت دارند اقدامات لازم را برای رعایت حقوق سهامداران انجام دهند.

رئیس بورس و بورس خاطرنشان کرد: معمولاً بین پذیرش یک کالا و عرضه آن کالا همیشه فاصله زمانی وجود دارد و برای تهیه مقدمات و عرضه نیاز به یک دوره زمانی دارد. پریز.

وی تاکید کرد: در حوزه پذیرش همه کالاها در بورس کالا با مقاومت مواجه شدیم و می توان گفت تقریبا هیچ کالایی مانند پتروشیمی، محصولات معدنی و سیمان در برابر پذیرش و عرضه آن در بورس کالا با مقاومت مواجه نشد.

به گفته ایشقی، در مورد خودرو نیز با مقاومت مواجه هستیم، اما قطعا این مسیر بی بازگشت است و باید تامین شود.

وی بر آگاهی سازمان بورس و اوراق بهادار از شرایط و حساسیت های بازار خودرو تاکید کرد و گفت: سال گذشته روند افزایش تولید و کاهش فشار مالی بر خودروسازان پیگیری شد و طی سه ماه در این زمینه اصلاحاتی انجام شد. تابستان

عاشقی گفت: سازمان بورس و اوراق بهادار و بورس کالا در موعد مقرر موضوع عرضه خودرو تارا و خودروی 207 را در بورس کالا قطعا پیگیری خواهند کرد.

وی در پایان با اشاره به اینکه ممکن است شاهد شکاف زمانی در عرضه تارا و 207 برای بورس کالا باشیم، تصریح کرد: برای ایجاد شرایط برای شکستن مقاومت و همچنین عرضه در بورس کالا به زمان نیاز داریم.

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

تماس با ما