راز قتل 35 ساله پاریس با اعتراف قبل از خودکشی زومیت حل شد

[ad_1]

قاتل زنجیره ای فرانسوی معروف به “مرد آبله” سرانجام پس از تحقیقات طولانی پلیس فرانسه شناسایی شد. فرانسوا ورهوکس ، 59 ساله بازنشسته ژاندارمری و افسر پلیس ، در یادداشت خودکشی به قتل ها و تجاوزهای مختلف اعتراف کرد. به گزارش اسکای نیوز ، برای تأیید ادعای ورو ، مأموران پلیس نمونه های پیدا شده در صحنه وی را با نمونه هایی که در محل جنایت یافت شده تطبیق دادند.

قاتل سریالی یک افسر پلیس بود که در دهه های 1980 و 1990 چندین مورد قتل و تجاوز جنسی را در منطقه پاریس مرتکب شد. گفته می شود ورو از کارت هویت و دستبند خود برای دستبند زدن و ربودن قربانیان استفاده کرده است.

هویت قاتل سریالی 35 سال فاش نشده بود. ورو در یادداشت خودکشی به قتل اعتراف کرد. او یکی از 750 عضو جنسیت ملی فرانسه بود که در 29 سپتامبر (چهارشنبه هفته گذشته) مورد بازجویی قرار گرفت. پلیس به این نتیجه رسیده است که مظنون قتل باید عضو آژانس امنیتی باشد.

ورو قرار بود نمونه خود را به آزمایشگاه اداره پلیس تحویل دهد. اما او هرگز به پلیس مراجعه نکرد. بعداً ناپدید شد و سرانجام جسدش در آپارتمانی اجاره ای در مونپلیه (جنوب فرانسه) پیدا شد. به گزارش رسانه های فرانسوی ، کارآگاهان پرونده گزارش دادند که وی در آپارتمان خود یادداشت خودکشی داشته است. اما هنوز متن نامه ورو توسط وکلای فرانسوی تأیید نشده است. قاتل از دادن اطلاعات قربانی ، روش های کشتن یا سایر مسائل در یادداشت خودداری کرد.

فرانسوا و روژ فرانسوا ورهوکس در یادداشت خودکشی اعتراف کرد که قاتل بدنام برای او به عنوان “آبله” شناخته می شد.

قاتل در بخشی از یادداشت خود گفت که در زمان ارتکاب این جنایات فجیع ، او اسیر “وسوسه های گذشته” بود و سپس توانست وضعیت خود را حل کند. او گفته است که از سال 1997 مرتکب دومین قتل نشده است.

دادستان ها تایید کرده اند که الگوی مذهبی گرفته شده از بدن ورو او را به چندین صحنه جنایی متصل می کند. اعتقاد بر این است که قاتل سریالی چندین جنایت تجاوز و قتل مرتکب شده است ، از جمله قتل فجیع یک دختر 11 ساله به نام سیسیل بلوخ. سیسیل آپارتمان خود را برای تحصیل در ماه مه 1986 ترک کرد و دیگر هرگز زنده ظاهر نشد. جسد نیمه برهنه دختر بعداً روی فرشی قدیمی در زیرزمین آپارتمانش پیدا شد. این گزارش نشان می دهد که سیسیل قبل از خفه شدن و قتل عام بدنش مورد تجاوز قرار گرفته است.

پلیس قاتل از تکنیک های دستگیری و دستگیری نظامی استفاده می کند

برخی از ساکنان آپارتمان به پلیس گفتند دیدند مردی به نام سیسیل که صورت آبله دارد در همان روز در آسانسور آپارتمان ناپدید شد. برادر بزرگتر سیسیل ، لوک ریچارد ، در مصاحبه با Sud Uvest ، مستقر در بوردو ، گفت: “او بسیار با اعتماد به نفس به نظر می رسید.”

در سال 1986 ، پلیس تصویری از لوک ریچارد را بر اساس گزارش شاهدان عینی در پاریس نصب کرد. در توضیح پوستر ، هویت وی در مورد مردی 25 ساله با قد 182 سانتی متر و موهای قهوه ای روشن و صورتی بود.

زدماریقاتل قبل از انتقال به نیروی انتظامی در لینگماری کار می کرد

والدین سیسیل هر دو بدون شناختن قاتل دخترشان فوت کردند. فرانسوا ورو قاتل جیلز پولیتی 38 ساله و ایرمگارد مولر 21 ساله بود که هر دو با هم زندگی می کردند. این زنان قبل از قتل مورد رفتارهای غیر انسانی قرار گرفتند. به نوشته روزنامه لاپاریسین ، ورو همچنین در قتل دختری 1 ساله به نام کارین لروی دست داشته است. یک دهه پس از مرگ سیسیل ، آزمایش ژنتیک نشان داد که قاتل وی در تجاوز و تجاوز جنسی دیگر دست داشته است.

فرانس 24 همچنین گزارش داد که قاتل در سه حمله به یک زن 26 ساله آلمانی و دو دختر 11 و 14 ساله خود را افسر پلیس معرفی کرد. پلیس در آن زمان احساس می کرد تنها تاکتیک قاتل سکوت قربانیان است. با این حال ، این سیگنال بود که سرانجام افسران پلیس را به سمت ورو سوق داد. اعتقاد بر این است که وروو بین 1986 و 1994 ترور شده است.

مقالات مرتبط:

کارآگاهان پلیس تحقیقات خود را ادامه دادند و به این نتیجه رسیدند که آبله به احتمال زیاد از نیروهای امنیتی بوده که یک ماشین سفید نیز داشته است. در یک مورد ، او ظاهراً شناسنامه پلیس خود را به دختری تنها نشان داد و از او خواست سوار ماشینش شود. همچنین گفته می شود قاتل در حملات خود از تاکتیک های دستگیری نظامی پلیس استفاده کرده است. قابل توجه ، او همچنین در نزدیکی یک مرکز آموزشی ژاندارمری کشته شد.

دیدیه سبان ، وکیل سیسیل خانوادا ، پس از حل و فصل پرونده قتل هولناک در پاریس ، رسماً از اداره پلیس پاریس تشکر کرد. با این حال ، وی در مصاحبه ای با خبرگزاری فرانسه اظهار تاسف کرد: “واقعاً دردناک است که بدانید جنایتکاران اسرار خود را برای آنها حفظ کرده اند. [گور] گرفته است. “

فرانسیس ورهوکس 59 ساله قبل از پیوستن به نیروی پلیس مدتی در مردان و زنان خدمت کرد. ژاندارمری فرانسه یکی از دو سازمان اجرای قانون در فرانسه است که بیشتر از پلیس ملی ، عمدتا در شهرهای کوچک و روستاها و مناطق مرزی فعالیت می کند. ورو ، که مدتها پیش بازنشسته شده بود ، دارای یک همسر و دو فرزند بود.

[ad_2]

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

تماس با ما