رافائل نادال پس از بازگشت از مصدومیت در سینسیناتی مغلوب بورنا کوریچ شد

نادال پس از کناره گیری ماه گذشته از ویمبلدون به دلیل خستگی شکم، روز چهارشنبه به میادین بازگشت و در دیداری که نزدیک به سه ساعت به طول انجامید با نتایج 7-6، 4-6، 6-3 مغلوب بورنا کوریچ کروات شد.

او اکنون مشتاقانه منتظر مسابقات آزاد آمریکا در پایان ماه خواهد بود، جایی که به دنبال پنجمین عنوان قهرمانی خود در فلاشینگ میدوز و بیست و سومین عنوان قهرمانی گرند اسلم تک نفره خود خواهد بود.

نادال به خبرنگاران گفت: مهمترین چیز برای من این است که سالم بمانم. صادقانه بگویم، مدیریت آن سخت بود.

“یک ماه و نیم گذشته آسان نبوده است، زیرا شما یک عمل جراحی شکم انجام داده اید، نمی دانید چه زمانی (قرار است) بیش از 100 درصد، و این کمی بر من تاثیر می گذارد از نظر عدم (بودن) ) مطمئن باشید که آیا می توانید بهترین عملکرد خود را در هر سرویس انجام دهید.

خواندن: شکست سرنا ویلیامز از اما رادوکانو در بازی افتتاحیه سینسیناتی با US Open On The Horizon
نادال و کوریچ پس از مسابقه خود در سینسیناتی دست می دهند.

نادال در ست اول نیمه اول دو امتیاز به دست آورد، اما نتوانست هیچ کدام را تبدیل به گل کند، از جمله زمانی که او قبل از یک خطای دوگانه، کوریچ را در اوایل بازی با یک فورهند بیرون زد.

این بازیکن اسپانیایی در ست دوم مبارزه کرد تا رقابت را به تساوی بکشاند، اما کوریچ در ست تعیین کننده با نتیجه 3-2 شکست خورد و ست را دید تا سومین پیروزی خود را مقابل نادال در پنج دیدار به دست آورد.

کوریچ که بیش از یک سال پس از انجام عمل جراحی شانه در می 2021 از میادین دور بود، با 39 برنده به پایان رسید و در دور سوم به مصاف یک اسپانیایی دیگر به نام روبرتو باوتیستا آگوت خواهد رفت.

نادال گفت: گرفتن چیزهای مثبت زیاد سخت است، اما من باید پیشرفت کنم.

“من باید تمرین کنم. باید بهتر برگردم. من به روزها نیاز دارم (در زمین) و این حقیقت است. بدیهی است که در ابتدا شانس هایم را داشتم. در تای بریک دو موقعیت مهم با دو ست امتیاز داشتم. من با دو شوت آسان بازی وحشتناکی کردم. کم و بیش».

آخرین قهرمانی نادال در US Open در سال 2019 به دست آمد و از آن زمان، او سه برد دیگر در گرند اسلم به دست آورده تا از راجر فدرر برای برتری در تمام دوران مردان پیشی بگیرد.

مسابقات امسال از 29 آگوست در نیویورک آغاز می شود.

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

تماس با ما