رافینیا: امیدوارم چندین بار در ال کلاسیکو – ورزش سه گلزنی کنم

کد خبر: 1835428
مرداد 04, 1401 در 19:40
5.5 هزار بازدید |

13
نقطه نظر

گفتگوی مفصل با ستاره برزیلی بارسلونا

رافینیا، ستاره جدید برزیلی بارسلونا در مصاحبه ای از تجربیات خود از روزهای اولیه حضورش در بلوگرانا صحبت کرد.

به گزارش وبسایت “ورزش سه”، رافینیا، ستاره برزیلی که تابستان امسال از لیدز به بارسلونا پیوست، توانست در مدت کوتاهی از حضورش در تیم کاتالان، محبوبیت زیادی در بین هواداران بارسلونا کسب کند.

ژاوی، سرمربی بارسلونا و کادر فنی برای فصل آینده امید زیادی به رافینیا دارند. هواداران از قبل می دانستند که این ستاره برزیلی چه بازیکن خوبی است. به همین دلیل رافینیا به محض رسمی شدن قراردادش با بارسلونا در کاتالونیا با استقبال چشمگیری مواجه شد.

محبوبیت این ستاره برزیلی پس از گلزنی او در ال کلاسیکوی دوستانه تابستان امسال بیشتر شد. در این دیدار تدارکاتی که در لاس وگاس برگزار شد، رافینیا دروازه رئال مادرید را باز کرد تا برای اولین بار تجربه فوق العاده گلزنی در ال کلاسیکو را تجربه کند.

رافینیا امروز در مصاحبه ای با اسپورت، نسخه کاتالان صحبت کرد و به سوالات این روزنامه پاسخ داد.

روزهای اولیه حضور در بارسلونا با رافینیا چگونه بود؟
من می خواهم هر چه سریعتر با تیم جدید سازگار شوم. هر کاری می کنم شکست نمی خورم. من همچنان سعی می کنم به سبک بازی بارسلونا عادت کنم. می خواهم همیشه آماده باشم، چه در تمرین و چه در بازی.

هم تیمی های جدیدم در بارسلونا و کادر مربیگری به من کمک می کنند تا سریعتر و بهتر با تیم جدید سازگار شوم. آنها این روند را برای من بسیار آسان کردند.

کدام شغل رافینیا را ترجیح می دهید؟
می خواهم از کناره ها به وسط بروم و بتوانم از ضربات خود استفاده کنم. شوت زدن با پای چپ برای من راحت تر از پای راست است، بنابراین ترجیح می دهم از بال راست استفاده کنم. اما من می توانم در هر دو موقعیت بال کار کنم. جایگزینی این دو جایگاه برای من سخت نیست.

من یک مهاجم هستم و بنابراین می خواهم برای تیم گل بزنم. یا گل میزنید یا کمک میکنید. خیلی خوشحالم که توانستم در دو بازی اخیر به 4 گل کمک کنم.

تجربه Rafinha از کلاسیک
بازی را در بارسلونا با گلزنی در ال کلاسیکو آغاز کنید. هیچ چیز بهتر از این نیست. مخصوصا نوع زدن آن گل واقعا جالب بود.

چه احساسی نسبت به گلزنی در ال کلاسیکو دارم؟ توضیح دادنش سخت است. این یک احساس منحصر به فرد است. خیلی خوشحالم چون در ال کلاسیکو حضور داشتم و گل زدم. امیدوارم این اولین گلی باشد که در ال کلاسیکو در آینده می زنم.

انتقال رافینیا به بارسلونا
حقیقت این است که من همیشه آرزو داشتم اینجا بازی کنم. اما من مشکلات مالی فیرپلی را می دانستم و می دانستم که انتقال ممکن است امکان پذیر نباشد. اما من همیشه می گویم حتی اگر یک درصد احتمال هم وجود داشته باشد، باید باور داشته باشید که کارها انجام می شود. به همین دلیل صبورانه منتظر ماندم. من با Deco که کاملاً به او اعتماد دارم کار کرده ام. وقتی او گفت شانس پیوستن به بارسلونا را دارم، دیگر نگران نبودم یا آرامش خود را از دست دادم.

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما