راه شروع برد خازن را بیاموزید

وقتی هر سه کابل لازم وصل شوند، صفحه نمایش فعال می شود. رایانه شما اساساً Rift را به عنوان نمایشگر دیگری می بیند و می توانید تنظیمات نمایشگر را از طریق کنترل پنل های نمایشگر رایانه خود تنظیم کنید. Rift از رندر سه بعدی استریوسکوپیک، نمایشگر با وضوح بالا، میدان دید با عرض 110 درجه و ردیابی سر با تأخیر بسیار کم استفاده می کند تا شما را در دنیای مجازی غوطه ور کند که باید باورپذیرتر از هر VR بسیاری از ما باشد. قبلا شاهد بود.

کابل مخابراتی

Crystal Cove همچنین می‌تواند موقعیت را به جای جهت‌گیری، با کمک LED‌های IR (که شبیه نقاط سفید مربعی کوچک به نظر می‌رسد) در سراسر هدست که توسط یک دوربین خارجی نظارت می‌شود، ردیابی کند و به جای 3 درجه، 6 درجه آزادی به شما می‌دهد. می‌توانید برای مشاهده دقیق‌تر به سمت چیزها خم شوید یا به گوشه‌ها نگاه کنید، در حالی که با کیت توسعه‌دهنده می‌توانید سر خود را به جهات مختلف بچرخانید تا نمای دوربین را تغییر دهید، اما باید از یک کنترل‌کننده جداگانه برای کنترل تمام حرکات به سمت استفاده کنید. دور از چیزها یا کنترل فاز (شما می توانید اینجا نگاه کنید) اطراف آن.

اطلاعات کمی وجود دارد که در سال 1955، 1787 دره خورشید نیز با سقف پلکسی گلاس ساخته شده بود. در حالی که مرک همان کد بدنه فورد کراون ویکتوریای 1955 و 1956 را داشت، رویه شیشه ای تا حدودی بزرگتر از فورد بود و خبری از تاج نبود.

این ابزار برای ایجاد میتر و برش های اریب عالی است و برای نجارانی که با قالب گیری تاج، مبلمان یا کابینت کار می کنند ایده آل است. قبل از انتخاب پیمانکار ایده آل برای کار تعمیر و نصب برق باید تکالیف مناسب انجام شود. اگر در حال حاضر مجموعه‌ای از هدفون‌های صوتی دوست دارید و می‌خواهید مطمئن شوید که از هر ذره عملکرد آن‌ها بهره می‌برید، می‌خواهید روی یک تقویت‌کننده هدفون خوب سرمایه‌گذاری کنید.

Ondemand یکی دیگر از ویژگی‌هایی است که به خانواده کمک می‌کند تا از هزینه‌های قیمت‌های تئاتر اجتناب کنند، حتی قیمت‌هایی که ممکن است در فروشگاه فیلم بپردازند. در حالت ایده آل بهترین گزینه شما یک چراغ قوه میل لنگ است، و اگر بتوانید نسخه چراغ جلوی هندزفری تهیه کنید، حتی بهتر است زیرا هر دو دست شما را آزاد می کند تا دوباره ماشین خود را روشن کنید.

dashboard به همین دلیل، باز بودن ورودی های هوای عقب حتی زمانی که از جلوی خودرو مشاهده می شد، مشهود بود. شما می توانید محیط واقعی خود را همیشه ببینید، اما همچنین می توانید اطلاعات را از طریق دستورات صوتی فراخوانی کنید، و بر روی صفحه نمایش ظاهر می شود، روی چیزی که واقعاً در مقابل شما قرار دارد. طبق مستندات SDK، تیم Oculus دریافته است که یک MacBook Pro Retina با کارت گرافیک Nvidia 650M به عنوان یک ایستگاه کاری VR قابل حمل کار می کند.

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

تماس با ما