رجب زاده: می خواهم یک تیم متعصب داشته باشم – ورزش سوم

کد خبر: 1833544
ژوئیه 23 1401 در 14:34
719 نمایش طرق

0
نقطه نظر

از بزرگان فجر کسب اجازه می گیرم

فجر سباسی سرمربی تیم می گوید با کمک دستیارانش و همه عوامل تمام تلاش خود را می کند تا پرچم این تیم را بالا نگه دارد.

به گزارش “فرزش ق”، مهدی رجب زاده در مورد وضعیت فجر و تیم صحبت می کند. بازیکن سابق تیم ملی می گوید بازیکنان اجازه اظهار نظر روی نیمکت را ندارند.

این قرعه به نام من افتاد
قبل از اینکه به سحر بیایم، با مسئولین سپیده دم و آقای مفتح مذاکره کردم. طبق صحبت ها و برنامه ریزی های انجام شده این قرعه کشی به نام من رفت و به تیمی که فوتبال را با آن شروع کردم افتخار می کنم و به لطف آن توانستم برگردم و به عنوان سرمربی کار کنم زیرا فوتبال را مدیون باشگاه الفجر هستم زیرا جو حاکم است. خیلی زیباست این اتفاق افتاد و من خیلی خوشحالم و با شورای شهر و شیراز تماس گرفتیم تا بازیکنان مستعد را به ما معرفی کنند. قبل از شروع تمرین اصلی و به خصوص در رده امید تعدادی را انتخاب کردیم و در اختیار باشگاه قرار دادیم و مشخص بود که سرمربی امید می تواند زیر نظر او رشد کند. یکی از برنامه های ما این بود که روی جوانان سرمایه گذاری کنیم تا توانمندی ها از استان خارج نشود و رده های پایه دوباره مثل گذشته مدعی آن شوند.

همه چیز طبق برنامه پیش می رود
از دو هفته پیش تمرین را شروع کردیم. از بازیکنان بازنشسته ای مثل نبی زاده و کاظمی خداحافظی کردیم. من یک سری بچه در ذهنم نبود، لیستم را وارد باشگاه کردم و با چند بچه شروع کردیم. در نقل و انتقالات بازیکنان مورد نظرمان را داریم و شاید یکی دو نفر دیگر به ما اضافه شوند. تمرینات ما طبق برنامه پیش می رود. انشاالله هفته آینده برای انجام بازی تدارکاتی با ذوب آهن به اصفهان می رویم، سپس اومارک را داریم و در صورت امکان یک بازی دوستانه در تهران انجام می دهیم.

من نگفتم که ما ملزم هستیم
در یکی از خبرگزاری ها به اشتباه از من نقل کردند که از روز اول درخواست ترفیع داریم. من در نشست خبری اینطور صحبت نکردم و صحبت من این نبود، گفتم ما تیمی متحد و قدرتمند هستیم. سعی می کنیم خودمان را به عنوان یکی از مدعیان معرفی کنیم. ما عهد کردیم که تیم قدرتمندی باشیم تا فوتبال شیراز را روز به روز ارتقا دهیم.

نامزد بهترین بازیکن سال آسیا در تیم ما است
از روزی که به سحر آمدم یکی از اهداف ما این بود که مردم را به باشگاه بیاوریم تا یک تیم متعصب تشکیل دهیم. من در چند جلسه با آقای طلابی صحبت کردم و اصرار کردم که ایشان بیایند و لطفی کردند. به او گفتم باید اضافه شود، در هر صورت او شخصیت خوبی دارد و بازیکن بزرگی بود و در سطح اول ایران بازی کرد و کاندیدای بهترین بازیکن آسیا بود. او هم چراغ سبز نشان داد و به کادر فنی اضافه شد. رضا نصر دستیار مربیانی چون گل محمدی، نمازی، قالی نوی، نمازی و… بود. آنالیز و متخصص بدنسازی یکی از نیروهای جوان شیراز آقای سرمایه ای که در قشقایی همراه من بود اضافه شد و شاید در آینده یکی دیگر به ما اضافه شود.

صعودمان قطعی شد، دیگر چه می خواهیم؟
حیف که در این شرایط حساس و نزدیک به جام جهانی، در حاشیه گرفتار شده ایم و برای خودمان مشکل درست می کنیم و مسائلی که در هیچ جای دنیا رایج نیست در فوتبال ما رخ داده است. اسکوچیچ وارد شد و تیم را تحویل گرفت و در شرایطی که هیچکس انتظار نداشت تیم ما دور هم جمع شود، کار بزرگی انجام داد. چه چیز دیگری در مرحله مقدماتی قبل از تصمیم گیری برای صعودمان می خواهیم؟ می گویند مربی باید بزرگ و معروف باشد، باید از روز اول این کار را می کردیم. به نظر من چون آقای اسکوچیچ تصمیم گرفته است باید در جام جهانی روی نیمکت بنشیند. در فوتبال ما زنجیره ای از اتفاقات یک شبه وجود دارد که من نمی دانم پشت آن چیست و نمی خواهم بدانم.

بازیکن نباید در مورد اسکوچیچ نظر بدهد
موضوع جالب برای من نظر بازیکنان درباره سرمربی تیم ملی است. این واقعا خنده دار است، بسیار غیر معمول است، و حتی در سطح محلی، بازیکن در مورد اینکه آیا او مربی است یا نه، اظهار نظر می کند. فکر می کنم فدراسیون باید آنقدر قوی باشد که اجازه ندهد بازیکن وارد چنین مسائلی شود.

از بزرگان فجر کسب اجازه می گیرم
من از هواداران سرسخت و متعهد سپیده دم می خواهم که مثل همیشه از تیم خود حمایت کرده و به آنها کمک کنند. من از آنها سپاسگزارم. از همه مربیان بزرگ شیراز اجازه گرفتم. من از آقای ابراهیم قاسم پور که ایشان را از لیگ دو به لیگ یک آوردند، مرحوم پور حیدری و یاوری، آقای غلام پروانی بزرگترین جوکی فوتبال و همه مربیان و مدیران زحمتکش اجازه گرفته ام. امیدوارم بتوانم پرچم داون را بالا نگه دارم و با هم بتوانیم تیم را به جایگاه واقعی خود برگردانیم. از سردار بوعلی و آقای مفتاحی تشکر می کنم که این فرصت را در اختیار من قرار دادند.

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

تماس با ما