رحمتی: جناب پیامبر! مربیانی که کی روش با آنها هماهنگ کرده چه کسانی هستند؟

کد خبر: 1845848
08 مهر 1401 ساعت 16:12 |
9.7 هزار بازدید |

8
نقطه نظر

پایه برای یک سری از تیم های تعریف شده؛

مدیر فنی تیم آلومینیوم می بینم در نشست خبری قبل از بازی با ملوان از مسئولان لیگ و الاتحاد انتقاد کرد.

رحمتی: جناب پیامبر!  مربیانی که کی روش با آنها هماهنگ کرده چه کسانی هستند؟

به گزارش “فرزش روی”، مهدی رحمتی، مدیر فنی شرکت آلومینیوم اراک در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با ملوان این شرکت و در ابتدا در جمع خبرنگاران گفت: ده روز پیش مصاحبه ای انجام دادم و توضیح خواستم. . مجموعه ای از رویدادها در هفته ششم. جایی که بازی ملوان و ولود به دلیل بدی آب و هوا لغو شد. از آقا سهیل مهدی سوال پرسیدم که با خنده و شوخی جواب داد و به سادگی از کنارش گذشت. به عنوان یک باشگاه در لیگ برتر که در آن پول خرج می کنیم، وقت می گذاریم و هوادار داریم، باید پاسخ قانع کننده ای به ما بدهند و به صراحت بگویند چرا بازی فولاد و ملوین لغو شد.

وی در ادامه عنوان کرد: همانطور که می دانید مربی و بازیکنان ملاوان گفتند شرایط عادی است. حالا بازی آن روز کنسل شده، قرار بود 24 ساعت بعد پخش شود. جالب بود که تا 24 ساعت آینده منتظر نشدند تا ببینند هوا چگونه است. بازی کنسل شده است. زمانی که مربی پدیده بودم، هفته دوم بازی پدیده و پکان در تهران بود و باران شدیدی در تهران می بارید. با اصرار آقا مهدی بازی برگزار شد اما در دقیقه 15 بازی لغو شد و روز بعد بازی ادامه یافت. طبق ادعای آقای مهدی این مسابقه باید برگزار شود.

رهتی که به نظر می رسید از این اتفاقات ناراحت شده بود، ادامه داد: اما نمی دانم این قانون برای یک سری تیم های خاص وضع شده یا فقط باید این شرایط را تجربه کنیم. آقا مهدی به من زنگ زد و گفت اگر فولادی ها مقابل تیم ملی بازی کنند، بازی این تیم مقابل ملوان قبل از بازی ما با ملوان برگزار می شود. اما دیدید که بازیکنان فولاد ناراحت بودند و آن بازی 20 روز از تعطیلی لیگ انجام نشده بود. شاید این مسابقه تاثیر مستقیمی در جدال فردای ما و ملوین داشته باشد. اتفاقاتی که در آن مسابقه افتاد قطعا روی بازی فردا هم تاثیرگذار خواهد بود.

وی ادامه داد: بعد از اینکه بازی نکردند بهانه ای به آقای کی روش دادند و گفتند او برنامه ریزی کرده است اما همه ما بی اطلاع هستیم. صبح امروز آقای نبی در برنامه زنده گفت که آقای کی روش با تمام مربیان و باشگاه های لیگ برتر صحبت کرده است. من هم یکی از سرمربیان لیگ برتر هستم و با من صحبتی نشده است. حتی هیچ مکاتبه ای با باشگاه وجود نداشت. شاید با بقیه همکاران در میان گذاشته شده است. پیغمبر این حدیث را فرمود، اما چنین نشد. ما در سال های قبل تیم ملی داشتیم و مربیان مختلفی هم حضور داشتند اما این اتفاق نیفتاد.

رحمتی از رئیس اتحادیه پرسید و گفت: از آقای تاج می خواهم وارد این موضوع شود. آنها برای ایجاد تحول اساسی به اتحادیه آمده اند و باید همه این مسائل را در نظر بگیرند. آقای مهدی به سوال من جواب نداد و از آقای کیشوری فرد می خواهم که به عنوان رئیس سازمان لیگ بیاید و به ما پاسخ دهد که چرا در فوتبال این اتفاق می افتد و همه قوانین طبق میل آقای مهدی پیش می رود. . و همکارانش و آنچه او فکر می کند باید اتفاق بیفتد

سرمربی آلومینیوم درباره بازی با ملوان گفت: بعد از بازی با سپاهان به بازیکنان استراحت کوتاهی دادیم و تمرین را شروع کردیم. دو بازی تدارکاتی داشتیم که بچه ها خیلی خوب تلاش کردند و تمرین کردند. ما همه جوانب بازی فردا را توضیح داده ایم و بازیکنان درک خوبی دارند. تیم ملوان هم خیلی خوب و پرطرفدار است و بازی سختی داریم اما با تلاش بچه ها اولین برد خانگی مان را جشن می گیریم.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما