رسانه های انگلیسی سلاح کی روش مقابل اروگوئه را فاش کردند

رسانه های انگلیسی در گزارشی به موضع تیم ملی ایران در دیدار اروگوئه پرداختند.

سایت “اسپورت مال” انگلیس پیش از دیدار تیم ایران با اروگوئه از وضعیت الیوس برای آماده سازی برای حضور در جام جهانی 2022 مطلع شد.

این رسانه انگلیسی زبان نوشت: ایران به لطف عملکرد چشمگیر در مقدماتی جام جهانی برای سومین بار متوالی راهی این تورنمنت بزرگ فوتبال شد.

ایران علیرغم اینکه رقابت سخت تری با تیم هایی مانند کره جنوبی، امارات و عراق داشت اما توانست با 8 برد، 25 امتیاز از 10 بازی خود، یک تساوی و یک باخت در صدر گروه قرار گیرد. دو مسابقه مقابل کره جنوبی به جام جهانی برویم.

این عملکرد ایرانی با مدیریت دراگان اسکوچیچ بود اما ایران اکنون با روی کار آمدن کارلوس کی روش و اخراج اسکوچیچ وارد دوره جدیدی شده است و کی روش روز جمعه اولین بازی خود را به عنوان سرمربی تیم ملی مقابل اروگوئه انجام خواهد داد.

آنها اکنون به دنبال شروع موفقی با مربی جدید هستند تا اعتماد به نفس خود را در اردوی اتریش قبل از بازی هفته آینده مقابل سنگال افزایش دهند.

اروگوئه به دنبال ادامه روند شکست ناپذیری خود زیر نظر دیگو آلونسو بود که در نوامبر پس از 15 سال جایگزین اسکار تابارز شد و اروگوئه در آن زمان در خطر از دست دادن راهیابی به جام جهانی بود.

در حالی که تنها 4 بازی از گروه آمریکای جنوبی باقی مانده است، اروگوئه تنها 16 امتیاز داشت، اما انتصاب یک سرمربی جدید تأثیر فوری داشت زیرا آنها پس از پایان سال با پیروزی های متوالی مقابل پاراگوئه و ونزوئلا اعلام صعود کردند. .

پیشرفت آنها ادامه یافت زیرا اروگوئه در چهار بازی باقی مانده پیروز شد. شکست دادن پرو و ​​شیلی به ترتیب 1-0 و 2-0 در دو دیدار پایانی آنها را به جام جهانی رساند.

پس از آن بازگشت چشمگیر، اروگوئه بازی های دوستانه ای را در ماه ژوئن انجام داد و آنها به شروع بدون شکست خود در رقابت های جدید خود ادامه دادند و مکزیک و پاناما را به ترتیب 3-0 و 5-0 شکست دادند.

تیم آلونسو پس از پیروزی در شش بازی از هفت بازی خود در سال جدید، پر از اعتماد به نفس است و قصد دارد به روند شکست ناپذیری خود در جام جهانی ادامه دهد.

هر دو تیم احتمالاً ترکیب اصلی خود را با تیم هایی که برای جام جهانی فراخوانده اند، معرفی خواهند کرد. ایران با بازیکنانی مانند مهدی طارمی و سردار آزمون تهدید بزرگی برای اروگوئه است. این دو بازیکن به ترتیب با 27 و 40 گل ملی در صدر قرار دارند.

علیرضا جهانبخش وینگر فاینورد یکی دیگر از بازیکنان خطرناک ایران است که احتمالاً از سمت چپ شروع می کند، در حالی که سامان قدوس بازیکن برنتفورد به دنبال ارائه کیفیت بیشتر از خط میانی است.

اروگوئه نتوانسته ادینسون کاوانی مهاجم کهنه کار را که اخیراً از والنسیا به این تیم پیوسته دعوت کند، زیرا او از نظر بدنی مناسب نیست. اما او همچنان لوئیس سوارز، بهترین گلزن تاریخ و داروین نونز، بازیکن جدید لیورپول را در خط حمله خود دارد.

فدریکو والورده یکی دیگر از ستاره های نوظهور اروگوئه است که شروعی چشمگیر در لالیگا با رئال مادرید داشت و با سه گل و یک پاس گل در بازی های پیاپی رئال در 6 بازی پیاپی پیروز شد. رودریگو بنتانکور ستاره تاتنهام احتمالا نقش مهمی در خط میانی در کنار مانوئل اوگارته یا لوکاس توریرا ایفا خواهد کرد.

مدافعان باتجربه دیگو گودین، خیمنز و سباستین کوتس همگی در ترکیب حضور ندارند و این بدان معناست که رونالد آرائوخو از بارسلونا در کنار بازیکنانی مانند مارتین کاسرس و ماتیاس فینا به شدت روی دفاع متکی خواهد بود.

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

تماس با ما