رنگنیک: باید باخت را در دور برگشت جبران کنیم

[ad_1]

کد خبر: 1796764/52

زمان: 19:43
1400/09/16

هدیه: 296

رالف رانگنیک، سرمربی منچستریونایتد می گوید هنوز زود است که درباره شانس این تیم برای قهرمانی در لیگ قهرمانان صحبت کنیم.

به گزارش “وارش سه”، منچستریونایتد فردا شب به مصاف یانگ بویز می رود و رالف رنگنیک در دومین دیدار هدایت این تیم را برعهده خواهد داشت. شیاطین سرخ قبلاً به مسابقات مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا راه یافته اند و بازی فردا برای آنها رسمی خواهد بود و می تواند به ارائه ایده های رالف رنگنیک در تیم کمک کند.

رالف رانگنیک قبل از ملاقات با پسران جوان در یک کنفرانس خبری گفت: همانطور که نمانیا (ماتیچ) می گوید: “اگر بازی را ببری، این بهترین راه برای بازیابی اعتماد به نفس است. سه برد در چهار بازی گذشته، یک تساوی، بنابراین وضعیت از این نظر خوب است. این باید ایده من باشد. فوتبال. اولین قدم ها برداشته شد و حالا وقت آن است که ادامه دهیم.

پیشرفت کلید موفقیت است. اگر بتوانیم در شش ماه آینده پیشرفت کنیم، موفقیت خواهیم داشت. بازی یکشنبه نشان داد که تیم چگونه می تواند رفتار کند. هنوز جای پیشرفت وجود دارد. ما اولین امتیاز خود را از آوریل در اولدترافورد ثبت کردیم. اکنون مشخص شده است که می‌خواهیم اولویت را کجا قرار دهیم.»

شانسی برای منچستریونایتد برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپاهنوز خیلی زود است که در مورد آن صحبت کنیم. من فقط یک هفته اینجا هستم و فقط یک بازی با تیم انجام داده ام. با این حال، واضح است که چنین باشگاهی در همه مسابقات جاه طلبی دارد.» ما شکست خوردیم. بچه های خردسال و حالا باید جبران کنیم.»

وضعیت ادینسون کاوانی و رافائل واران“هر دوی آنها نمی توانند فردا بازی کنند، اما امروز تمرین می کردند. ادینسون دیروز تمرین کرد، اما رافائل امروز برای اولین بار تمرین می کرد. من مشتاقانه منتظرم هر دو را در تمرینات کامل هفته آینده ببینم. این باید باشد.”

[ad_2]

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

تماس با ما