رنگنیک: باید سبک فوتبالم را با رونالدو تطبیق دهم

[ad_1]

به گزارش “ورجهش سه”، پس از اخراج اوله گونار سالشر، مدیران یونایتد به فکر جذب یک مربی موقت برای هدایت این تیم تا پایان فصل بودند.

باشگاه در نهایت با مربیانی رالف رانگنیک که به عنوان پدرخوانده مربیگری مدرن آلمان شناخته می شود و مربیانی مانند توماس تول و یولیان ناگلزمن قرارداد امضا کرد.

رنگین دیشب در اولدترافورد حضور داشت تا شاهد پیروزی یونایتد مقابل آرسنال باشد و امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد تا اولین حضور خود را به عنوان سرمربی انجام دهد.

سرمربی آلمانی در ابتدا درباره حضور رونالدو در این تیم گفت: همیشه باید سبک فوتبال خود را طوری تنظیم کنید که بازیکنان به آن بیفتند. کریستیانو بازیکن بزرگ و بسیار حرفه ای است. من تا به حال در این سن بازیکنی به این آمادگی بدنی ندیده بودم. کار ما فقط کمک به پیشرفت او نیست، بلکه کمک به بهبود کل تیم است.”

رنگینک درباره نقل و انتقالات زمستانی گفت: ما هنوز در مورد خرید بازیکنان جدید صحبت نکرده ایم. وقت آن است که او را رها کنید و ادامه دهید. این تیم به اندازه کافی بازیکن دارد. شاید بعد از کریسمس بتوانیم در مورد انتقال احتمالی در زمستان صحبت کنیم. طبق تجربه من، زمستان زمان مناسبی برای خرید مناسب نیست. جذب بازیکن در زمستان سخت است.

برخی منابع خبری مدعی شده اند که یونایتد به رانگنیک پیشنهاد جایزه داده است تا بتواند از روابط خوب خود با ارلینگ هالند برای جذب این بازیکن استفاده کند. او گفت: 10 میلیون برای هلند، 10 میلیون برای امپه، 10 میلیون برای لواندوفسکی، 10 میلیون برای کیمیش. اینها مزخرف است. در قرارداد من جنین وجود ندارد. من می دانم که او چقدر بازیکن خوبی است، اما همه کیفیت او را می دانند. ما بازیکنان هجومی بسیار خوبی در این تیم داریم و نیازی به صحبت در مورد بازیکن دیگری نیست.

رنگنیک درباره دوران حضورش روی نیمکت یونایتد گفت: افرادی که با آنها صحبت کردم به وضوح گفتند که این یک کار شش ماهه بود. ما در مورد آنچه در تابستان آینده اتفاق می افتد صحبت نکرده ایم. اگر در این مورد با من صحبت کنند، وضعیت را خواهیم دید. اگر از من بپرسند، احتمالاً همان رای می دهم که دو بار در لایپزیگ دادم، که بهتر است در تمام طول سال با من کار کنید. بهتر است تغییرات زیادی در مدیریت و کادر فنی ایجاد نکنید.»

او درباره فلسفه معروف خود در فوتبال گفت: ایده من این است که در مسابقات پیروز شوم. من مربی جاه طلبی هستم. ما می خواهیم تا حد امکان موفق باشیم. اکنون باید واقع بین باشیم. بین ما و سه تیم اول جدول تفاوت زیادی وجود دارد اما باید ببینیم چه می شود. هدف اصلی من این است که تعادل بیشتری در تیم داشته باشم. ما دو گل به آرسنال زدیم و اگر به مجموع گل های خورده نگاه کنید، می بینید که به طور میانگین در هر بازی دو گل زده ایم.”

سرمربی آلمانی ادامه داد: این خیلی زیاد است. به نظر من عناصر تصادفی باید در فوتبال کم شود. همه چیز باید بازی به بازی و مرحله به مرحله انجام شود. شما باید مطمئن شوید که بهترین شانس برای برنده شدن در بازی بعدی را دارید. بازیکنان باید این فرصت را داشته باشند که ایده‌هایی را که من به آنها می‌دهم دنبال کنند و یاد بگیرند که چگونه می‌خواهیم در آینده بازی کنیم.»

وی افزود: پپ گواردیولا 3 سال است که در سیتی است، باشگاه 5 سال در لیورپول بوده و توخال در فوریه به چلسی آمده است، اما آنها از نظر زمانی کمی از ما جلوتر هستند.

[ad_2]

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

تماس با ما