رنگنیک: به احترام رونالدو کلاهم را برمی دارم

[ad_1]

کد خبر: 1796379/42

زمان: 20:24
1400/09/14

هدیه: 76930

ما فراتر از انتظار بودیم.

رالف رانگنیک، سرمربی جدید منچستریونایتد تاکید کرد که تیمش بهتر از حد انتظار مقابل پالاس بازی کرده است.

به گزارش “ورزش سه”، رالف رنگنیک شروع درخشانی روی نیمکت شیاطین سرخ داشت و تیم تحت هدایت او در اولین دیدار امروز با یک گل مقابل کریستال پالاس در نیمه دوم پیروز شد. رالف رانگنیک در پایان بازی از عملکرد یونایتد تمجید کرد و مدعی شد که این تیم در آینده حتی بهتر خواهد بود.

“از عملکرد تیم به خصوص در نیم ساعت اول بسیار خوشحالم. فشار تیم استثنایی بود و فقط حیف شد که نتوانستیم به یک یا آن هدف برسیم. باید کلین شیت های بیشتری داشته باشیم و موقعیت بهتر در حمله، در مجموع از نحوه بازی امروز تیم بسیار راضی هستم.

می خواستیم با دو مهاجم به خصوص در خط حمله بازی کنیم و البته کریستیانو رونالدو بدون توپ تلاش کرد و من برای این عملکرد کلاه از سر برمی داشتم. ما همیشه سعی می کردیم کنترل توپ را در اختیار بگیریم و این احتمالاً 5 دقیقه آخر بازی خارج از خانه بود. در تمام دقایق دیگر بازی سعی کردیم حریف را از هدفمان دور کنیم.

ما باید چیزهای زیادی را بهبود بخشیم و درهایمان را همیشه بسته نگه داریم. اما تنها با یک جلسه تمرین، واقعا تحت تاثیر عملکرد تیم قرار گرفتم و خیلی بهتر از حد انتظار عمل کردیم. می خواستم از دستیارم بپرسم که آیا ممکن است کسی با پاس مناسب کشته شود. در واقع فکر می‌کردم او می‌تواند به سمت چپ شوت بزند و حالا برای او خوشحالم.

نحوه برخورد هواداران و همه اعضای باشگاه در اولدترافورد با من فوق العاده بود. خیلی خوشحالم که سه یا چهار هفته اینجا هستم. ما باید از این سبک در مراحل و در تمرینات استفاده کنیم، با بازیکنان صحبت کنیم، فیلم ها را به آنها نشان دهیم و به آنها توضیح دهیم که این نوع فوتبال چه سودی برای آنها دارد. با یک جلسه تمرین و صحبت هایی که با بازیکنان انجام شد، عملکرد امروز آنها در دفاع بسیار خوب بود و ما کنترل کامل بازی را در اختیار داشتیم.

[ad_2]

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

تماس با ما