رن 2-0 PSG ؛ اولین شکست مسی با پیراهن پاریس


به گزارش “ورزش سه” ، پاری سن ژرمن که در لیگ قهرمانان روحیه خود را 2 بر صفر به شهر رسانده بود تا با تیم باران رده چهاردهم روبرو شود ، امروز به پارک روجاوان رسید. میزبان 9 امتیاز داشت ، اما پاری سن ژرمن در 8 بازی خود با 24 امتیاز پیروز شد.

در دقیقه 7 بازی لیونل مسی روی پاس اشرف حکیمی فرصت گلزنی داشت اما ضربه او با فاصله زیاد به بیرون رفت. این صحنه یک همکاری عالی بین جوردی آلبا و مسی در Bar सा a ایجاد کرد.

ورن به آرامی کنترل بازی را در دست گرفت و پاری سن ژرمن دو موقعیت خوب را از دست داد تا اینکه خود را روی ضربه امباپه نشان داد. پاس باحال مسی به امباپه رسید اما ضربه پایانی ستاره فرانسوی خوب نبود.

در دقیقه 30 بازی در حالی که بازیکن PSG در حال آماده سازی برای گل بود ، ضربه زیبای مسی به تیر افقی برخورد کرد.

در دقیقه 35 بازی نیمار روی پاس مسی فرصت گلزنی داشت اما دروازه بان توپ را در آغوش گرفت.

بازی در دقیقه 44 بود که باران به گل رسید. ارسال زیبا سلیمان با ضربه سر دروازه را مغلوب کرد و در نیمه اول رن به برنده راهی رختکن شد.

رن گل دوم را تنها در یک دقیقه از نیمه دوم به ثمر رساند.

Tiet با یک پا از راست به قوس دروازه به پاس ضربه زد تا دوربین روی ناوبر بزرگنمایی کند. ناواس امروز بازی را از روی نیمکت تماشا می کند و ججو دونروما برای دومین بازی پیاپی در تیم اصلی در زمین حضور دارد.

پی اس جی در دقیقه 68 اختلاف را کاهش داد اما گل کیلیان امباپه پس از بررسی VER رد شد. در دقیقه 73 شوت لیونل مسی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 81 مسابقه ، داور خطای اشرف حکیمی را روی مهاجم رنس خطا کرد اما او سپس با واسطه VER به میدان رفت تا صحنه را مرور کند. او سپس تصمیم خود را برای خوش بین نگه داشتن PSG تغییر داد.

در دقیقه 91 بازی ، ضربه لیونل مسی از محوطه جریمه به بیرون رفت تا پاری سن ژرمن هنوز نتواند دروازه را از دست بدهد.

6 دقیقه وقت اضافی به پایان رسید اما گل دوم نتوانست از خط دروازه عبور کند و رن با برتری 2-0 پیش بیفتد.

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان