“روزهای زندگی ما”، NBC Mainstay از سال 1965، Moves to Peacock

پس از بیش از 57 سال و 14000 قسمت، NBC در حال انتقال “روزهای زندگی ما”، یکی از آخرین مجموعه های تلویزیونی باقیمانده، از پخش تلویزیونی بعدازظهر خود به طاووس، سرویس پخش زنده شبکه است.

به مرور زمان با یک برنامه خبری جایگزین می‌شود و به نابودی آن نوع سریال‌های تلویزیونی می‌افزاید که در بیشتر عمر تلویزیون، هر روز بعد از ظهر در شبکه‌های بزرگ آمریکایی حضور ثابتی داشتند. «روزهای زندگی ما» به کارگردانی طاووس از 12 سپتامبر آغاز می شود، زمانی که برنامه یک ساعته «ان بی سی نیوز دیلی» در جای خود از تلویزیون شبکه پخش می شود.

با توجه به اینکه درصد زیادی از مخاطبان «روزهای زندگی ما» در حال حاضر به صورت دیجیتالی تماشا می‌کنند، این حرکت به ما امکان می‌دهد تا یک پایگاه هواداران وفادار برای نمایش روی آنتن بسازیم و به طور همزمان تماشای شبکه را در طول روز با فرصت‌های برنامه‌نویسی فوری و زنده برای شرکا و شرکا افزایش دهیم. مصرف کنندگان، “مارک لازاروس، رئیس NBC یونیورسال، NBC Invention & Streaming در بیانیه ای گفت.

با این حرکت تنها سه سریال تلویزیونی در شبکه تلویزیونی باقی ماند: «بیمارستان عمومی» از ABC، «جوان و بیقرار» در شبکه CBS و «جسور و زیبا».

مجموعه‌های تلویزیونی – که نام آن‌ها از شرکت‌های صابونی که در روزهای اولیه آن‌ها را تبلیغ می‌کردند – به عنوان برنامه‌های رادیویی در دهه 1930 شروع شد و در دهه 1950 در قالب 15 دقیقه به تلویزیون منتقل شد. “روزهای زندگی ما” در 8 نوامبر 1965 به عنوان یک برنامه نیم ساعته پخش شد و در سال 1975 به یک ساعت گسترش یافت.

فرمول از همان ابتدا تا حدودی تغییر کرده است: توطئه ها حاوی مقادیر زیادی از عشق، شهوت، خیانت، شکستن قلب، قتل، و همه روش های داستانی دیگر، از جمله رستاخیز گاه و بیگاه و مسواک زدن با ماوراء طبیعی است.

برای بیش از یک دهه، شایعات لغو بازی در Days of Our Lives که گروهی از شخصیت‌ها را در شهر خیالی Salem در غرب میانه دنبال می‌کند، ادامه دارد. در سال 2007، جف زوکر، رئیس وقت تلویزیون جهانی NBC، گفت که بعید است این برنامه پس از سال 2009 ادامه یابد. رتبه بندی سریال های سریال در حال کاهش بود. در سال 2009، CBS پس از 72 سال، “Guiding Light” و “As the World Turns” را پس از 54 سال لغو کرد.

در سال 2011، ABC “همه فرزندان من” و “یک زندگی برای زندگی” را لغو کرد.

اما «روزهای زندگی ما» با وجود جذب کمتر از دو میلیون بیننده در هر قسمت در سال‌های اخیر، بسیار کمتر از نزدیک به 10 میلیون بیننده در دهه 1970، زمانی که سریال پرمخاطب را در طول روز تصاحب کرد، اجرا شده است. کمترین امتیاز را از بین چهار سریال باقیمانده در فصل 2021-2022 داشت.

در سال 2021، NBC این برنامه را به مدت دو سال تمدید کرد و آن را به سال 2023 رساند.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما