رونالدو از عملکرد هم تیمی هایش مقابل ویارئال ناراضی است


کد خبر: 1782970/59

زمان: 12:27
1400/07/09

هدیه: 29،604

کریستیانو رونالدو ، ستاره منچستریونایتد از عملکرد سایر بازیکنان در دیدار مقابل ویارئال ناراحت است.

به گزارش “ورجش سه” ، شیاطین سرخ نتوانستند کریستیانو رونالدو را در دیدار مقابل ویارئال نگه دارند و او در طول مسابقه تنها یک شوت در چارچوب داشت. یونایتد در مجموع 14 شوت به سمت دروازه داشت و 54 درصد توپ را در اختیار داشت.

اما تیم وت گونار سولسکر به ندرت توانست این برتری را به گل تبدیل کند و بار دیگر با کمک ستاره منحصر به فرد خود موفق به کسب سه امتیاز شد. پاکو آلسر اولین گل بازی را به ثمر رساند و تیمش را از میزبان جلو انداخت.

اما تلز با والی تماشایی از فاصله 20 متری بعد از هفت دقیقه بازی را به تساوی کشاند. با این حال ، پس از این گل ، به نظر می رسید که یونایتد از کسب امتیاز در ورزشگاه خانگی خود راضی است زیرا به زانو درآوردن ویارئال بسیار دشوار بود.

اما باز هم این رونالدو بود که در دوران حرفه ای خود چندین بار جلو رفت و موفق شد در دقیقه های پایانی با پاس جسی لینگارد ، گل پیروزی تیمش را به ثمر برساند. این اولین برد یونایتد در لیگ قهرمانان این فصل بود و ستایش های زیادی را برای رونالدو به همراه داشت.

با این حال ، الکس تلیس مدعی است که بازیکن پرتغالی قبل از گلزنی از عملکرد هم تیمی های خود بسیار ناراضی بود. او به TNT Sport گفت: “من برای اولین بار با او بازی کردم.” ما روابط خوبی در خارج از زمین داشتیم زیرا هر دو پرتغالی صحبت می کردیم. پنج دقیقه قبل از گلش ، او کمی ناراحت بود که ما به او توپ ندادیم. گفتم توپ می آید ، تمرکز داشته باشید چون توپ می آید. و رونالدو مدت زیادی پس از ترک زمین متوقف نشد. ما کیفیت آن را می دانیم و هر روز آن را می بینیم. بنابراین ما فقط به یک توپ برای رسیدن به محوطه جریمه نیاز داشتیم و این پیروزی را برای ما تضمین می کند. “این یک رویاست.”


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم