رونالدو امشب از این مرد شوکه می شود! (تصویر)

[ad_1]

کد خبر: 179 3266/42

زمان: 20:37
1400/08/29

هدیه: 13,461

با زیدان تماس بگیرید

بدترین روزهای کریستیانو رونالدو در منچستریونایتد به پایان می رسد.

به گزارش “ورزش سه”، شرایط مانند کریستیانو رونالدو نیست و نتایج منچستریونایتد در این فصل فاجعه بار است. پس از بازی خانگی واتفورد، شیاطین سرخ در خانه خود در رده هفدهم قرار گرفتند و در حالی که برای پیروزی سخت نبودند، با نتیجه 1-4 در انتهای جدول شکست خوردند.

عملکرد کریستیانو رونالدو در این دیدار چندان خوب نبود و البته تک گل یونایتد را دنی فن دبک با ضربه سر روی پاس یک بازیکن به ثمر رساند. ستاره پرتغالی در ادامه موفق شد یک گل به ثمر برساند اما گل او در آفساید گرفته شد و شب تلخ این بازیکن به پایان رسید.

منچستریونایتد در هفته های اخیر به هیچ تیمی نه گفته است و جادوی گاه و بیگاه کریستیانو رونالدو هیچ تاثیری بر نتایج این تیم نداشته است. این در حالی است که این بازیکن در آخرین هفته از بازار نقل و انتقالات تابستانی به امید موفقیت های بیشتر پس از سه سال یوونتوس را ترک کرد و پس از 13 سال به اولدترافورد بازگشت.

اما همه چیز برای کریستیانو رونالدو در ماه های ابتدایی دوران فوتبالش در منچستریونایتد به هم ریخته است و این تیم امید چندانی به کسب جام در این فصل ندارد. اما مقصر شماره یک به احتمال زیاد Wet Gunnar Soldier خواهد بود. این بازیکن نروژی در سه سالی که سرمربی یونایتد است حتی یک جام هم نبرده است و بعید است که او را دوباره روی نیمکت شیاطین سرخ ببینیم.

کریستیانو رونالدو در جریان بازی بسیار عصبی بود و بارها نشان داد که از بازی تیمش راضی نیست. البته مشکل اصلی این است که جایگزین قابل توجهی در بازار برای جایگزینی سالشر وجود ندارد و شاید امشب کریستیانو رونالدو شخصاً سعی کند زین الدین زیدان را برای حضور در اولدترافورد مجاب کند.

[ad_2]


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم