رونالدو تمام شد چرا آن توپ را گل نکردی کریس؟

کد خبر: 1846884
15 اکتبر 1401 در 00:03
7.8 هزار بازدید |

0
نقطه نظر

از دست دادن موقعیت عالی گلزنی کریستیانو رونالدو مقابل اومونیا در دیدار امشب دو تیم باعث شد تا ستاره پرتغالی مورد انتقادات زیادی قرار گیرد.

رونالدو تمام شد  چرا آن توپ را گل نکردی کریس؟

به گزارش وبسایت “ورزش سه”، در حالی که منچستریونایتد امشب در لیگ اروپا موفق شد حریف خود اومونیا نیکوزیا از قبرس را با نتیجه 3 بر 2 شکست دهد، از دست دادن یک موقعیت استثنایی گلزنی کریستیانو رونالدو خبرساز شد.

کریستیانو رونالدو امشب پس از رسیدن به 699 گل برای تیمش قبل از شروع بازی از ابتدا وارد زمین شد و امیدوار بود مقابل حریف ضعیف یونایتد اومونیا به 700 گل برسد. اما با وجود اینکه کریستیانو در این دیدار موقعیت های زیادی برای گلزنی داشت، نتوانست دروازه حریف قبرسی را باز کند.

در یکی از این موقعیت ها همه چیز آماده بود تا کریستیانو با ضربه ای که چندان سخت نبود دروازه اومونیا را باز کند. اما او این فرصت خارق العاده را نیز از دست داد تا با انتقادات سنگین در شبکه های اجتماعی مواجه شود.

در این فرصت که در دقایق پایانی مسابقه به دست آمد، رونالدو عملا در مقابل دروازه خالی قرار گرفت اما باز هم نتوانست گلزنی کند. مارکوس راشفورد که در جریان بازی دو گل برای یونایتد به ثمر رساند در حالی که خودش می توانست هت تریک کند ترجیح داد توپ را به کریستیانو بدهد اما موفق به گلزنی نشد.

یکی از کاربران در توییتر نوشت: “شاید رونالدو مشکل روحی داشته باشد، در غیر این صورت بازیکنان ضعیفتر از او این شانس را به ثمر خواهند رساند. اگر کریستیانو فیکس شود و زمان بازی بیشتر شود، احتمالاً از این مانع ذهنی عبور خواهد کرد، اما با آن، این شانس خواهد بود. از دست داد.» امشب نابخشودنی است.

کاربر دیگری گفت: متاسفم که این را می گویم اما حقیقت این است که رونالدو تمام شده است.

اکانت توییتر کات آفساید نیز درباره فرصت از دست رفته رونالدو نوشت: برای رونالدو بد نیست که از فاصله شش پایی در لیگ اروپا مقابل تیمی مثل اومونیا نیکوزیا یک گل خالی بزند.

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

تماس با ما