رکورددار پرش سه گانه: کمک به فدراسیون کافی نیست – ورزش سوم

کد خبر: 1839343
29 مرداد 1401 ساعت 13:03 |
382. بازدید

0
نقطه نظر

من به تنهایی تمرین می کنم

حمید رضا کیا با بیان اینکه با هزینه شخصی تمرین می کنم، به ناکافی بودن کمک هزینه اتحادیه اشاره کرد و گفت: هزینه ها زیاد است و با این مبالغ نمی توان کاری در سطح حرفه ای انجام داد.

به گزارش «فرزش سی» به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران، 16 ورزشکار ایرانی در پایان رقابت های دو و میدانی بازی های کشورهای اسلامی تنها دو مدال کسب کردند. فرزانه الفیسیحی در ماده 100 متر نقره و علی فتحیگنجی در پرتاب نیزه به مدال برنز رسید.

در جریان این رقابت ها حمیدرضا کیا رکورددار پرش سه گام ایران با پرش 16.07 متر چهارم شد و مدالی کسب نکرد.

کیا در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در خصوص سطح مسابقات دو و میدانی در بازی های کشورهای اسلامی گفت: سطح مسابقات نسبتا خوب بود و رقبای خوبی داشتم اما متاسفانه شانس کمکی به این مسابقات نکرد. این مسابقه

او ادامه داد: «البته بدشانسی برای پرندگان دیگر هم آمد. مقام پنجم این مسابقات آقای ناظم از آذربایجان بود که یک ماه پیش در مسابقات کازانوف کاپ رکورد 16.93 متر را ثبت کرد و قهرمان شد اما در این مسابقات پنجم شد. سایر پرندگان به دلیل متعادل نبودن فضای مسابقه به رکوردهای شخصی خود نزدیک نشدند.

کیا در ادامه بیان کرد: در پرش دوم متاسفانه مچ دست چپم آسیب دید و نتوانستم فشار زیادی به پایم وارد کنم. با اینکه با اسپری خنک کننده تا حدودی درد رو کنترل می کردم ولی خیلی درد داشتم. با این حال تمام تلاشم را کردم تا برگردم و به زحمات مربی و خانواده ام پاسخ دهم.

این ورزشکار با اشاره به امکانات ایران نسبت به سایر کشورها گفت: از نظر امکانات با کشورهای دیگر فاصله داریم زیرا سرمایه گذاری زیادی می کنند. این در حالی است که من به تنهایی ورزش می کنم. چند ماه از اتحادیه حق بیمه پرداخت کردند اما هزینه ها خیلی زیاد است و با این مبالغ در سطح حرفه ای کاری نمی توان کرد.

کیا در پایان گفت: با وجود شرایط مطمئناً عقب نشینی نمی کنم و تمام تلاشم را می کنم. از شکست در این مسابقه درس می گیرم تا بتوانم برای مسابقه بعدی هیجان زده و قوی تر باشم.

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

تماس با ما