ریزش پل کابلی گجرات موربی: تعداد قربانیان به 137 افزایش یافت، 177 نفر تاکنون نجات یافته اند، عملیات نجات در حال انجام است

بیماری ها: شمار قربانیان ریزش پل کابلی موربی در گجرات تا صبح دوشنبه به 137 نفر افزایش یافت و تاکنون حدود 177 نفر نجات یافته اند. در حالی که عملیات امداد و نجات در حال انجام است، تیم های ارتش، نیروی دریایی، نیروی هوایی، NDRF و آتش نشانی در حال انجام عملیات جستجو هستند. بوپندرا پاتل، رئیس دولت ایالتی، وضعیت را زیر نظر دارد و وضعیت را توسط سازمان های دولتی مرکزی و ایالتی هماهنگ می کند. دولت ایالتی همچنین یک کارگروه برای بررسی ریزش غم انگیز پل موربی تشکیل داده است.

مصدومان حادثه عصر یکشنبه پس از ریزش پل کابلی برای مداوا به بیمارستان مدنی موربی منتقل شدند. هارش سانگوی، وزیر کشور گجرات نیز تایید کرد که پرونده ای تحت بخش های مختلف قانون مجازات هند (IPC) علیه تیم مدیریت پل موربی پس از حادثه رانندگی ثبت شده است.

وی گفت: موارد مندرج در بندهای 304، 308 و 114 IPC در تیم مدیریت پل ثبت شده است. وزیر کشور این ایالت به سنقوی گفت که نیروهای دموکراتیک سوریه و پلیس از قبل برای عملیات نجات در صحنه حضور داشتند.

وی در این کنفرانس مطبوعاتی گفت که “دفتر نخست وزیر حمایت فوق العاده ای برای اجرای عملیات نجات ارائه کرد. نیروهای سوریه دموکراتیک و پلیس هم اکنون در محل هستند.” هارش سانگوی وزیر کشور گجرات نیز عصر یکشنبه از محل حادثه در موربی بازدید کرد.

از سوی دیگر، بوپندرا پاتل، وزیر ارشد گجرات، در دفتر کلکسیونر ناحیه موربی برای تجزیه و تحلیل جامع وضعیت حادثه برگزار شد. پیش از این، ایستگاه نیروی دریایی هند والسورا در جامناگار، گجرات، تیمی متشکل از 40 نفر را برای عملیات نجات شامل کماندوهای دریایی و ملوانان در موربی پس از ریزش پل کابلی اعزام کرد.

مقامات دفاعی همچنین اعلام کردند که یک تیم ارتش هند از یک تیپ توپخانه در نزدیکی درانگدهرا شامل پزشکان و پرسنل پزشکی در حال حاضر به محل حادثه در موربی رسیده است.

او گفت: “تیم ارتش هند از تیپ توپخانه نزدیک درانگدهرا شامل پزشکان و کادر پزشکی در حال حاضر به محل حادثه در موربی رسیده و در عملیات امداد و نجات شرکت کرده اند. تیم ارتش دیگری با پزشکان و سایر اقلام امدادی به زودی در محل حاضر خواهند شد.” گفت. مقامات دفاعی

مقامات دفاعی هند اعلام کردند که یک هواپیمای نیروی هوایی هند به همراه تیم ملی واکنش در بلایای طبیعی (NDRF) برای عملیات امدادی در موربی پس از حادثه سقوط پل کابلی در گجرات در شامگاه یکشنبه به پرواز در خواهند آمد.

مقامات دفاعی گفتند: “بالگردها برای عملیات امداد و نجات در جامناگر و سایر نقاط اطراف در حالت آماده باش قرار گرفته اند. کماندوهای گارود از بوج و سایر نقاط به موربی اعزام شده اند.”

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

تماس با ما