زخم شلوار ریشیبا؟ واکنش طرفداران کریکت به انتشار عکس دروازه بان در هند – بررسی کنید

ریشابه پنت، دروازه بان ویکت هند، از زمانی که دینش کارتیک کهنه کار به تیم هند بازگشت، نیمکت را گرم می کند. اگرچه پنت به طور منظم در تیم T20I بازی نمی کند، او یکی از اعضای کلیدی این تیم است و راهول دراوید، سرمربی هند نیز بیان کرده است که آنها می توانند در هر یک از مسابقات جام جهانی فوتبال T20 در استرالیا بازی کنند. با این حال، عکسی از ریشابه پنت در فضای مجازی منتشر شد که در آن می‌توان او را در حالی که در بازی تدارکاتی هند مقابل استرالیا در Gabba در روز دوشنبه، یک پد شفابخش زانو پوشیده بود، دید. زمانی که این عکس در توییتر منتشر شد، در فضای مجازی منتشر شد و هواداران تیم کریکت هند نگرانی خود را از مصدومیت دروازه بان ویکت ابراز کردند.

همچنین بخوانید: IND vs AUS T20 World Cup 2022: محمد الشامی در چهار ویکت دیگر می درخشد تا یک برد هیجان انگیز را رقم بزند.

در اینجا نحوه واکنش طرفداران کریکت هند به عکس ویروسی ریشابه پنت آمده است –

پیش از این، هند با محرومیت جاسپریت بومراح از جام جهانی T20 ضربه سنگینی خورد. راویندر جادگا نیز به دلیل مصدومیت خط خورده است، در حالی که دیپاک شاهار نیز نامی به مصدومیت اضافه شده است. بنابراین هواداران هندی نمی توانند بازیکن دیگری را به دلیل مصدومیت از دست بدهند.

در همین حال، محمد الشامی به طرز شگفت‌آوری وارد فینال شد و سه ویکت را در فینال به دست آورد، زیرا هند در اولین بازی تدارکاتی خود در جام جهانی T20 مردان فیفا در گابا با شش ران موفق شد مدافع عنوان قهرمانی استرالیا را شکست دهد.

پس از اینکه در دهه 1950 KL Rahul (57) و Suryakumar Yadav (50) به هند کمک کردند تا چالش 186/7 را در 20 بار گسترش دهد، استرالیا به 16 مورد از دو ران آخر نیاز داشت تا با موفقیت کل را دنبال کند.

اما هارشال پاتل تنها پنج ران در یک 19 گل عالی دریافت کرد و سهم کاپیتان آرون فینچ را به دست آورد که بالاترین گل ها را با 54 توپ به ثمر رساند.

پس از آن، شامی یک انتخاب غافلگیرکننده بود که پس از پرتاب نکردن توپ در تمام طول بازی، فینال را شکست داد و با شکار پت کامینز طولانی مدت، به لطف ترول استثنایی یک دست کوهلی در دراز مدت، اثر خود را ثبت کرد.

سپس الشامی دو بازیکن آخر خود را به سمت راست سنجاق کرد و جاش اینگلیس و کن ریچاردسون را شکست داد تا در فینال با سقوط چهار ویکت، از جمله برد اشتون آگار، یک پیروزی کوچک برای هند به دست آورد.

تعقیب و گریز 187 برای استرالیا زمانی آغاز شد که میچل مارش تمرینات 18 توپی را با 35 ضربه انجام داد، قبل از اینکه با پاور پلی به فینال برود، در حالی که فینچ از انتهای دیگر نیز شروع کرد. هند با پنج بازیکن در پنج تیم شروع کرد اما توسط مارش و فینچ شکست خورد.

پس از اینکه مارش به دست بوونشوار کومار می افتد، استیو اسمیت در شرف سقوط است، زیرا او توسط اسپینر یوزوندرا چاهال پاک می شود. گلن ماکسول چاهال یک توپ چهار توپی را روی توپ 16-23 زد، اما او از بوونشوار خارج شد، درست زمانی که احساس می کرد خیلی می خواهد بپیچد.

علیرغم اینکه مارکوس استونز ارزان به آرچدیپ سینگ سقوط کرد، فینچ و دیوید استرالیا را تا زمانی که شش ویکت آخر خود را در 9 بازی در دو مسابقه آخر از دست دادند، در مبارزه نگه داشتند، که این امر باعث افزایش اعتماد هند به مرگ در بولینگ قبل از تورنمنت اصلی خواهد شد.

نتایج مختصر: هند 186/7 در 20 اور (KL راهول 57، سوریاکومار یاداو 50، کین ریچاردسون 4/30) استرالیا را 180 در هر 20 مسابقه شکست داد (آرون فینچ 76، میچل مارش 35، محمد شامی 3/4، کومار بوون) 2/20) در شش اجرا.

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما