زرین پال با «زرین پلاس» وارد منطقه بازگشت نقدی شد. وام های خرد کوتاه مدت کوتاه مدت بدون بهره به زودی

[ad_1]

اپلیکیشن امتیاز با نام «زرین پلاس» پس از ماه ها فعالیت در فروردین ماه سال 1400 رسماً رونمایی شد و گزارش شد که 2000 فروشگاه در تهران به این سرویس ملحق شده اند و به 100000 کاربر خدمات رسانی می کنند. . زرین پلاس همچنان به حمایت از زرین پال ادامه می دهد و انتظار می رود در وهله اول خدمات بازگشت نقدی به مشتریان خود (درصدی از پول خریدار پس از انجام تراکنش های فیزیکی یا آنلاین به کیف پول خود برمی گردد) و به زودی وام ارائه می کند. بدون هیچ گونه سود بانکی و خدمات دیگر، کمتر- حکمت مدت بدهید.

«پویا راجمند» مدیر زرین پلاس در نشستی خبری از رونمایی از این محصول در نشست خبری با حضور اصحاب رسانه خبر داد. آنها برای انجام کار خاصی امتیاز می گیرند و می توانند به پول یا خدمات دیگر تبدیل شوند: “از این تجارت استقبال شد، اما ما همچنین می خواستیم وارد عرصه آفلاین شویم و پس از مذاکره با تیم های مختلف، در نهایت با گروه زارین پال. جمع بندی و سرمایه گذاری اولیه توسط دوستان انجام شد و در نهایت در فروردین 1400 یک تغییر برند کلی انجام شد و خدمات جدیدی به کار ما اضافه شد.

به گفته راجمند در حال حاضر در تهران فعالیت دارند و در 2000 فروشگاه فعالیت می کنند. او معتقد است که تاریخچه و دانش محدود Zareenpal از آمار بازار و ترکیب Adtech و FinTech که یکی از کارهای قبلی او بود، ZareenPlus را از سایر محصولات Cashback موجود در بازار متمایز کرد.

مهدی رشیدیان مدیر عملیات زارین پلاس نیز در این نشست با اشاره به اینکه عملیات تجاری سازی زارین پلاس در ماه های پایانی سال 1399 آغاز شده است، خاطرنشان کرد: کوتاه مدت و بدون بهره خواهد بود و در واقع در فاز اول می خواهیم این زیرمجموعه را فراهم کنیم. وام تا سقف 5 میلیون پوند به مشتریانمان (پس از صدور گواهینامه) با کمک برخی از بانک ها می شود.

رشیدیان با بیان اینکه مایلیم تا پایان سال با 5 هزار فروشگاه در تهران همکاری داشته باشیم، اضافه کرد: 85 درصد فروشگاه های ما روزانه تراکنش دارند و تعداد تراکنش ها در روز به 2 هزار مورد رسیده و مسیر جذابی ترسیم شده است.

مدیر عملیات زرین پلاس با تاکید بر اینکه به زودی وارد استان های دیگر می شوند، ابراز امیدواری کرد که محصولشان به چرخه اقتصاد کمک کند: سود بانکی ندارد. ما به کاربران خود این امکان را می دهیم که از ما وام بگیرند و از مشکلات خرید ماهانه جلوگیری کنند. از کارمندان شرکت ها و سازمان ها شروع می شود و در درازمدت با خود شهروندان کار می کنیم.» رشیدیان معتقد است از طریق این پلتفرم می تواند مشاغل کوچک و محلی را احیا کند.

مصطفی امیری، مدیرعامل زرین پال نیز در این نشست گفت: نرخ رشد تراکنش‌های آنلاین در زمان شیوع کرونا افزایش چندانی نداشت، آنها قصد ورود به بازار فیزیکی را داشتند و تیم زرین بهترین شریک برای ورود به این بازار است. وی افزود: “ما هستیم. همیشه مراقب باشیم و این می تواند باعث انتقاد از عملکرد ما شود.” ما این مسیر هیجان انگیز را در پیش گرفتیم و محصول جدیدی را توسعه دادیم که نیاز به همکاری PSP ها، بانک ها و سایر سازمان ها داشت. تولید اولیه در روزهای پایانی سال 1378 منتشر شد و سرانجام در سال 1400 زارین پلاس عملا عرضه شد.

به گفته گفته امیری، ایده ای که امروز انجام می دهد در دنیا اجرا شده است و می خواهد فرد بتواند از نقدینگی خود پرداخت و خرید کند و در عین حال پول خود را پس انداز کند.

«قبل از ظهور کارت های اعتباری، بازار نقدینگی در دنیا رایج بود، اما در ایران این موضوع چندان مورد توجه قرار نگرفته است، رقابت با تیم های خوب و توانمند و ترویج این فرهنگ به نفع همه هنرمندان است. “

رژان مند، مدیرعامل شرکت زارین پلاس به دیجیاتو گفت: با توجه به بحران اقتصادی در کشور، بیش از گذشته به پس انداز توجه شده است. این امر با دوران اپیدمی کرونا تشدید می‌شود و کاهش فروش کسب‌وکارهای خرد فیزیکی، خدمات بازگشت نقدی را برای کسب‌وکارها جذاب‌تر از همیشه کرده است. همچنین ورود فروشگاه های زنجیره ای بزرگ به این منطقه و تبلیغات پر سر و صدا آنها باعث شده تا بسیاری از کسب و کارهای کوچک نتوانند در مقابل خود صحبت کنند و به نظر می رسد فروش آنها رو به کاهش است و با افزودن چنین خدماتی فرصتی برای دیده شدن و جذب مشتری فراهم می شود. آنها بیشتر خواهند داشت.»

راجمند در پاسخ به سوال دوم دیجیاتو با تایید اینکه فروشگاه های اینترنتی نیز مشمول طرح زرین پلاس هستند، فروشگاه های اینترنتی نیز مشمول این طرح هستند و برخی از فروشگاه های اینترنتی پرطرفدار و منتخب نیز شامل می شوند، گفت: فروشگاه های تخفیف دار برای این کار متغیر هستند. از 40 درصد تا 40 درصد متغیر است.وی در پاسخ به سوال دوم دیجیاتو در مورد شرایط فروشگاه در سرویس زارین پلاس، گفت: مجوز تجارت خاصی نیاز نیست و فروشندگان باید ثابت کنند که فضایی برای فروش محصولات دارند. می توان. تا زمانی که از سرویس زرین پال برای درگاه های بانکی خود استفاده کنند، در این طرح لحاظ می شود. راجمند افزود که برای انجام معاملات برای هر کسب و کار درصد جایگزینی به عنوان کمیسیون خواهد داشت.

[ad_2]

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

تماس با ما