زلاتان: رونالدو بهترین بازیکن تاریخ است


کد خبر: 1796567/52

زمان: 21:24
1400/09/15

هدیه: 12584

من مسی را به کریستیانو ترجیح می دهم

زلاتان ابراهیموویچ بیش از مارادونا، رونالدو برزیلی را بهترین بازیکن تاریخ می داند.

به گزارش “ورزش سه”، یکی از موضوعاتی که در سال های اخیر در دنیای فوتبال مطرح شده، این است که بهترین بازیکن تاریخ کیست. در حالی که طرفداران لیونل مسی و کریستیانو رونالدو بر سر این موضوع با هم بحث می کردند، زلاتان ابراهیموویچ مرد دیگری را به عنوان بهترین بازیکن تاریخ فوتبال معرفی کرد.

ستاره سوئدی میلان در مصاحبه ای درباره این موضوع صحبت کردمن می گویم رونالدو (برزیلی).

یک هفته پس از اهدای توپ طلا به لیونل مسی، از زلاتان ابراهیموویچ پرسیده شد که فوق ستاره آرژانتینی و کریستیانو رونالدو کیست؟ او ترجیح می دهد پاسخ دهد: “آنها بسیار قوی هستند و انتخاب سخت است. اگر بخواهم انتخاب کنم، می گویم لیونل مسی چون با او بازی کرده ام. هر کاری که او انجام می دهد جدید به نظر می رسد. او این کار را به طور طبیعی و غریزی انجام می دهد.”

ابراهیموویچ در پاسخ به این سوال که بازی مقابل کدام مدافع دشوارتر است، گفت:“تعداد زیادی وجود دارند. اگر در لیگ ایتالیا بازی کرده اید، مدافعان بسیار قوی دارید. با نگاهی به 10 سال گذشته، می توانید متوجه شوید که مدافعان سخت تر بودند و حتی یک VAR هم نداشتند. اگر مجبور می شدم این کار را انجام دهم. این کار را انجام دهید، اسامی، من می گویم “پائولو مالدینی، الساندرو نستا، یاپ استام، جورجیو چیلینی و تیاگو سابلا.”

زلاتان همچنین درباره شانس میلان برای فتح اسکودتو در این فصل صحبت کرد: بیایید ببینیم چه اتفاقی می افتد. رقابت برای قهرمانی امسال بسیار جالب است. برنده اسکودتو در ماه فوریه و مارس تعیین می شود، نه اکنون.”


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم