زمان اضافی می خواهید؟ این ترفندها را یاد بگیرید تا از شر تور مسافرتی خلاص شوید

اتاق‌های هتل در اشکال و اندازه‌های مختلف هستند، اما هتل‌ها اساساً تخت‌ها و امکانات رفاهی را می‌فروشند. چندین بازار بزرگ برای بازدید و همچنین مراکز خرید و مغازه های تخصصی وجود دارد که هر چیزی را که تصور کنید را می فروشند. تا آنجایی که من می‌توانم بگویم این برای همه خوب کار می‌کرد، و ما هرگز احساس نکردیم که عجله‌ای داریم، گله‌ای داریم یا وقت کافی برای کاوش نداریم. ناهار، مانند اکثر روزهای تور، با هزینه هر فرد بود. علاوه بر این، اکثر هتل ها خدماتی مانند خانه داری، سرویس اتاق و خشکشویی ارائه می دهند. همچنین کتابخانه سلسوس و تئاتری با فضایی برای 25000 تماشاگر – بزرگترین در جهان در آن زمان – در این مکان بود. با راحتی حضور در خانه خود، می توانند تور خود را با یک وب سایت مسافرتی ترتیب دهند. مکان ها باید به اندازه کافی ماجراجویی و چیزهای مختلفی داشته باشند که بتواند مشتریان بالقوه را هیجان زده کند. و امروز، ما در مورد مکان های رویایی که باید در هند بازدید کنید صحبت خواهیم کرد.

با توجه به وسعت ترکیه و مکان های تحت پوشش در این سفر، می دانستم زمان زیادی برای اتوبوس لازم است. سپس قبل از شروع مجدد سفر با اتوبوس، توسط صاحب رستوران با آواز سنتی ترکی پذیرایی شدیم. آنها همچنین می توانند برای بخشی از آن به تور ملحق شوند و سپس سرگردان شوند (البته پس از اطلاع یاووز). اگر احساس می‌کنید آنچه را که برای تماشای فیلم یا تلویزیون در اختیار دارید، اکنون با آژانس‌های مسافرتی کالیفرنیا تماس بگیرید. فرود در 25 آوریل 1916 آغاز شد. این روز اکنون در استرالیا و نیوزلند تعطیل رسمی است و هر سال به یاد این رویدادها مراسم بزرگداشتی برگزار می شود. از نظر کمپین، منصفانه است که بگوییم بد شروع شد و فقط بدتر شد. اگر با لشکرکشی گالیپولی آشنایی ندارید، این لشکرکشی در جنگ جهانی اول بود که تقریباً به مدت یک سال، از 17 فوریه 1915 تا 9 ژانویه 1916 انجام شد. هدف این بود که یک مسیر مهم کشتیرانی را تحت کنترل درآورد، امپراتوری عثمانی را تضعیف کرد و یک مسیر تدارکاتی به روسیه ایجاد کرد.

افسس، برای کسانی از شما که با سکونتگاه های یونان باستان آشنایی ندارید، یک سکونتگاه یونان باستان در ساحل ایونی بود. نکات مهم روز پنجم بازدید از شهر ویران شده افسس، توقف در یک کارگاه سفالگری و شروع به ماجراجویی قایق ما بود! بعد از کارگاه سفال نوبت ناهار بود که در یک غذاخوری سنتی محلی معروف به Gözlemeش خوردیم. سپس به ما این فرصت داده شد که اگر بخواهیم سفال بخریم و بسیاری از اعضای گروه چیزی برداشتند.

سپس به سمت رختخواب رفتم، زیرا روز سوم آغاز شروع صبح زود بود! حرکت ما در روز سوم ساعت 7:30 صبح از هتل بود که به معنای صبحانه زودهنگام بود. روز چهارم ما با ساعت 8 صبح شروع شد. گالیپولی با یک کارزار دریایی شکست خورده برای فتح تنگه ها آغاز شد. این کمپین شامل تعداد زیادی نیرو از استرالیا و نیوزیلند بود، و به عنوان جایی که استرالیا و نیوزیلند احساس هویت ملی را در آن ایجاد کردند، اعتبار دارد. شما پارک ملی دنالی را کاوش خواهید کرد، در تور حیات وحش در سیوارد شرکت خواهید کرد و زیبایی دریاچه کنای را مشاهده خواهید کرد. همانطور که می توانید تصور کنید، در افسوس چیزهای زیادی برای دیدن و انجام دادن وجود دارد، و ما حدود 2.5 ساعت را در اینجا سپری کردیم و یاووز به ما نشان می داد. همچنین اعتقاد بر این است که یکی از انجیل های کتاب مقدس در افسس نوشته شده است و مریم مقدس چند سال آخر عمر خود را در این منطقه گذرانده است. این تاریخ برای یک مکان بسیار است، و همانطور که تصور می کنید، تروی یک سایت میراث جهانی یونسکو است.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از تور کوش آداسی نوروز (https://safaryaar.com/tour/kusadasi-nowruz) ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

تماس با ما