زمان پرداخت سود مرداد 1401 است. کمک وراث چه زمانی پرداخت می شود؟

بعدی- دولت پرداخت یارانه تیر ماه 1401 را از شامگاه دوشنبه 29 آغاز کرد و روند پرداخت تا روزهای پایانی هفته ادامه داشت. اما سوالی که اکنون از حمایت گیرندگان می پرسند این است که حمایت 138 یا مرداد 1401 چه زمانی پرداخت می شود و تکلیف بازماندگان چیست؟

به گزارش فردا؛ دولت و سازمان حمایت هدف هنوز زمان دقیق واریز یارانه را در سال 1401 به طور رسمی اعلام نکرده اند، اما در مرحله قبل تایید کردند که در مرحله بعد، پرداخت تسهیلات به روزهای متوالی موکول نمی شود و پرداخت یکباره انجام خواهد شد

در چنین حالتی، به نظر می رسد برای مرداد ماه، دولت در روز پنجشنبه 30 مرداد ماه، تسهیلات را به سرپرستان خانوار واریز کند.

در این مرحله برای افراد دهک اول تا سوم 300 هزار تومان و برای دهه چهارم تا نهم 400 هزار تومان واریز می شود. اما اگر در سال 2019 از کرونا وام دریافت کرده اید، در این ماه 35 هزار تومان از کل سپرده شما کسر می شود.

کمک وراث چه زمانی پرداخت می شود؟

بخشی از مشمولان حمایتی که حمایت نقدی آنها تا فروردین ماه به حسابشان واریز شده بود، در فازهای 135 و 136 پایان حمایت خود را اعلام کردند. سپس دولت سیستمی را معرفی کرد و این معترضان را ملزم به ثبت اعتراض کرد.

در نهایت دولت اعلام کرد که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به این موضوع رسیدگی کرده و یارانه تیرماه به حساب آنها واریز شده است. سخنگوی پشتیبانی هدفمند گفت: پس از تکمیل فرآیند بررسی و حساب‌ها، معوقات آوریل و ژوئن به حساب ذینفعان واریز می‌شود.

اما پس از آن گروهی اعتراض کردند که اعتراض آنها گرفته نشده است یا اینکه قرار دادن آنها در عشر به اشتباه محاسبه شده است. در همین راستا سازمان حمایت از هدف بار دیگر اعلام کرد که متقاضیان همچنان می توانند نسبت به ثبت اعتراض برای قطع حمایت یا ثبت نام برای ورود به لیست مشمولان حمایتی اقدام کنند.

با این حال، به نظر می رسد سود بازماندگانی که اعتراض کرده اند و ثبت نام آنها برای اعتراض بررسی شده است، در این مرحله به حساب آنها واریز می شود.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما