زوج های مشهور بالای 30 سال – روزیاتو

[ad_1]

برای برخی از زوج های مشهور ، سن یک عدد بیشتر نیست. شان پین ، ریچارد گیر و مل گیبسون همگی 30 سال از همسرشان بزرگتر هستند.

در ادامه ، ما در مورد زوج های معروف ، که بیش از 30 سال سن دارند صحبت خواهیم کرد.

شان پین و لیلا جورج

در سال 2020 ، شان پین با لیلا جورج 31 ساله و جوان خود ازدواج کرد.

در سال 2016 ، شایعاتی مبنی بر رابطه پن با لیلا جورج وجود داشت. در تابستان 2020 ، این بازیگر 60 ساله ازدواج خود را با جورج 29 ساله در یک مراسم خصوصی تأیید کرد.

پن در مصاحبه ای گفت: “ما عروسی کرونا داشتیم.” “منظورم این است که عقید از طریق تماس تصویری حضور داشت و ما با دو فرزندم و برادرم لیلا در خانه خود بودیم و اینگونه بود که ازدواج کردیم.”

لیدی کتی اسپنسر ، خواهرزاده پرنسس دایانا و مایکل لوئیس

لیدی کتی اسپنسر با مایکل لوئیس ، بزرگتر 32 ساله او ازدواج کرده است.

برادرزاده پرنسس دایانا 30 ساله است و در سال 2020 نامزدی خود را با میلیونر 62 ساله اعلام کرد. آنها رابطه عاشقانه خود را که در سال 2018 آغاز شد ، دور از چشم مردم نگه داشتند.

ریچارد گیر و الخاندرا سیلوا

ریچارد گیر و همسرش آلخاندرا سیلوا 33 سال اختلاف دارند.

گیر 71 ساله و سیلوا 38 ساله روزنامه نگار در سال 2014 با یکدیگر آشنا شدند و در سال 2018 ازدواج کردند. آنها همچنین دو فرزند داشتند.

سیلوا در مصاحبه ای در سال 2018 گفت: “او حداقل 20 سال خوب به من قول داد ، اما باید اعتراف کنم که او بسیار بیشتر از من انرژی دارد ، او بیش از من فعال است.” “ایستادن روی پای او سخت است ، او انسان نیست!”

مل گیبسون و روزالیند راس

مل گیبسون و روزالیند راس 34 سال اختلاف دارند.

گیبسون 65 ساله و نویسنده راس 31 ساله از سال 2017 با هم رابطه دارند. در سال 2017 ، این زوج نهمین فرزند گیبسون را به دنیا آوردند.

گیبسون در مصاحبه ای گفت: “سن فقط یک عدد در روابط عاطفی است.” همدیگر را پیدا می کنیم. “او یک بزرگسال است و ما یکدیگر را پیدا می کنیم.”

پاتریک استوارت و سانی اوزیل

پاتریک استوارت 39 سال از همسرش سانی اوزیل بزرگتر است.

استوارت 81 ساله در سال 2013 با سانی اوزیل خواننده جاز ازدواج کرد. آنها 5 سال پیش در نیویورک ملاقات کردند.

اوزل در مصاحبه ای در سال 2015 گفت: “پاتریک بسیار زنده است و من فکر می کنم من مانند یک پیرمرد دلسوز هستم ، بنابراین این شکاف برطرف می شود.” “او از من سالم تر است و این باعث عصبانیت من می شود.”

میک جگر و ملانی با هم

ملانی همریک ، خواننده رولینگ استون ، 44 ساله ، 44 سال از ستاره راک کوچکتر است.

لیور 78 ساله در سال 2014 با بالرین 34 ساله خود عاشقانه شروع کرد. آنها همچنین یک پسر دارند.

هامریک در مصاحبه ای در سال 2018 گفت: “میک شگفت انگیزترین ، فوق العاده ترین و دوست داشتنی ترین پدر است.” “و برای من ، او بزرگترین مرد جهان است.”


[ad_2]


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم