سالیوان: افزایش فشار به پیشرفت یونایتد کمک می کند

[ad_1]

کد خبر: 1792993/59

زمان: 18:20
1400/08/28

هدیه: 445

اوله گونار سولشیر، سرمربی منچستریونایتد معتقد است که تیمش می تواند از فشار هفته های اخیر استفاده کند.

به گزارش “ورزش سه”، یونایتد در 6 هفته اخیر لیگ برتر 4 شکست از جمله دو شکست تحقیرآمیز مقابل لیورپول و منچسترسیتی متحمل شده است که ادامه حضور سلشر روی نیمکت شیاطین سرخ را با تردید مواجه کرده است.

رسانه های انگلیسی بارها مدعی شده اند که برخی از بازیکنان یونایتد اعتماد خود را به سرمربی نروژی از دست داده اند و از گزینه های مختلفی مانند زین الدین زیدان و برندان راجرز به عنوان جانشین او یاد می کنند.

سالیوان روز شنبه در نشست خبری پیش از بازی گفت: “البته من طبق معمول با مدیریت باشگاه در تماس هستم.” این یک شکست ملی بزرگ بود، اما ما از آن به نفع خود استفاده کردیم. ما فکر می کنیم بازیکنان به خوبی به شرایط پاسخ می دهند و برای واتفورد آماده هستیم. ما قبلاً در این شرایط بودیم.»

سرمربی نروژی ادامه داد: ما در این هفته اولویت هایی داریم که باید آنها را بهبود ببخشیم. شرایط و عملکرد تیم چندان خوب نیست. ما می توانیم خوب باشیم، می خواهیم خوب باشیم و همه چیز به عملکرد تیم در همان روز بستگی دارد. تاکید بر شروع خوب بازی است. “می دانیم که نمایش های بد ما را تحت فشار قرار داده است، اما این فشار باید به شادی تبدیل شود. این احساس ما را به تیم بهتری تبدیل می کند و باعث می شود هر بازیکن با بهترین عملکرد خود بدرخشد.”

وی افزود: بازیکنان، کادر فنی، من و باشگاه همه تلاش می کنیم تا تیم را بهتر کنیم و نتایج خوبی بگیریم، هواداران همچنان از تیم حمایت می کنند، آنها این شرایط را تجربه کرده اند و در زمان بازسازی از تیم حمایت کردند، بیا بیایید این هفته خوب تمرین کنیم و فردا آماده بازی هستیم “مطمئنم فردا عملکرد خوبی خواهیم دید.”

[ad_2]

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

تماس با ما