ستاره های ایرانی نقش های اصلی یک فیلم ترسناک! (تصویر) – تمرین سوم

کد خبر: 1840789
سپتامبر 06, 1401 در 14:05
33.1 هزار بازدید |

5
نقطه نظر

به راحتی می توانستیم به آرژانتین ببازیم.

اگر کار را برای خودمان سخت نکنیم، احتمالاً برای شکست دادن آرژانتین کمتر عصبی می شویم.

ستاره های ایرانی نقش های اصلی یک فیلم ترسناک!  (تصویر)

به گزارش «فرزش سی»، به نظر می رسد ورزش ایران همیشه برای کار سخت استفاده می شود. یا حتی به عبارتی می توان گفت عادت داریم کار را برای خودمان سخت کنیم در حالی که گزینه های آسان تری پیش روی ما بود.

این عادت ناپسند شب گذشته بار دیگر در ورزش ایران ظاهر شد. تیم والیبال ایران در اولین دیدار خود در چارچوب رقابت های قهرمانی جهان به مصاف تیم سوم المپیک یعنی آرژانتین رفت.

اگرچه ایران در نهایت پس از یک ماراتن سه ساعته موفق شد آرژانتین را شکست دهد، اما قطعا همه والیبالدوستان با تماشای این دیدار استرس زیادی را تحمل کردند که خوشبختانه پایان خوشی برای ما داشت.

آرژانتین در گروه A بهتر از ایران ظاهر شد و پیروز شد. از ست دوم کارت ها به تیم ملی برگشت. در این گروه ایران چند امتیاز از حریف عقب بود اما تعویض گلدن آتای، حضور مرتضی شریفی در زمین و البته سرویس های فوق العاده میلاد آبادی پور باعث شد در این گروه پیروز شویم.

در ست سوم روحیه بچه ها دو چندان شد و راحت تر از آنچه فکر می کردیم توانستیم تیم سوم المپیک را شکست دهیم. شرایط مسابقه به گونه ای پیش رفت که همه منتظر برد سه امتیازی بودیم و حتی در ست چهارم چند امتیاز از حریف پیش افتادیم اما بهروز عطایی که در جریان یکی مقابل شاگردانش اعتراض کرد، نگران شد. بهروز آتای. از زمان استراحت، چرا آنها کاملا بازی می کردند، راحت بود. در واقع در ستي كه مي توانستيم به راحتي كار حريف را تمام كنيم و برنده شويم، باختيم تا تعيين كننده ست پنجم، تيم برنده را مشخص كند.

این ست پنجم ترسناک ترین بازی مهیج دیشب ایران و آرژانتین بود. انتظار می رفت آرژانتینی ها پس از پیروزی در ست چهارم الهام بخش باشند. همینطور بود، شاگردان مارسلو مندز با ما دو امتیاز فاصله ایجاد کردند تا نتیجه 7 بر 5 شد، اما یک حمله موفق و اشتباه آرژانتینی ها حتی قبل از 8 شدن نتیجه را به ارمغان آورد.

پر استرس ترین قسمت داستان از اینجا شروع می شود. ایران با چند سرویس خوب و عملکرد ثابت توانست نتیجه را 13 بر 11 به سود خود برگرداند. ما حتی 12-14 پیش رفتیم و می خواستیم ست پنجم و مسابقه را ببریم، اما همان مشکل را داشتیم.

پس از حمله موفق آرژانتینی ها و تغییر نتیجه به 14-13، ابتکار عمل در دست ایران بود تا کار را تمام کند.
محمد طاهر وادی تصمیم گرفت پاس را برای میلاد آبادی پور که بی شک بهترین بازیکن ایران و زمین دیشب بود ارسال کند اما کاپیتان ایران با سد دفاعی محکمی برای آرژانتین روبرو شد تا دو تیم در امتیاز 14 به تساوی برسند. ناباوری کامل لوسیانو دچکو که در بدترین زمان ممکن از خط سرویس خارج شد، به آرژانتین کمک کرد تا از ایران سبقت بگیرد اما آبشار امین اسماعیل نژاد که روز خوبی را سپری نکرد، اجازه نداد دچکو آخرین سرویس مسابقه باشد.

دو تیم گام به گام تا امتیاز 19 پیش رفتند تا سرانجام فاکوندو کونته با اشتباه خود به این مبارزه شگفت انگیز و شگفت انگیز پایان داد. کاپیتان آرژانتینی اصرار عجیبی داشت تا اینکه ایران با نتیجه 21 بر 19 قهرمان جهان شد. یک برد می توانست خیلی ساده تر از این باشد، اما در نهایت تبدیل به یک فیلم ترسناک شد که البته پایان خوشی برای ما داشت.

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما