ستاره کره جنوبی تام کیم پس از دومین بردش در تور PGA با شاهکار تاریخی تایگر وودز مطابقت می‌کند | CNNCNN

رکوردها پس از تایگر وودز سقوط کردند، زمانی که یک آماتور شگفت انگیز در سال 1996 در یکی از هیجان انگیزترین گلف های پرسرعتی که تا به حال دیده است، حرفه ای شد.

بنابراین وقتی، 26 سال بعد، یک جوان 20 ساله 15 بار با دستاوردهای اولیه برنده اصلی مطابقت می کند، احتمالاً ارزش توجه دارد.

کیم “تام” جو هیونگ با پیروزی در مسابقات آزاد Shriners در روز یکشنبه به رشد سریع خود سرعت بخشید و اولین گلف باز پس از وودز شد که قبل از 21 سالگی دو بار در تور PGA برنده شد. جنگ جهانی دوم، با توجه به آمار و اطلاعات ESPN

این بازیکن کره جنوبی یک کارت بی عیب 24 زیر 260 برای پیروزی سه شوت مقابل پاتریک کانتلی در لاس وگاس اعطا کرد و او را به سومین بازیکنی تبدیل کرد که از سال 1974 بدون ایجاد حتی یک روح برنده یک رویداد بازی می شود.

کیم در دور پایانی نهمین رنگ سبز را به تن می کند.

پس از اولین برد او در ویندهام در ماه آگوست، این دومین برد کیم در چهار راند پایانی او بود – عملکرد او بین دو عنوان در جام پرزیدنت ها در سپتامبر بسیار چشمگیر بود.

او از ماه ژوئیه تا کنون 9 تور را اجرا کرده است، اما کیم از هرگونه خستگی چشم پوشی کرد.

او به خبرنگاران گفت: “من پنج ساله در دیزنی لند هستم. خسته شدن از این موضوع سخت است.”

“چند ماه پیش، من هیچ جایگاهی در ایالات متحده نداشتم، و اکنون که دو بار برنده تور هستم، کسب آن جایگاه با تایگر، برای من یک احساس باورنکردنی است.

این یک افتخار برای من است و قطعا رویایی است که به حقیقت پیوسته است.»

در 20 سال و سه ماه و 18 روز، کیم دومین پیروزی خود را شش ماه زودتر از وودز به دست آورد که کمتر از سه ماه از تولد 21 سالگی خود فاصله داشت، زمانی که در اکتبر 1996، دو هفته پس از تولد والت دیزنی، گلف کلاسیک جهانی والت دیزنی را ربود. اولین برد برنده یک تور در لاس وگاس Invitational – Now Shriners Children’s Open.

وودز برنده شدن در مسابقه جهانی گلف کلاسیک والت دیزنی در سال 1996 را جشن می گیرد.

در آوریل سال بعد، وودز زمانی که جوانترین برنده مسابقات آگوستا مسترز شد، به ارتفاعات جدیدی رسید. در حالی که مقام 23 او در مسابقات آزاد ایالات متحده در ماه ژوئن یک نمایش چشمگیر در چهارمین سفر مهم کیم بود، این مرد کره جنوبی پای خود را محکم روی زمین نگه می دارد.

او گفت: “امیدوارم شغلی طولانی داشته باشم، و باید واقعا سخت کار کنم – اصلاً نمی توانم احساس خوبی داشته باشم.”

من باید به بازی بهتر ادامه دهم زیرا بازیکنان بسیار سخت کوشی هستند که دستاوردهای زیادی برای من داشته اند.

“من حتی به یک ببر نزدیک نیستم. ببر باشد، روری [McIlroy]جاستین [Thomas]، اردن [Spieth]این بچه ها، من هنوز راه زیادی در پیش دارم، بنابراین فقط باید سخت کار کنم.”

کارت برنده کیم با رکورد کمترین امتیاز برد در این رویداد از زمان تغییر TPC Summerlin به مسابقات par-71 در سال 2009 مطابقت دارد. تور PGA، اما این جوان 20 ساله به اندازه کانتلی در حال رفتن به آخرین سوراخ قفل شده بود.

کانتلی با داشتن 11 قهرمانی زیر 60 سال در روز شنبه، امیدهای خود برای نهمین برد در تور را دید که در روز 18 توسط یک بانوی سه گانه فاجعه بار شکست خورد. پس از پیدا کردن بوته های یک سه راهی، آمریکایی تصمیم گرفت در برابر یک قطره سعی کند بازی کند، فقط برای اینکه شلیک فرار او فقط در یک یارد حرکت کند.

مشکلات آمریکایی ها زمانی بدتر شد که شلیک بعدی او در آب افتاد و کیم درخشش را در مورد چیزی که در روز آخر به شدت بر سر آن دعوا شده بود، از دست داد.

کیم گفت: “وقتی دو گلوله در جلو داشته باشید و مردی مانند پاتریک به شما نزدیک شود، هیچ گلوله ای امن نیست.”

کیم در آخرین دور از یک سه راهی جلو می رود.

“من واقعاً صبور بودم. برنامه بازی ام را انجام دادم، در آخرین سوراخ واقعاً خوش شانس بودم. پاتریک این هفته واقعاً خوب بازی کرد و من واقعاً خوش شانس بودم.”

مقام سوم نشان دهنده نایب قهرمانی کانتلی در پنج بازی در این رویداد است.

او به خبرنگاران گفت: «بعد از اینکه در آنجا به نوعی در بوته بود، متوجه شدم که تنها شانسی که برای ماندن در مسابقات داشتم، تلاش برای بازگرداندن آن به زمین بود.

من در تمام طول هفته خیلی خوب بازی کردم، یک نوسان بد در پایان. او بدیهی است که دوست داشت امروز معامله را انجام دهد، اما گاهی اوقات، این گلف است… آخرین سوراخ کل هفته را به نوعی استرس زا می کند. ”

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

تماس با ما