سخنگوی سپاه پاسداران: اگر این سفرها در تابستان تجملاتی نیست پس چیست؟

سردار رمضان شریف روز شنبه در نشست خبری و دیدار با خبرنگاران استان زنجان افزود: این فضا به فضای عجیبی تبدیل شده است و در این شرایط باید شهیدان همت و شهید سلیمانی را جزو رفیقان قلم بدانیم. و رسانه را پیدا کنید.

وی بیان کرد: ما از نظر نظامی و دفاعی مورد حمله خصوصی قرار نمی گیریم چرا که دشمن می داند در صورت حرکت با چه عکس العملی مواجه خواهد شد و برای این امر تلاش کرد تا یک حمله سازمان یافته در افکار عمومی شکل بگیرد. و امید از مردم و جوانان.. ما را ببرید

سردار شریف با بیان اینکه کشورها و جوامع با امید زندگی می کنند، گفت: ما منکر برخی مشکلات در کشور نیستیم اما این مشکلات با مشکلات و مسائل قبلی ما قابل مقایسه نیست. اینها اصلاً مشکل محسوب نمی شوند. در طول جنگ چندین ایالت کشور در اشغال حزب بعث مسلح بودند، شهرها با موشک بمباران شدند و بسیجیان دست خالی می جنگیدند. الحمدلله شرایط ما با قدم اول قابل مقایسه است که انقلاب نیست و قدم دوم انقلاب جهش ما و سقوط دشمن است.

وی با اشاره به اینکه دستاوردهای انقلاب اسلامی باید با زبان آمار منعکس شود، افزود: اکنون در دو ماه تابستان به طور متوسط ​​روزانه 80 میلیون لیتر بنزین در کشور مصرف می شود و اگر این سفرها رونق نداشته باشد پس چیست؟ در تعطیلات عید فطر امسال پنج هزار نفر تنها به وان سفر کردند و مردم ایران کمر خود را به سطل زباله نچسبیدند. یک تصویر توهین آمیز ایجاد می کند.

سردار شریف گفت: امروز اگر به روستاهایی با آب و هوای خوب کشور بروید، با تعجب می بینید که چه ساختمان هایی ساخته اند و اگر این رونق نیست پس چیست؟

وی ادامه داد: ما در حوزه توزیع، بی عدالتی و ظلم هم مشکل داریم و هیچکس منکر این نیست که از آرمان های امام (رضوان الله علیه) و رهبر معظم انقلاب فاصله داریم. اما ایران کشوری ثروتمند و قدرتمند است و ما کشوری متلاطم و متلاطم آنطور که رسانه های خارجی نشان می دهند نیستیم.

سردار شریف با بیان اینکه دعواهای سیاسی در آستانه انتخابات باعث شد پیام بدی از کشور به خارج مخابره شود، خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم منافع ملی کشور و حرمت خون شهدا را در نظر بگیریم. به معنای واقعی.

وی افزود: پیام هایی که تصویر نادرستی از کشور را منعکس می کند عمدتاً توسط کسانی تولید می شود که در عرصه های امنیتی و نظامی شکست خورده اند، همان افرادی که امروز در آلبانی هستند و با رایانه های فراوان سعی در تزریق پیام به ناامیدی و ناامیدی دارند. ناامیدی

سردار شریف با بیان اینکه هیچ جامعه ای در ناامیدی پیش نمی رود، گفت: امید جامعه را زنده می کند نه امید واهی. هر مرحله از انقلاب نویدبخش استمرار مرحله بعدی است و هیچ گونه تأملی در دستاوردهای انقلاب کم نیست و نیازی به اغراق نیست، مولفه های قدرت زیادی هستند که باید به آنها پرداخت تا وجود داشته باشد. نیازی به اغراق نیست و سوژه های زیادی برای توهین به دشمن وجود دارد تا نیازی به دروغ نباشد.

وی گفت: این سازمان جهنمی منافقین 17 هزار انسان بی گناه و مسئول و غیرمسئول را در کشور به شهادت رساندند و اکنون در مجالس اروپا راست و چپ می روند و علیه جمهوری اسلامی صحبت می کنند. منفورترین سازمان در نزد ایرانیان منافقین هستند. اکنون آنها نمی توانند کاری انجام دهند، اما میلیون ها پیام را پخش می کنند.

معاون روابط عمومی و سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: از آنجایی که خواست خداوند با این نظام است، تا زمانی که مردم این کشور به قرآن و احکام آسمانی پایبند باشند و از ولایت مشروع حمایت کنند، این نظام خواهد بود. آسیب نبینند

سردار شریف افزود: جرأت یک شهید مدافع حرم، آن شهیدی که 40 سال برای رسیدن به آرمان های انقلاب اسلامی از جان و جان خود گذشت، به شما کمک نمی کند.

وی گفت: هرکس فکر می کند اگر به مقدسات ملت توهین کند، خود را برجسته می کند، اشتباه می کند که در ایام عاشورا جرأت می کند به رهبر بی عارضه و جاهل عاشورا و مردمی که می خواهند خودشان باشند حمله کند. به هر قیمت؟ به بالاترین درجه جهنم متصل شوید.

سردار شریف گفت: حواسمان به این باشد که چه می کنیم و کجا هستیم، عاشورا فرصتی است که حسینی باشیم یا یزیدی. حداقل پیام عاشورا هر سال این است که ببینیم کجا ایستاده ایم و شمشیر و قلم در جبهه چه کسی گذاشته ایم.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امنیت و اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وظیفه حفاظت و حراست از این سازمان را بر عهده دارد، گفت: اگر دشمن موفق به نفوذ می شد، امکان نفوذ وجود نداشت. برای اینکه ما امروز به قدرت پهپادها و موشک ها و قدرت سرویس های اطلاعاتی در داخل دست پیدا کنیم و به اهداف خود برسیم.

سردار شریف افزود: شاخص میزان نفوذ دشمن در سپاه، میزان موفقیت سپاه است. اما اینکه یک افسر سپاه به عنوان دشمن شناسایی شد و از اراذل و اوباش برای ترور او استفاده شد، نمی‌خواهیم بگوییم که این یک اتفاق بی‌اهمیت بوده است، پاسداران جدا از عموم مردم زندگی نمی‌کنند.

وی تصریح کرد: دشمن با توجه به مفهومی که ما از ارتش داریم در اطلاعات و مجموعه سپاه پاسداران نفوذی ندارد.

سردار شریف با بیان اینکه این ترورها بیانگر قدرت اسرائیل نیست، افزود: ما باید آن را جمع کرده باشیم و به این کار ادامه خواهیم داد. اسرائیلی ها بسیار ضعیف و ترسیده اند.

وی ادامه داد: اسرائیلی‌ها هرگز نمی‌توانند در بحث دانش هسته‌ای کشور خللی ایجاد کنند، زیرا در کنار استحکامات کامل، در کنار هوش و استعدادهای ایرانی هستند.

سردار شریف گفت: اگر اسرائیلی ها می توانستند به فعالیت های هسته ای ایران ضربه بزنند شکایت نمی کردند.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه فضای بحث در بحث امنیتی سیاسی است، گفت: اینترنت و وسایل ارتباطی ابزار است، هیچکس نمی تواند با ابزار مخالفت کند، جمهوری اسلامی از چه می ترسد وقتی می زند. هستند. جمهوری اسلامی می خواهد اینترنت را محدود کند، به نام خودش صحبت می کند. می گویند نظام در این 40 سال نه تنها قابل دفاع است بلکه افتخار هم دارد.

سردار شریف افزود: در اروپا کودکان بدون حضور والدین اجازه دسترسی به تمامی سایت ها و شبکه ها را ندارند.

وی با بیان اینکه نباید با فناوری جنگ کرد، گفت: باید از همه ابزارهای اطلاعاتی استفاده کنیم و سعی کنیم از بستری استفاده کنیم که بازوی شما در دستان شما باشد و توانایی مدیریت آن را داشته باشید.

سردار شریف در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: بیشتر تولیدات رسانه ای با این رویکرد رسانه ای است، تلاش می کنند بگویند جمهوری اسلامی چیزی به مردم ارائه نداده و سعی دارد قبل از انقلاب را روشن کند. عادت زنانه.”

وی افزود: همچنین این رسانه ها در تلاش هستند تا وضعیت فعلی کشور را بحرانی جلوه دهند تا حس ناامیدی نسبت به آینده در مردم ایجاد کنند.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: پادزهر این هجمه رسانه‌ای، توصیف و تبیین شرایط گذشته و حال است و اگر بتوانیم گستره و وابستگی رژیم شاهنشاهی را نشان دهیم، رسانه‌های امروز هیچ هستند. قادر به روشن کردن رژیم گذشته است. 40 سال کمبود کار در این زمینه را شاهد هستیم.

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

تماس با ما