سردار 5 ساله شد، تولدت مبارک!روزنامه ایران ورزشی: اگر به تاریخ تولد سردار آزمون نگاهی بیندازید برایتان جالب خواهد بود. او متولد 10 دی ماه 1374 است، یعنی متولد اولین روز سال 95 است و به این ترتیب تاریخ تولد وی مصادف با اولین روز سال جدید است.

به همین دلیل کمتر دلیلی وجود دارد که فردی روز آزمون را به یاد نیاورد و از این بابت به او تبریک نگوید. مهاجمی که در 11 اردیبهشت 1373 در گنبد کاووس به دنیا آمد و بعدها بهترین گل ایرانی زمان خود شد.

روز پنجشنبه سردار آزمون تولد 26 سالگی خود را جشن گرفت. او با دوستان زیادی، فوتبالی و غیر فوتبالی به دنیا آمد. در همین شرایط بود که او در چند ماه اخیر عنوان بهترین لیگ روسیه را کشف کرد و همچنان به طور جدی در فکر کسب مجدد این عنوان است. آزمون البته در تیم ملی و در سال های اخیر هم خوش درخشید و رکورد قابل توجه 33 گل در 49 بازی را به نام خود ثبت کرده است.

این بازیکن 16 ساله که از روزگار رابین کوزان، روستوف و زنیت در لیگ برتر روسیه حضور داشت، به یکی از مهم ترین، تعیین کننده ترین و ارزشمندترین بازیکنان لیگ روسیه تبدیل شد. و حتی باارزش ترین بخش ورزشکاران خارجی روسیه در طول یک سال گذشته تغییر کرده است و می تواند رکورد را بشکند. سوابقی که ممکن است منتقل و به مکان جدید منتقل شوند. با این حال، این آزمون بر حضور نوجوانان متمرکز است و علاقه ای به این ندارد که بگوید ذهن فرد با انتقال به دانشگاه های دیگر درگیر مسائل و شایعات دیگری است.

سردار که نزدیک به چهار میلیون فالوور در اینستاگرام دارد، یکی از بازیکنان بی رقیب فوتبال ایران است و با امید فراوان به آینده، فوتبال همچنان به شکوفایی خود ادامه می دهد. بی شک یکی از قوی ترین و حضوری ترین نمایش های این تیم زینت و قهرمانی این تیم در لیگ روسیه است.

اتفاقاً با توجه به کیفیت آراستگی بازیکنان – البته در لیگ روسیه – و حضور مهاجمان به عنوان سردار آزمون که مسیر گلزنی را بهتر می کند، مثل تشنج پیش فصل.

سردار آزمون یکی از بازیکنان مورد علاقه زنیت است. مجریان، مدیران، کادرها و رسانه ها نیز علاقه زیادی به این مهاجم ایرانی دارند و به همین دلیل در فضای مجازی به او تولد و تبریک گفتند.

صفحه رسمی زیورآلات اینستاگرام سردار آزمون با پیراهن در این خانه منتشر شد و او تولد 26 سالگی او را تبریک گفت. سردار این نظر را به زبان روسی زیر این پست نوشته است: SPASIBO SPASIBO. جالب اینجاست که دژان لورن، مدافع فعلی زنیت و تیم ملی کرواسی که یک بازی قبلی در لیورپول دارد، در توضیح این عکس نوشت: تولدت مبارک.

این تبریک یکی از بهترین تبریک های بقیه اهالی فوتبال بود. و مثل همیشه با قدردانی از زحمات پدران و مادران، این تولد در کنار آنها و همسرانشان انگیزه ادامه بازی لیگ روسیه را دو چندان کرده است.

سردار که همیشه با یکی از گل هایش برای رئال مادرید بازی کرده، این روزها تمرکز خود را روی حضور موفق در لیگ روسیه گذاشته است تا ببیند در آینده چه اتفاقی می افتد.

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان