سرعت صدور گذرگاه با پلیس

فرمانده نیروی انتظامی مرزبانی کشور از صدور گذرگاه در اسرع وقت در سامانه هوشمند «پلیس من» خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، سردار احمدعلی گدرزی در حاشیه مراسم تکریم و معارفه فرمانده مرزبانی استان خراسان جنوبی به تشریح وضعیت تجهیزات امنیتی، اطلاعاتی و مرزبانی مرزبانی پرداخت و گفت: تقدیر به خدا امروز مرز است. از استان خراسان جنوبی علیرغم مرزبانان پرشور کشورمان که دارای توان عملیاتی و آموزشی، نیازهای خوب، مرزهای پایدار و قابل اعتماد هستند.

وی با اشاره به نقش موثر مرزنشینان در تامین امنیت مرزها افزود: با وجود وحدت کامل بین برادران اهل سنت و شیعه، نقش مرزنشینان عزیز موجب ارتقای امنیت مرزها در کشور شده است.

و فرمانده مرزبانی کشور ادامه داد: مرزبانان عزیز به منظور تسهیل و تسریع در امور اقتصادی مرزی در بازارچه های مرزی با کشور دوست و همسایه افغانستان، تسهیلات مورد نیاز دو کشور را مبادله می کنند و مرزبانان نقش بسیار فعالی در این موضوع اقتصادی دارند که به نوبه خود از خود تشکر می کنم و از مسئولین به ویژه مرزبانان پرشور این استان تشکر می کنم.

همانطور که گودرزی در خصوص نوسازی و ارتقاء تجهیزات و امکانات مرزی خاطرنشان کرد: در این شهرستان زیرساخت های مناسبی در بحث نوسازی به عنوان یک رشته اصلی وجود دارد و فرماندهی سایر شهرستان ها را بر عهده دارد. حضور دوربین های الکترونیکی و نوری، پهپادها و تجهیزات جدید ساخت دستان توانمند فرزندان این مرز و بوم هم اکنون در اختیار مرزبانان خراسان جنوبی برای رصد شبانه روزی مرزها قرار گرفته است.

وی با تاکید بر تقویت اطلاعات مرزبانی خراسان جنوبی، افزود: در بحث سامانه های هوشمند، سامانه پلیس من، خدمات مجوز مرزی را در بازارچه های مرزی در گذرگاه مرزی به مرزنشینان ارائه می دهیم تا زمانی که آنها را به کشور مربوطه منتقل کنید. . بسیار آسان.

فرمانده مرزبانی فرج ادامه داد: در گذشته برخی عملیات ها زمان بر بود اما با راه اندازی سامانه پلیسی اینجانب مرزنشینان می توانند تسهیلات لازم را برای صدور هرچه سریعتر گذرگاه مرزی سازماندهی شده و اخذ این مجوز در اختیار داشته باشند. کمترین زمان ممکن بدون حضور مرزبانان.. برای دریافت

مرزبان نمونه ای برای مجاهدان فی سبیل الله است

به گزارش سایت پلیس، وی همچنین صبح از هنگ مرزی در گروه مرزبانی و مرزبانی این یگان حاضر شد و مرزبانان را الگوی مجاهدان در راه خدا توصیف کرد و گفت: مرزبانان نمونه ای برای مبارزان در راه خدا هستند که در راه خدا و در راه خدا کار می کنند، می گویند اگر این مجاهدان و چشمان بیدار رژیم نبود هزاران تن مواد مخدر. وارد کشور می شد.

وی افزود: اجرای 15 مرحله تمرین آسایش و همدردی خالصانه در راستای فرامین مقام معظم رهبری در مرزبانی خراسان جنوبی بر اساس منویات امیرالمومنین (علیه السلام) برای تمکین است. و ناز این کار شما در کشور معروف است.

گدرزی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: آمادگی جسمانی برای یک مؤلفه مرزبانی مهم است و برای انجام کارها در مواقع لزوم باید قوای جسمانی تقویت شود.

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

تماس با ما