“سرمایه گذاری درست می تواند زندگی را تغییر دهد.” سانجی جاسوانی

سانجی جاسوانی، تاجر و مربی، که به عنوان پادشاه پنجشنبه نیز شناخته می شود، اظهار می دارد که استقلال مالی در صورت تصمیم گیری دقیق در بازارهای سهام امکان پذیر است.

جهان شاهد ظهور متخصصان و صاحبان مشاغل بسیاری بوده است که با دانش و تجربه ای که در صنایع مربوطه خود نشان داده اند، مردم را شگفت زده کرده اند. بخش اعظم این موفقیتی که آنها به دست آورده‌اند ناشی از شب‌های بی‌خوابی فراوان و تلاش‌های عظیم و بی‌وقفه‌ای است که برای تسلط بر اصول اولیه برای تسلط بر رشته‌های انتخابی خود با کسب تجربیات فراوان انجام می‌دهند. این منجر به داستان های موفقیت باورنکردنی در سراسر جهان شده است. همه این افراد تنها یک تصمیم به دور از تغییر زندگی خود بودند، زیرا آنها با قرار ندادن تمام تخم مرغ های خود در یک سبد، بلکه با در پیش گرفتن مسیر تجارت برای دو برابر کردن سود خود، استقلال مالی عالی به دست آوردند.

همین موضوع توسط یک مرد تحصیلکرده و کارشناس صنعت به نام سانجی جاسوانی توصیه شده است، که از طریق یکی از مشاغل خود، یک موسسه آنلاین و آفلاین، حساب های هدف، مردم را به سمت تعریف موفقیت در بازارهای سهام سوق می دهد و به آنها کمک می کند تا ذهنیت کارآفرینی پیدا کنند. , ایجاد آنها ثروت را مدیریت می کنند، به دانش آموزان دبیرستانی و زیر فارغ التحصیلان حسابداری آموزش می دهند و در نهایت آنها را از نظر مالی آزاد می کنند. تاجری که در مورد آن بسیار صحبت می شود، همچنین به عنوان پنج شنبه پادشاه شناخته می شود، تأکید می کند که چگونه رشد اقتصادی یک کشور فرصت های باورنکردنی برای ایجاد ثروت را به همراه دارد و ضروری است که مردم آن را بشناسند و در آن مشارکت کنند.

این نشان می دهد که اکثر مردم در طول سال ها به ارائه بهترین گزینه برای دستیابی به اهداف مالی فکر کرده اند. با این حال، این کاملا درست نیست، زیرا به احتمال زیاد نمی تواند با تورم و مالیات همگام شود و بنابراین افراد باید مسیر دیگری را برای منتهی به آزادی مالی در پیش بگیرند. وی تاکید می کند که سرمایه گذاری تنها راه رسیدن به این هدف است. داشتن یا کسب مجموعه ای مناسب از دانش و مهارت در بازارهای سهام می تواند افراد را به سمت اهداف و چشم اندازهای زندگی خود سوق دهد. او می‌خواهد مردم ذهنیت خود را در دنیای تجارت سهام گسترش دهند و با مؤسساتی مانند خودش ارتباط برقرار کنند تا شایستگی و تجربه کسب کنند تا با اطمینان و اطمینان تجارت کنند.

ثابت شده است که سهام بخش مهمی از پرتفوی سرمایه گذاری است. داشتن سهام در مشاغل و شرکت های مختلف می تواند به مردم کمک کند پس انداز خود را ایجاد کنند، در برابر مالیات و تورم محافظت کنند و با افزایش درآمد حاصل از سرمایه گذاری خود به جلو حرکت کنند. اگرچه بازاری پرنوسان است، اما کسب دانش، دانش، تجربه و تجزیه و تحلیل بازار سهام کافی از مؤسسه‌هایی مانند حساب‌های هدف می‌تواند افراد را به سمت استقلال مالی سوق دهد و در واقع می‌تواند ثابت کند که یک تصمیم متحول کننده زندگی است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم