سرنوشت بیت کوین پس از استخراج هر 3 میلیون رمزارز چه خواهد بود؟ – زومیت

[ad_1]

بیت‌کوین بلاک چین، بر اساس طراحی کنترل شده عرضه اصلی؛ این بدان معناست که وقتی به سقف نهایی 1 میلیون می رسید، هر سال فقط یک عدد مشخص در آن ضرب می شود. پس از انتقال حداکثر سرمایه به بت کوین، پاداش‌هایی که ماینرها در بلوک دیگر پیدا می‌کنند در جای خود باقی نمی‌مانند و در عوض، با فرض عدم تغییر در پروتکل اصلی بث کوین، هزینه نقل و انتقالات مانند خواهد بود. را دنبال می کند.

مقاله قبلی در 13 فوریه با اضافه شدن ویدیو منتشر شده.

تماشایی در آپارتمان ها | در یوتیوب تماشا کنید

مقالات مرتبط:

تقریباً هر 5 دقیقه، ماینرها یک بلاک چین جدید با یک راه حل معادل بیت کوین رمزگذاری شده کشف می کنند و آن را به بلاک چین اضافه می کنند. هر بلوک شامل مجموعه ای از رکوردهای ردیابی است که قبلاً منتظر حافظه بیت کوین بوده اند و معمولاً بر اساس میزان کشش ارائه شده به ماینرها انتخاب می شوند.

علاوه بر کشف هر بلوک، تعداد کمی از بیت کوین ها برای خود کشف می کنند که با بلاک پاداش دریافت می کنند. در زمان پیشگامی بیت کوین، این پاداش «توسط بیت کوین تعیین شد». اما این مقدار پس از هر 2000 بلوک جدید (حدود چهار سال) به نصف کاهش یافت.

بنابراین با گذشت زمان، با از دست دادن سه (2) سال، پاداش بلوک از 1 تا 2 بیت ملکه، بار دوم به ملکه 2.1 بیت و بار سوم به ملکه 251 بیتی می رسد. آخرین هاوینگ بیت کوین مصادف شد با مصادف شدن 8 می (1 می) و بلوک پاداش به 25 , 25 بیت کوین باخت. هاوینگ سال آینده ملاقات خواهد کرد (2).

هاوینگ

ماینرها تا زمان جمع آوری 1 میلیون واحد بیت کوین در روز جمعه، به صورت بلوک پاداش می گیرند و پس از آن هیچ بیت کوینی برگردانده نمی شود. بیش از یک دهم، بیش از 1.2 میلیون بیت کوین (1.6 درصد قابل عرضه) تولید شد. اما به دلیل تسریع تدریجی ساخت بیت کوین که در نهایت به مصادف شدن با هاوینگ منجر شد، آخرین تولید بیت کوین 5 سال دیگر طول کشید.

پس از استخراج تمام بیت کوین ها، مشکل ماینرها چیست؟

پس از رسیدن به 2 میلیون بیت کوین، ماینرها همچنان می توانند در بلوک کشف مشارکت کنند. اما پاداش های دیگری در قالب بلاک بث کوین کشف نشد. البته این بدان معنا نیست که ثواب متعلق به آنها نیست.

ماینرهای Bein Quinn علاوه بر پاداش دادن به بلوک، تمام هزینه های انجام شده در رابطه با بلاک تازه کشف شده در بلوک را نیز کشف خواهند کرد. تا پایان سال، افزایش قابل توجهی در تعداد کارآموزان از واردات مشاهده شد. زیرا ماینرها حد مجاز را در «بیت کوین» (معادل 1.3 میلیون) در روز ضرب می کنند. اما هر روز بین ۲ تا ۳ بیت کوین (معادل ۲ ۱.۶ تا ۴ ۱.۶ میلیون) هزاران دلار درآمد کسب می‌کنند. این بدان معناست که هزینه فعلی ترانش ها تقریباً 4.5 درصد از واردات یک خرده را تشکیل می دهد. اما در سال 1 (2) این میزان به 5 درصد می رسد.

به گفته Decrypt، Simon Kim، مدیر عامل Hashed (#)، به اعطای عامل بلاک چین برای افشای ماینرها اشاره ای نمی کند.

تغییرات در اکوسیستم بیت کوین و جایگاه آن در دنیای به اصطلاح مجازی، در غیاب پاداش نیز می تواند تغییرات شگفت انگیزی در پذیرش ماینرها ایجاد کند.

زیان معاملات برای دومین بار در دو سال گذشته، دومین بار در آوریل، به اوج خود رسید و رکورد قبلی را شکست.

به سازه بر اساس هزینه سطل زباله پاداش دهید و در عین حال شبکه استخراج را قطع کنید. به دلیل تعداد کم ماینرها به تنهایی، با کشف 1.3 درصد از مسکن ها می توانند بیت کوین استخراج کنند.

اما استفاده از شبکه بیت کوین نیز باعث افزایش رقابت برای بلاک چین در فضا می شود. مدیر عامل ByBit، بن ژو، معتقد است که این تصادف به شکل افزایش کشش برای ماینرها پاداش خواهد داشت. مشابه جریان بازار گاو که 3 (1) در سال می شد.

بازار گاو

کوین تا آخرین بیت قبل از استخراج، به قیمت استخراج پاداش با هر بار کشیدن، نقش مهمی در توسعه فرآیند پیوند پیدا می‌کند و پاداش و جابه‌جایی فرآیند انتقال را به صورت معکوس دریافت می‌کند.

یکی از مدیران ارشد Crypto.com، اریک آنزیانی، اظهار داشت که از رشد بیت کوین و کاهش تدریجی هزینه های انرژی و همچنین سود راضی نیست.

از دیدگاه ما، هرگونه افزایش استفاده از بیت کوین و نمادها باید با افزایش قابل توجه ارزش آنها همراه باشد. در بیشتر موارد، مقدار پاداش در هر بلوک را افزایش دهید. علاوه بر این، افزایش بهره وری انرژی های تجدیدپذیر، کاهش هزینه های ماینرهای برق و ایجاد پتانسیل تجارت و کمک به آنها در امنیت شبکه.

مقالات مرتبط:

در ۷ دسامبر، زمانی که ارزش بیت کوین ۱۴۳۰۰۰ بود، کل هزینه تراکنش روزانه ۱ بیت کوین افزایش یافت. در نتیجه، ماینرها در مجموع 21 1 میلیون پول نقد به دست آوردند. نیمی از واردات امروز از بلوک پاداش است. میانگین هزینه ارسال بیت کوین در اوج خود در طول سال 55 1.3 میلیارد بود. در اول ماه می (7 آوریل) این مقدار به بالاترین سطح تاریخی خود یعنی 59 1.2 دلار رسید. با این حال، تنها 3 روز قبل، این رقم 1.02 بود (میانگین گردش مالی بیش از 3٪ افزایش یافت). با این حال، اکثر افرادی که از شبکه استفاده می کنند معمولاً این کار را به منظور افزایش هزینه انجام می دهند.

از سوی دیگر، امکان مکانیزم تغییر به نام دوره بث کوین، دوره قبل از استخراج بلوک نهایی وجود دارد. لوکا بوشکین، مدیر ارشد بازاریابی در Newscrypto، یک پلت فرم تراکنش ارزهای دیجیتال، استدلال می کند که تعداد بیت کوین های استخراج شده به دلیل “تغییرات قابل توجه” در پروتکل بیت کوین است. رمزگشایی شده توسط:

این تغییر را می توان با ایجاد یک محیط مساعد با محیط به عنوان یک شاهد در یک شرکت کننده یا جایگزین یک شاهد تسهیل کرد. البته جستجو برای تغییر الگوریتم بیت کوین و تبدیل آن با کمک شاهدان انجام نشده و هیچ پیشنهادی برای بهبود بیت کوین ارائه نشده است.

مقالات مرتبط:

جردن استیوف، رئیس نماد Skrill، معتقد است که بلاک چین بیت کوین برای نقل و انتقالات قابل توجه باقی خواهد ماند و برای بقیه نقل و انتقالات عمده، چه از طریق راه حل های راه حل یا بلاک چین، استفاده خواهد شد. استیو می گوید:

فقط آن دسته از معاملات با مقادیر قابل توجهی پول که هزینه های اضافی برای ترانشه را بپردازند، در زنجیره باقی می مانند و منبع درآمدی برای ماینرها خواهند بود.

با تغییر در ساختار کشف که پاداش صرفاً بر اساس هزینه کشش است، پتانسیل یک نتیجه بالقوه دیگر برای بیت کوین تصور می شود: ماینرها تمام استخراج بیت کوین را متوقف خواهند کرد.

اگر ماینرها استخراج بیت کوین را متوقف کنند چه اتفاقی می افتد؟

اگر تعداد زیادی از ماینرها یا حتی همه ماینرها استخراج بیت کوین را متوقف کنند، تغییر دائمی در شبکه بیت کوین از بسیاری جهات آشکار است. در این صورت می توان فهمید که بیت کوین کجاست و چه مقدار از آن خرج شده است یا چه مقدار از تاریخچه آن ردیابی شده است. اما تایید رونوشت های جدید مورد نیاز است. اگر ماینرها تولید بلوک های جدید را متوقف کنند، خلاص شدن از شر بیت کوین در آینده غیرممکن خواهد بود.

این تصادف برای شبکه بیت کوین مانند روز رستاخیز خواهد بود. اما بسیاری بر این باورند که معدنچیان می خواهند راه خود را با قدرت ادامه دهند. حتی اگر هزینه تنها پاداشی باشد که آنها کشف خواهند کرد. صحبت سایمون کیم برای رمزگشایی:

برخلاف تصور بسیاری، ممکن است تغییراتی در مسیری ایجاد شود که حتی با یک مکث، ماینرها به تنهایی به کار خود ادامه دهند.

کلاس مطالعاتی دانشگاه پرینستون در سال اول به این نتیجه رسید که هزینه کارآموزان به اندازه کافی انگیزه ندارد و برای “مشاهده عواقب” برای امنیت آینده بیت کوین به آنها متکی بود.

در معرض خطر استخراج خودخواه

طبق مطالعات انجام شده بر روی روش های استخراج انحرافی، «ماینرها» امنیت شبکه بیت کوین را به خطر می اندازند. طبق تعریف، ماینر داوطلبانه گفت که بلافاصله پس از ایجاد بلوک آن را آزاد نخواهد کرد و امیدوار بود که شبکه فریب داده شود تا منابع اضافی برای استخراج بلاک چین بدهد که هرگز بلاک چین را مسدود نمی کند. ماینر، به این ترتیب، با پنهان کردن بلاک استخراج شده از کل بلاک چین، خود را از سایر ماینرها برای استخراج بلاک بعدی جدا می کند.

معدن گوگرد

تحقیقات در مورد استخراج فوق برنامه نشان می دهد که این انحصار در مدل پاداش نوع کشش بهتر از مدل پاداش بلوکی است. در مدل فعلی، همه بلوک ها دارای یک مقدار هستند. با این حال، در صورتی که هزینه زباله کشف شود، ماینر به طور داوطلبانه بلوک را برای مدت زمان طولانی‌تری در نظر می‌گیرد و درآمد بیشتری کسب می‌کند. به عبارت دیگر، اگر در آینده مسیر مسیر تنها انگیزه ماینر باشد، ماینر نسبت به ماینری که به دنبال حق است و شبکه را در مسیر درست حفظ می کند، علاقه بیشتری به استخراج کننده خواهد داشت.

از نقطه نظر این مطالعه، من نمی توانستم متقاعد باشم که این سرعت تعیین سرنوشت راضی باشد. اما بر اساس نتایج شبیه‌سازی، شواهد جزئی و تحلیل نظری، می‌توانیم این احتمال را در نظر بگیریم. علاوه بر این، به اصطلاح “کاهش هزینه ها” (زیر کاستی) وجود دارد.

فرض کنید آلن یک خطای جزئی، ارسالی دیگر به نام استیو، تا زمانی که بلوک تمدید شود، بازنشسته کند. در شبکه‌هایی که پاداش‌ها را فقط به صورت کشش هزینه ارائه می‌کنند، ممکن است آلن بتواند استیو را متقاعد کند که بلاک چین را مستقیماً با هزینه‌های کشش کمتر گسترش دهد. اگر هزینه های این رونوشت های غیرمجاز به طور قابل توجهی کمتر از سایر بلوک ها باشد، جایگزینی آلن با یک بلوک جدید سودمند خواهد بود. این اقدام به «کاهش هزینه ها» معروف است.

طبق سنت، دقیقاً به همین دلیل است که انگیزه ماینرها در شبکه Beth Quinn احتمالاً 3٪ افزایش می یابد. طبق مطالعات پرینستون، در بلوک چین به دلیل دائمی بودن چنگال های اندرکات، قدرت مهاجمان بسیار زیاد است. این شخص با استفاده از غیبت ماینرهای دیگر، مدام در حال گسترش بلوک خود است. با این کار حمله 5 درصد با توان کمتر از 5 درصد امکان پذیر است.

با این حال، نکات مهمی در مطالعه پرینستون وجود دارد که احتمالاً این خطر را کاهش می دهد. در زمان مطالعه در سال 1 (2)، می توان تصور کرد که تنها نیمی از بلوک پر شده است و ماینرها قدرت کافی برای بلوک فورک را دارند. الیاس استرل، مدیر ارشد فناوری CircularTree، رمزگشایی کرد:

امروزه تصور نیمه کاره بودن آسان نیست. البته این استدلال که نارسایی غالب برای ایجاد کشش در جهت ایجاد انگیزه برای امنیت شبکه کافی نیست، احتمالاً احتمال حمله را تا 2 درصد افزایش می دهد.

با تمام آنچه گفته شد، باید در نظر داشت که مشاهدات تصادفات پس از استخراج آخرین بیت کوین در سال نهم برای ما خیلی دور است.

[ad_2]

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما