سرنوشت عجیب گروه کی روش و مخالف اسکوچیچ!

کد خبر: 1844,768
30 سپتامبر 1401 ساعت 16:30
9.2 هزار بازدید |

2
نقطه نظر

کمیته فنی فدراسیون فوتبال بی سر و صدا حذف شده است

به نظر رسماً کار کمیته فنی اتحادیه تمام شده تلقی می شود.

سرنوشت عجیب گروه کی روش و مخالف اسکوچیچ!

به گزارش “فرزش سه”، کمیته فنی فدراسیون فوتبال که در روزهای پایانی کار میرشاد مجدی فعالیت های گسترده ای را دنبال می کرد، با حضور مهدی تاج به طور کامل از کار کنار گذاشته شد. انتخاب و برکناری سرمربی تیم ملی بدون مشورت این اعضا انجام شد که انتقادات تند ابراهیم قاسم پور را در پی داشت.

کمیته فنی فدراسیون که با حضور ابراهیم قاسم پور، حمید استلی، نادر عزت الله و اصغر مدیرورستا پیگیر کار بود، در مقطعی پیشنهاد و البته تصمیم نهایی خود را برای پایان همکاری با دراگان اسکوچیچ اعلام کرده بود. تصمیمی که هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال برای پیگیری کار سرمربی سابق کروات برای تیم ملی اجرا نکرد.

با حضور مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال، ماجرا به کلی تغییر کرد. تاج طبق وعده و بدون نظر کمیته فنی تصمیم به بازگشت کارلوس کی روش و توقف همکاری با دراگان اسکوچیچ گرفت. اتفاقی که حتی اعتراض محبت آمیز ابراهیم قاسم پور را نیز در پی داشت و وی با اشاره به عدم جواز نظر آنها به موضوع پرداخت.

طبق این شرایط، کمیته فنی فعلی می تواند توسط فدراسیون فعلی غیرقابل اعتماد باشد و ممکن است به عنوان اعضای «سابق» کمیته فنی از آن یاد شود. سرمربی تیم ملی انتخاب شد و مربی تیم المپیک به محرم نودکیا پیشنهاد شد و در این دو مورد نظر اعضای کمیته فنی جلب نشد.

از این گروه، حمید استلی با توجه به دوران همکاری با دراگان اسکوچیچ و بحث ها و انتقاداتی که در خصوص بازگشت کارلوس کی روش مطرح کرده، بعید است در این شرایط تصمیم به ادامه همکاری بگیرد. ابراهیم قاسم پور که یکی از مطرح ترین منتقدان دراگان اسکوچیچ روی نیمکت تیم ملی بود، امروز بار دیگر در نامه ای سرگشاده بحث جدیدی را در مورد اختلافش با الاتحاد مطرح کرد و این سلسله بحث ها البته در روزهای اخیر. در رسانه های داخلی و خارجی و بارها آن را مطرح کرده است. سایر افراد حاضر در این کمیسیون جنجالی نیز در مدت کوتاهی مشخص شده اند که چندان به فکر اتحادیه فعلی و مهدی تاج نیستند و باید پایان کار آن را قطعی دانست.

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

تماس با ما