سرپرست موقت تورهای ارزی در کارولینای جنوبی برای برجسته کردن سرمایه گذاری در جوامع روستایی

بیانیه مطبوعاتی 101-2022 | 26 آگوست 2022

واشنگتن – سرپرست کنترل ارز مایکل جی. امروز هسو در حال سفر به Lowcountry کارولینای جنوبی است تا در مورد نیازهای مالی جوامع روستایی اطلاعاتی کسب کند.

در طول این رویداد تمام روز، بازرس موقت مایکل جی. هسو از رهبران محلی، مشاغل و سازمان های غیرانتفاعی دعوت کرد تا در مورد اینکه چگونه مشارکت بانک ها با موسسات مالی توسعه جامعه (CDFI) و گروه های متمرکز بر جامعه روستایی می تواند از توسعه اقتصادی در مناطق روستایی، به ویژه جوامع رنگین پوست حمایت کند، بحث کنند.

این رویداد توسط انجمن توسعه اقتصادی جامعه کارولینای جنوبی (SCACED) میزبانی شد، که شامل بازدید از مرکز فرصت بود، فضایی نوآور که توسعه نیروی کار، انکوباتورهای کسب و کارهای کوچک، و مکان های کاری را برای کارآفرینان و استارت آپ ها فراهم می کند و محل های محلی را در خود جای می دهد. دفاتر غیر انتفاعی تور بازیگری کنترلر Hsu همچنین شامل بازدید از مشاغل کوچک در هالیوود و یک توسعه دهنده مسکن مقرون به صرفه در جزیره جونز بود که از بانک و شرکای CDFI کمک مالی دریافت کرد.

سرپرست هسو گفت: «من می‌خواهم از تلاش‌های SCACED و سازمان‌های توسعه اجتماعی عضو آن در کمک به رفع شکاف‌های دسترسی به سرمایه برای مشاغل، خدمات اجتماعی و ارائه‌دهندگان مسکن قدردانی کنم. مشارکت قوی این سازمان ها با موسسات بانکی باید الهام بخش باشد و به عنوان یک الگوی عالی برای سایر جوامع روستایی باشد.

بازرس موقت هسو همچنین در یک میزگرد با رهبران جامعه شرکت کرد تا درک بهتری داشته باشد که چگونه بانک ها می توانند نقش بیشتری در گسترش دسترسی به سرمایه و اعتبار برای جوامع روستایی، محروم و دارای مشکل اقتصادی ایفا کنند.

اتصال رسانه

استفانی کالینز
(202) 649-6870

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما