سعید معروف به تیم ملی والیبال بازگشت؟

[ad_1]

سعید معروف ستاره و ملی پوش والیبال ایران پس از خط خوردن از تیم ملی در مرحله مقدماتی المپیک توکیو از بازی های ملی خداحافظی کرد. جدایی زودهنگام این ستاره والیبال در حالی اتفاق افتاد که خیلی ها فکر می کردند این پاسور کهنه کار تیم ملی حداقل در یک جام جهانی برای ایران بازی خواهد کرد.

خداحافظی معروف از تیم ملی به گونه ای بود که فدراسیون جهانی والیبال واکنش نشان داد و نوشت: فکر می کردیم سعید معروف تا سال 2022 در تیم ملی والیبال ایران بماند!

بلافاصله پس از المپیک توکیو بازیکنان زیادی از تیم ملی جدا شدند که یکی از آنها سعید ملی پوش سرشناس والیبال ایران بود. برخی امیدوار بودند در سال 2022 دوباره این بازیکن را با لباس تیم ملی ببینند و معروف نیز امیدوار بود تا پایان جام جهانی 2022 بازی کند.

حالا شنیده ها حاکی از آن است که با توجه به شلوغی تقویم والیبال ایران در رقابت های بین المللی پیش رو و دخالت در جام جهانی و بازی های آسیایی، فدراسیون والیبال برای بازگشت به تیم ملی نامدار رایزنی کرده و منتظر پاسخ نهایی است؛ این اظهارات پس از آن مطرح شد که معروف تاکید کرد پیامش به تیم ملی احساسی نبوده است. وی گفت: به همه عزیزان این اطمینان را می دهم که تصمیمم برای خداحافظی از بازی ملی نه تنها احساسی بود، بلکه مدت ها همه جوانب آن مورد توجه قرار گرفت و در نهایت البته نه به هیچ وجه اجرایی شد. این تصمیم برای من آسان نبود. در نهایت با داشتن اوقات فراغت بیشتر، به دلیل اینکه قصد ترک والیبال را ندارم، همزمان با بازی در تیم های باشگاهی، والیبال را انتخاب کردم.»

کمترین توقع از فدراسیون والیبال وجود داشت که پس از تبلیغات و خداحافظی از تیم ملی، مراسمی برای تلاش های این بازیکن برگزار کند. اتفاقی که افتاد و این موضوع باعث ناراحتی هواداران پیشکسوتان والیبال ایران شد. حال باید دید برنامه فدراسیون والیبال ایران و سرمربی چگونه خواهد بود و در صورت انجام رایزنی، آیا معروف به تیم ملی بازمی گردد؟

[ad_2]

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

تماس با ما