سفرهای بین ایالتی برای سقط جنین در حال حاضر بخش هایی از سیستم را تحت فشار قرار داده است

در برخی از ایالات، سویه در کلینیک های خاص نزدیک به موارد ممنوعه متمرکز شده است. اکثر کلینیک های ایلینوی هنوز شاهد افزایش زمان انتظار نبوده اند. اما دکتر ارین کینگ، مدیر اجرایی کلینیک زنان هوپ در نزدیکی مرز میسوری، گفت زمان انتظار در آنجا به حدود سه هفته – از یک یا دو روز – درست بعد از قلب رو افزایش یافت. کلینیک مجبور شد از بیماران امتناع کند.

او گفت: «در دراز مدت، همه ما نمی‌توانیم 12 یا 13 ساعت در هفته کار کنیم. “همه ما واقعا خسته هستیم. ما در حال تلاش برای اضافه کردن کارمندان جدید هستیم و سعی می کنیم به خاطر داشته باشیم که این مدت زمان زیادی است – حداقل سالها.”

Planned Parenthood، که کلینیک‌های سقط جنین را در نبراسکا، آیووا و مینه‌سوتا اداره می‌کند، انتظار دارد با اجرایی شدن ممنوعیت‌های دیگر، ۲۵ درصد افزایش در بیماران داشته باشد، اما زمان انتظار برای سقط جنین تا کنون مانند قبل از لغو روو است: حدود سه هفته.

در ایالت هایی مانند این، زمان انتظار همیشه طولانی تر از هر جای دیگری در کشور بوده است، زیرا بسیاری از پزشکان به صورت پاره وقت کار می کنند و برخی از ایالت های دیگر سفر می کنند. هنگامی که پزشک با برنامه ریزی والدین در لینکلن، نبراسکا، در ماه ژوئن بازنشسته شد، درمانگاه مجبور شد خدمات را در حین یافتن و اعتبار بخشیدن به ارائه دهندگان جدید متوقف کند، درست همانطور که سفر از ایالت های دیگر افزایش یافت.

امیلی پسکه، سخنگوی Planned Parenthood، با اشاره به پرونده دادگاه عالی که باعث سقوط رو شد، گفت: “این مشکلی است که قبل از دابز وجود دارد.” استخدام پزشکان در ایالت‌های قرمز مانند نبراسکا از نظر تاریخی دشوار است و با عدم قطعیت در مورد آنچه قرار است اتفاق بیفتد، ما فکر می‌کنیم که می‌تواند حتی دشوارتر باشد.»

آدریان مانسانارس، مدیر عامل شرکت وابسته به والدین برنامه ریزی شده در نیومکزیکو، نوادا و کلرادو، گفت که سازمان او در حال برنامه ریزی برای افزایش نیروها بود، اما همچنان در تلاش است تا تقاضا را در نیومکزیکو برآورده کند، و نگران آینده کلرادو در صورت وجود بیشتر است. کشورها این ممنوعیت را اعمال کردند.

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

تماس با ما