سلام دنیا. خیلی وقته.

اما وقتی مجبور می شوم برای چهارمین بار در چتم نقل مکان کنم، این کار را بی ادبانه انجام می دهم. میز کشوی فلزی کوچکی که جلوی من است، وقتی آن را در جای خود قرار می دهم، به آرامی منفجر می شود. من با عجله از صحنه زمزمه کلمات شکست خورده. وقتی دوباره خودم را روی دو کالسکه انداختم، متوجه شدم که عینکم را اشتباه قرار داده‌ام، بدون آن نمی‌توانم کلمه‌ای بخوانم، و خجالت می‌کشم برگردم و دنبال آن بگردم. این یک فوگ از چیز مورد علاقه من است.

اکثر بحث ها در مورد اینکه آیا بهتر است سفر کنید یا وارد شوید، گزینه سومی را در نظر نمی گیرند، و آن این است که شاید بهتر بود در خانه بمانید. مانند بسیاری از مردم، بازگشت به دنیا برای من بسیار دشوارتر از آن چیزی بود که فکر می کردم در کسادی سال 2021 باشم. آیا همه چیز همیشه آنقدر خسته بود؟ حباب های دیگر می گویند: “فرصت بیرون رفتن چیست؟ به هر حال دوباره به اینجا می رسیم.” ممنون هومر سیمپسون

شاید نتوانم کتابم را بخوانم، اما هنوز می توانم از پنجره بیرون را نگاه کنم. قلعه روچستر، که قدمت آن به قرن دوازدهم بازمی‌گردد، در حال رد شدن است و در حال حاضر کودکانی در زمین بازی می‌کنند. از باتلاق های راینهام می گذریم و گروه های پراکنده ای از تماشاگران پرنده را می بینم که از سحر در آن هستند. ویروس کرونا همچنان بیداد می کند. اقتصاد از کنترل خارج می شود. سیاره در حال سوختن است. در اروپا جنگ است. با پیوستن مسافران بیشتری به خدمات لندن، برخی به سمت فوتبال، برخی دیگر به خرید در وستفیلد استراتفورد، به ذهنم رسید که هیچ کس در این قطار هرگز به حالت عادی باز نمی گردد، زیرا عادی بودن جایی نبود که ما آن را ترک کرده بودیم. اما چه کسی ما را برای تلاش سرزنش می کند؟

انگار برای تایید این تجلی غیرمنتظره احساسات برای یک رفیق، یک کلیک روی شانه ام می آید. من منتظرم. مردی با پیراهن آرسنال عینک مرا برایم نگه می دارد.

بعداً، با خیال راحت در تاریکی Crouch End Picturehouse، نمایشی از Quatermass and the Pit (1967)، اقتباس سینمایی از Teleplay Kneale در سال 1958 برگزار خواهد شد. پایتخت: “هر بحرانی یک جنگ است شکار جادوگران، شورش های قومی، و تطهیرها یک یادآوری و هشدار است. ما مریخ هستیم. اگر نتوانیم میراث درون خود را کنترل کنیم، این دومین سیاره مرده آنها خواهد بود.”

من این فیلم را قبلا دیده بودم. در عوض به میخانه می روم.

اندی میلر او نویسنده کتاب The Year of Dangerous Reading و یکی از مجریان پادکست Backlisted است.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما