“سمت تاریک” خرده فروشی: با انباشت موجودی، انبارهای تصفیه شلوغ می شوند.

PITTSON، PA – روزی روزگاری، زمانی که والدین در تلاش بودند تا فرزندان خود را در طول قرنطینه های همه گیر به کار گیرند، دوچرخه به سختی پیدا می شد. اما امروز، در یک انبار غول‌پیکر در شمال شرقی پنسیلوانیا، Huves و Schwens جدید براق با تخفیف‌های عمیق در دسترس هستند.

همین امر در مورد مبلمان پاسیو، شیلنگ های باغ و اجاق های پیتزا قابل حمل نیز صدق می کند. اسپاهای خانگی، وان‌های نچسب ریچل ری و آتش‌دانی در حیاط خلوت وجود دارند که نوید ساختن «خاطرات روزمره» را می‌دهند.

این انبار توسط Liquidity Services اداره می شود، شرکتی که کالاهای مازاد و برگشتی را از خرده فروشان بزرگی مانند تارگت و آمازون جمع آوری و مجدداً به فروش می رساند، اغلب به سنت بر دلار. این تاسیسات در نوامبر گذشته افتتاح شد و در این زمان از سال در حجم بسیار زیادی کار می کند.

این انبار پنجره‌ای را به حساب صنعت خرده‌فروشی و اقتصاد گسترده‌تر ارائه می‌دهد: پس از دو سال هزینه‌های مصرف‌کننده – که توسط چک‌های دولتی و سهولت تجارت الکترونیک تقویت می‌شود – خماری‌های بد شروع شده است.

با کاهش مصرف کنندگان به دلیل تورم بالا، خریدهای اختیاری خود را کاهش می دهند، خرده فروشان اکنون با موجودی بیش از نیاز خود گیر کرده اند. در حالی که هزینه های عمومی در ماه گذشته افزایش یافته است، برخی از خرده فروشان بزرگ می گویند که خریداران لباس، تجهیزات باغبانی و لوازم الکترونیکی کمتری می خرند و در عوض بر روی موارد ضروری مانند غذا و گاز تمرکز می کنند.

همه چیزهایی که مردم در طول همه گیری همه گیر – اغلب به صورت آنلاین – خریدند و سپس برگشتند، به این مازاد اضافه می شود. بر اساس تجزیه و تحلیل فدراسیون ملی خرده فروشی، یک گروه تجاری و Appriss Retail، نرم افزار و نرم افزار، در سال 2021، خریداران به طور متوسط ​​16.6 درصد از خرید خود را پس دادند، که از 10.6 درصد در سال 2020 و بیش از دو برابر نرخ در سال 2019 افزایش یافته است. شرکت تحلیلی . .

درآمد سال گذشته که خرده فروشان همیشه نمی توانند خودشان را بفروشند، در مجموع 761 میلیارد دلار از فروش از دست رفته بود. کنسرسیوم خرده فروشی خاطرنشان کرد که این مبلغ بیش از بودجه سالانه وزارت دفاع ایالات متحده است.

مشخص شد که خرده فروشان در مورد عرضه و تقاضا قضاوت نادرستی داشتند. بخشی از قضاوت نادرست آنها به دلیل تاخیرهای زنجیره تامین است که شرکت ها را بر آن داشت تا محصولات را زودتر ایمن کنند. سپس چرخه طبیعی رونق وجود دارد – چه به دلیل خوش بینی یا طمع، شرکت ها به ندرت قبل از اینکه خیلی دیر شود، عقب نشینی کنند.

جی دی داون، مدیر ارشد بازرگانی خدمات نقدینگی، در مصاحبه ای در انبار پنسیلوانیا در اوایل این ماه گفت.

او افزود: «شما فکر می‌کنید داده‌ها و تاریخچه کافی برای مشاهده واضح‌تر آن وجود خواهد داشت». اما همچنین نشان می دهد که زمان در حال تغییر و تغییر سریعتر و بیشتر است.

ممکن است هزینه‌های شدید مصرف‌کننده اقتصاد را از ویرانی در طول همه‌گیری نجات دهد، اما به مازاد و ضایعات عظیم نیز منجر شده است.

خرده فروشان شروع به کاهش قیمت موجودی در فروشگاه ها و آنلاین خود کرده اند. دوشنبه گذشته، والمارت هشدار دیگری به این صنعت صادر کرد زیرا گفت سود عملیاتی خود در سال جاری به شدت کاهش می یابد زیرا قیمت ها را در عرضه بیش از حد کالاهای عمومی کاهش می دهد.

بسیاری از شرکت‌ها نمی‌توانند اقلام تخفیف‌خورده را در قفسه‌های خود بگذارند، زیرا باید برای کالاها و ملزومات فصلی جدید که اکنون مصرف‌کنندگان ترجیح می‌دهند، جا باز کنند. در حالی که برخی از خرده فروشان مازاد موجود در فروشگاه را کاهش می دهند، بسیاری ترجیح می دهند از ترس آسیب رساندن به برند خود با شرطی کردن خریداران به انتظار کاهش قیمت زیاد، از فروش بزرگ خودداری کنند. بنابراین خرده فروشان برای انجام کارهای کثیف به دنبال انحلال دهندگان هستند.

علاوه بر این، مدیران صنعت می گویند که مازاد عرضه آنقدر زیاد است که ممکن است فضای برخی از خرده فروشان برای جا دادن همه آن کم شده باشد.

چاک جانستون، مدیرعامل سابق والمارت که اکنون مدیر استراتژی goTRG است، شرکتی که به خرده فروشان در مدیریت درآمد کمک می کند، گفت: «این بی سابقه است. من فشاری را که اکنون می بینم از نظر موجودی اضافی ندیده ام.

بنابراین، بسیاری از کشتی های غرق شده و جتسام های صنعت در انبارهایی مانند این، واقع در نزدیکی بین ایالتی 81، چند خروجی از بزرگراه پرزیدنت بایدن در اسکرانتون، زادگاه رئیس جمهور، شسته می شوند.

این تاسیسات غول پیکر بخشی از یک پارک صنعتی است که بر روی یک معدن روبان بازسازی شده ساخته شده است که قدمت آن به زمانی برمی گردد که این منطقه یک تولید کننده بزرگ زغال سنگ بود. امروزه، اقتصاد محلی خانه ده‌ها انبار تجارت الکترونیکی است که مناظر کوهستانی مانند سفینه‌های فضایی غول‌پیکر را پوشش می‌دهند و کالاها را به مراکز جمعیتی و اطراف آن در نیویورک و فیلادلفیا هدایت می‌کنند.

Liquidity Services، یک شرکت سهامی عام که در سال 1999 تأسیس شد، تصمیم گرفته است تا مرکز جدید خود را تا حد امکان نزدیک به انبارهای تجارت الکترونیکی بزرگ در منطقه Scranton باز کند، تا خرده فروشان را راحت تر از اقلام ناخواسته و مرجوعی صرف نظر کند.

حتی قبل از ظهور موجودی مازاد در بهار امسال، بازده مشکل بزرگی برای خرده فروشان بود. افزایش گسترده در فروش تجارت الکترونیک در طول همه گیری همه گیر – که در سال 2020 بیش از 40 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافت – به آن افزوده است.

فدراسیون ملی خرده‌فروشی و خرده‌فروشی Appriss محاسبه کرد که بیش از 10 درصد از درآمد در سال گذشته شامل کلاهبرداری بود، از جمله افرادی که لباس‌ها را می‌پوشیدند و سپس آنها را می‌فرستند یا کالاها را از فروشگاه‌ها می‌دزدند و با قبض‌های جعلی باز می‌گردانند. اما مهمتر از آن، تحلیلگران صنعت می گویند افزایش بازدهی منعکس کننده انتظارات مصرف کنندگان است که همه چیز را می توان بازگرداند.

آقای جانستون گفت: اوضاع بدتر می شود.

بخشی از عواید و موجودی اضافی به موسسات خیریه اهدا می شود یا به تولید کنندگان بازگردانده می شود. برخی دیگر بازیافت می شوند، در محل های دفن زباله دفن می شوند یا در کوره های زباله سوز که برق تولید می کنند، سوزانده می شوند.

انحلال‌دهنده‌ها می‌گویند با یافتن خریداران و بازارهای جدید برای محصولات ناخواسته، چه آنهایی که بازگردانده شده‌اند و چه آنهایی که در وهله اول خریداری نشده‌اند، انتخاب مسئولانه‌تری از نظر زیست‌محیطی ارائه می‌کنند. تونی سیاروتا، مدیر اجرایی انجمن لجستیک معکوس، یک گروه تجاری صنعتی، گفت: «ما در تلاش هستیم تا ردپای کربن خود را کاهش دهیم. اما هنوز زباله های زیادی وجود دارد.»

خرده فروشان احتمالا تنها کسری از ارزش اصلی اقلام را از مدیران تصفیه دریافت خواهند کرد، اما منطقی است که متحمل ضرر و زیان شده و کالاها را به سرعت از قفسه فروشگاه ها خارج کنند.

با این حال، انحلال می‌تواند موضوعی حساس برای شرکت‌های بزرگ‌تری باشد که می‌خواهند مشتریان روی «کالاهایشان» تمرکز کنند، نه شکست‌ها.

آقای Sciarrotta آن را “سمت تاریک” خرده فروشی می نامد.

در یک تور در انبار پنسیلوانیا، دونات و مدیر انبار، تروور مورگان، گفتند که اجازه ندارند درباره منبع محصولات صحبت کنند. اما فهمیدن آن کار سختی نبود.

تلویزیون صفحه تخت 85 اینچی برچسب Amazon Prime هنوز روی جعبه است. روشویی حمام از Home Depot آمده است. یک فوتون مموری «سینمای خانگی» با جا لیوان داخلی از مرکز بازگشت والمارت وجود داشت.

چندین صندوق باز نشده در کف انبار، نشان آشنای چشم گاو نر هدف را نشان می‌دادند. سرخ کن های هوا، کالسکه ها و پشته های بلند “خانه رویایی باربی” که شامل استخر، آسانسور، و دفتر کار خانگی است. (به نظر می رسد حتی باربی هم از کار کردن در خانه خسته شده است.)

زمانی که فروش تارگت در سال اول همه‌گیری افزایش یافت، این شرکت عزیز وال استریت بود. اما در ماه مه، خرده‌فروش اعلام کرد که با عرضه بیش از حد برخی کالاها مواجه شده است و قیمت سهام شرکت در یک روز حدود 25 درصد کاهش یافت. قیمت سهام سایر خرده فروشان نیز کاهش یافت.

زمین خوردن گل فرصتی برای افرادی مانند والتر کراولی بود.

آقای کراولی مرتباً یک U-Haul اجاره می‌کند و از خانه‌اش در نزدیکی بینگهامتون، نیویورک، به انبار انحلال می‌رود.

آقای کراولی، که ماه آینده 54 ساله می‌شود، بیشتر بر روی کالاهای بهبود خانه با تخفیف تمرکز می‌کند، آنها را به پیمانکاران محلی می‌فروشد، مانند چندین پالت درب بازکن توکار گاراژ و کاشی و کفپوش.

اما در اوایل این ماه در یک روز سرد، او در خارج از انبار در U-Haul خود پارک کرد و اقلامی را از تارگت حمل کرد.

من دیدم که سهام او منفجر شد. این وضعیت برای آنها زشت است.»

او چندین تخت خواب، یک سری ملحفه برای خانه اش و یک قلعه صورتی برای دختری در همسایگی اش که به تازگی 5 ساله شده بود، خرید.

او گفت: «در نهایت من مقدار زیادی از آن پول را به همسایگانم دادم، صادقانه بگویم. “بعضی از مردم به سختی عبور می کنند.”

خریداران از طریق حراج های آنلاین برای کالاها پیشنهاد می دهند و سپس برای تحویل گرفتن برنده های خود به انبار می روند.

یک گروه متنوع است. یک معلم علوم بود که قطعات پلاستیکی را برای کلاس خود ذخیره می کرد، و همچنین زنی که قصد داشت خریدهای خود را دوباره بفروشد – کولرهای ایگلو سبز نئون، اره رومیزی و لباس خواب بچه – در جوامع هائیتی و جامائیکایی نیویورک. شما چیزهای دیگری را به ترینیداد ارسال می کنید.

انبار پنسیلوانیا، یکی از هشت موردی که خدمات نقدینگی در سراسر کشور در آن فعالیت می کند، حدود 20 کارگر را استخدام می کند که برخی از آنها به صورت موقت استخدام شده اند. دستمزد اولیه 17.50 دلار در ساعت است.

چارلز بنینکاسا، 39 ساله، یک کارگر موقت است که چندین شغل «ذخیره‌سازی» انجام داده است، آخرین مورد آن در مرکز توزیع غذای حیوانات خانگی Chewy در نزدیکی Wilkes-Barre.

آقای بنینکاسا گفت که دوستان و خانواده‌اش بسیاری از کالاهایی را که آنلاین می‌خریدند، پس می‌دادند. اما با مشاهده انباشته شدن وجوه در انبار خدمات نقدینگی، نگران پیامدهای آن برای اقتصاد است.

او گفت: «شرکت ها پول زیادی از دست می دهند. “ناهار رایگان نیست.”

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

تماس با ما