سم عجیب یا روشنفکری؟

[ad_1]

روزنامه فرهیختگان: روز گذشته اعلام شد که هر میلیچ نیمه پشتیبان استقلال به خاطر داستانی که مورد توجه استقلال کریانی قرار گرفته بود، در اختیار انتخاب قرار گرفته است، البته برخی از این بازیکنان در پست بعد از خود نام برده شده اند. – پرتره. می توان بحث کرد که مواد مسکر کننده انتخابی طعم غذاهای هندی را تحت تأثیر قرار می دهد.

محمود فکری سرمربی استقلال در جمع بازیکنان خصوصی به آنها گفته بود که در مصاحبه های پرسپولیس و فضای مجازی شرکت نکنند. وی گفت: استقلال کار چندانی انجام نداده و اگر در پایان فصل قهرمان می شد و جام می برد حتما این کار را می کرد.

اما این اقدام انضباطی به خصوص عمل نیمه کاره استقلال به این معنا تعبیر شد که میلیچ هرگز چنین عملی نکرده است و به گفته محمود فکری احتمال مسموم شدن آن به خاطر اجرا و اقدام در چنین شرایطی بیشتر است. راهی برای اعدام او.

در پایان این دیدار استقلال در هفته دوم لیگ برتر هم با شیخ دیابت به مصاف فولاد رفت.

بنابراین در حال حاضر و پس از تقابل فکری با دیاباتا و سپس ملیچ، در حالی که استقلال در آستانه داربی است و این بازی نیز به دلیل دو فصل بودن در این بازی از اهمیت بالایی برخوردار است، مطلوب است که بتوان در این زمین بازی کرد و به گفته برخی از منتقدان، اقداماتی که از سوی روشنفکران، خارجی ها و خوداشتغال ها انجام می شود و این دسته از منتقدان معتقدند که به خاطر شرایط اقتصادی کشور، سرمربی تیم می خواهد این دو را هماهنگ کند. راه برون مرزی فصل آینده استقلال جلسه کمیته انضباطی امروز و فردا از طریق استقلال کمیته ملیچ برگزار می شود.

[ad_2]

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

تماس با ما