سنا تمام شب «رای به راما» را برگزار می‌کند و دستور کار دموکرات‌ها در خطر است

واشنگتن – سناتور جو مانچین سوم، دموکرات با چشم بدخلق از ویرجینیای غربی که میانجی‌گر یک پیمان آب و هوایی، بهداشتی و مالیاتی بود که در عرض چند ساعت در ترافیک بود، حوالی نیمه‌شب شنبه در سکوت پشت میز مجلس سنا نشست و خیره شد. راستش را بخواهید در فاصله میانی او به M&Ms می خورد.

در بسیاری از برنامه‌های داخلی دموکرات‌ها یک پیروزی در دست بود – اما ابتدا، آقای مانچین و همکارانش باید یک شب کامل را سپری می‌کردند، که با مواد غذایی ناسالم و کافئین، و شاید مقداری الکل و سخنرانی‌های سیاسی فراوان تغذیه می‌شد. همانطور که آنها در مورد یک سری اصلاحات نادرست بحث می کردند و رای می دادند.

رای گیری در راما (بله، در واقع به آن می گویند)، مراسمی آشنا اما منفور برای دهه 80 و پیرمردانی که مجلس سنا را تشکیل می دهند، اواخر شنبه شب آغاز شد و تا صبح یکشنبه ادامه یافت. این آخرین فرصت برای جمهوری‌خواهان بود که سعی کنند اولویت اصلی قانون‌گذاری دموکرات‌ها را از مسیر خارج کنند – یا حداقل حملات سیاسی علیه آنها در مسیر تصویب انجام دهند – و آزمونی برای عزم دموکرات‌ها برای حفظ سازش ظریفشان.

این همچنین نمایش نهایی عجیب و غریب و ناکارآمدی سنا بود – تمرینی زمان‌بر که تأثیر کمی بر سیاست دارد اما سناتورها را تمام شب بیدار نگه می‌دارد و تنها زمانی به پایان می‌رسد که قدرت آنها برای انجام اصلاحات بیشتر تمام شود. آنها هنوز در اواسط صبح روز یکشنبه حدود 12 ساعت بعد بودند، بدون هیچ نشانه قطعی از زمان پایان کار.

آیا می دانید چقدر دلم برای رای دادن در راما تنگ خواهد شد؟ سناتور پاتریک جی. تامی، جمهوریخواه پنسیلوانیا که امسال بازنشسته خواهد شد. “جواب اصلا نیست.”

رای راما بخشی از یک روند مبهم است که به عنوان آشتی شناخته می شود و دموکرات ها از آن برای سرعت بخشیدن به بسته های آب و هوایی، انرژی و مالیات از طریق کنگره استفاده می کنند. این قانون از برخی قوانین بودجه جلوگیری می کند و به آن اجازه می دهد تا با اکثریت ساده به جای 60 رای معمولی که برای جلوگیری از مانع تراشی جمهوری خواهان لازم است، تصویب شود، اما همچنین به هر سناتوری اجازه می دهد هر پیشنهادی برای تغییر قانون در زمانی که به یک طبقه رسید، ارائه دهد. و این همه نوع انتقادات سیاسی را مطرح می کند – در این مورد، فقط چند ماه قبل از انتخابات میان دوره ای.

سناتورها در انتظار اجرای نمایشنامه، دفاتر خود را با پتو، تنقلات و نوشیدنی های انرژی زا پر کردند. ظرف‌های غذای بیرون‌بر را می‌توان شنبه شب در سراسر راهروهای کاپیتول مشاهده کرد. در ساعت 8 صبح یکشنبه، بیش از هشت ساعت پس از شروع، سناتورها روی صندلی های خود تکیه داده بودند و سناتور جف مرکلی، از ایالت اورگان، خمیازه کشید و چشمانش را مالید.

این چهارمین رای کنگره فعلی بود که تمام قسمت های قبلی حدود 40 رای دریافت کردند. این بار نیز مانند گذشته، دموکرات‌ها برای جلوگیری از تلاش‌های جمهوری‌خواهان برای اژدر کردن لایحه‌شان، کنار هم ایستادند و اصلاحات را در راستای خطوط حزبی شکست دادند.

این شامل تلاش برای کاهش بودجه برای خدمات درآمد داخلی و آژانس حفاظت از محیط زیست بود. سناتورهای جمهوری خواه نیز تلاش کرده اند تا فروش اجاره نفت و گاز را در ایالت های خاص اضافه کنند و شکست خورده اند.

در تلاش برای تحت فشار قرار دادن دموکرات ها در مورد موضوعی که دارای نفوذ سیاسی بود، جمهوری خواهان مجبور شدند به مالیات بر شرکت های گاز و انرژی رأی دهند، که به گفته آنها می تواند کشور را به سمت رکود سوق دهد و قیمت ها را افزایش دهد.

جمهوری خواهان موفق شدند یک تغییر در این لایحه ایجاد کنند و بندی را وضع کنند که قیمت انسولین را تا 35 دلار در ماه محدود می کرد. دموکرات‌ها آن را حتی در میان نگرانی‌هایی که ممکن است قوانین آشتی را نقض کند، در قانون گذاشتند، و در واقع جمهوری‌خواهان را به درخواست لغو یک اقدام عمومی و ثبت نام برای رای دادن به آن سوق داد. (این اقدام برای بیماران مدیکر که میلیون ها نفر از آنها دیابت دارند و هنوز هم می توانند از آن بهره مند شوند، دست نخورده باقی ماند.)

اعضای گردهمایی دموکراتیک نیز از این روند برای بیان نکات سیاسی استفاده کردند. سناتور برنی سندرز، 80 ساله، رئیس کمیته بودجه مستقل ورمونت، یک شبه پیشنهادهای متعددی ارائه کرد تا ناامیدی خود را از میزان کاهش این لایحه ابراز کند. سندرز گفت صبح یکشنبه در حدود ساعت 8:30، چشمانش پس از یک شب بی خوابی می سوزد.

اما دموکرات‌ها مصمم بودند در برابر وسوسه تغییر قوانین حتی اندکی مقاومت کنند، زیرا از ترس از دست دادن حمایت جمعی بلوک خود برای یک سازش متزلزل می‌ترسند.

سناتور شلدون وایت هاوس، دموکرات رود آیلند، «این اصلاحیه به قدری متعادل است که هر اصلاحیه، حتی یک اصلاحیه «خوب»، خطر برهم زدن توازن را به همراه دارد – بنابراین ما مشتاقانه منتظر رای «نه» زیادی در مورد چیزهایی هستیم که معمولاً می‌خواهیم. توضیح داد. در پستی در توییتر.

همه گیری ویروس کرونا که در حال انجام است، عنصر خطر دیگری را به عنوان 100 به جلسه اضافه کرد سناتورها – قدیمی ترین فصل در تاریخ مدرن – ساعت ها دور هم جمع شده اند تا رای خود را در فضایی بسته به صندوق بیندازند. با حداقل حاشیه کنترل در سنا 50-50، دموکرات ها نمی توانند حتی یک بیماری را تحمل کنند که می تواند آنها را از اکثریت محروم کند.

کریستن کلمن، دانشیار پژوهشی دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه مریلند، با اشاره به اینکه این رویداد شرایط ایده آلی را برای یک ابرپیشگام ایجاد کرد، گفت.

او افزود: “من به ویژه مراقب خواهم بود زیرا گروه سنی بالاتری وجود دارد که در صورت ابتلا به کووید، احتمال ابتلا به بیماری جدی تری بیشتر است.”

سناتور جان کورنین، از تگزاس، با صدای بلند این سوال را مطرح کرد که آیا دموکرات‌ها برای جلوگیری از به خطر انداختن لایحه‌شان تصمیم به آزمایش کووید نمی‌گیرند، گفت: انجام این کار برای یک ماراتن رای‌گیری می‌تواند «نه فقط یکدیگر، بلکه کارکنان، پلیس کنگره و کارکنان سازمان را به خطر بیاندازد. پلیس کاپیتول.” سرایداری، کارگران خدمات غذایی و افراد بی شمار دیگری که این مؤسسه را فعال نگه می دارند.

سناتور دایان فاینستاین، 89 ساله، گفت که او چندان نگران نیست، زیرا قصد دارد ماسک بزند و اقدامات احتیاطی را انجام دهد. او افزود که در آستانه آخر هفته در حال آزمایش است.

خانم فاینشتاین گفت: “من از آن نمی ترسم. ما تمام تلاش خود را می کنیم.”

سناتور برایان شاتز، دموکرات هاوایی، گفت که او هفته گذشته پوشیدن ماسک های N-95 را از سر گرفت زیرا “نمی خواست کووید را بگیرد و آن را منفجر کند.”

با این حال، کار به روال عادی خود ادامه داد زیرا اکثر قانونگذاران بدون نقاب به جای توقیف در دفاتر شخصی خود در مجلس سنا گرد آمدند، همانطور که بسیاری در رای گیری رام سال گذشته انجام دادند.

رای راما، سناتور 82 ساله ورمونت، دموکرات، پاتریک لیهی را برای اولین بار پس از عمل جراحی مفصل ران در ماه گذشته به کاپیتول بازگرداند. یک دستیار سناتور را که به عنوان رئیس جمهور موقت خدمت می کند، با ویلچری به شکل بتمن در سراسر ساختمان کنگره اسکورت کرد.

سناتورها همانطور که معمولاً برای رای دادن در راماس انجام می دهند، برای شب طولانی آماده می شدند: چرت زدن و دفاترشان با غذاهای راحت و چیزهای دیگر تهیه می کردند.

سناتور بن ساسی، جمهوریخواه نبراسکا، در مورد طبقه سنا قبل از شروع رای گیری سریع دو ساعت چشمانش را پوشانده بود.

خانم فاینشتاین گفت که میله‌هایی در Mounds و نوشیدنی‌های غیرالکلی آماده است. سناتور تینا اسمیت، دموکرات مینه سوتا، گلوله های آتشین مورد علاقه خود را برای دسترسی آسان در کیف خود نگه داشت. و سناتور باب کیسی، یک دموکرات از پنسیلوانیا، آب نبات پنبه ای و تامالی داغ، محصول ایالت خود، برای کارمندانش ذخیره کردند تا از آن لذت ببرند.

او گفت که آقای شاتز بسته های باتری اضافی برای تلفن همراه خود، یک کلاه، نوشیدنی و “کمی مشروب الکلی” برای دفترش فراهم کرده است.

امیلی کوکران در تهیه گزارش ها مشارکت کنید.

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما

Warning: Undefined variable $html in /home/snappcla/domains/snappclass.ir/public_html/wp-content/themes/writing/footer.php on line 564
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان