سنت «جهانارا» ترکی بر اساس مولاوردی است

[ad_1]

اوایل هفته شنبه که قسمت جدید «جهان آرا» با حضور دو مهمان با حضور «ده زن سیاستمدار» آغاز شد، در این برنامه و از طریق شبکه آنتن افق سیما به بحث و گفتگو می نشیند و احتمالاً حتی مدیران جوان و دیگر آهنگسازان نیز مورد بحث و بررسی قرار خواهند گرفت. برنامه تلویزیونی تصور نمی کند که بحث شبانه و پیگیری آنتون را به پایان نرساند، بلکه بیش از 3 روز به بحث در مورد این مسائل و چالش ها ادامه می دهد و تنها شامل محتوا نمی شود. ، ارتباط زیادی با محتوای سایر رسانه های تصویری و غیر تصویری نیز دارد.

بر اساس این گزارش، «جهان آرا» البته یکی از برنامه های شبکه چالشی است، اما نمی توان انکار کرد که این برنامه تلویزیونی، برنامه های چالشی مربوط به طیف ویژه جناح است و بر اساس شواهد و قرائن با این موضوع موافق هستند. اقلیت و اکثریت جامعه، احتمالاً آن را جزئی از آن می بینند، یا بیشتر اوقات، آن را ندیده اند، از مرز عبور کرده اند، به آن پاسخی نداده اند.

صفحه اول اتهامات در افق

اما به محض آمدن «شنبه» به افق شبکه آنتن، به دلیل اتهامات عجیب، یکی از دو مهمان برنامه علیه چند زن فعال در دولت های گذشته به ویژه دولت های اعتدال، اصلاحات و ترمیم، بحث در مورد موضوعات مختلف در فضاهای مجازی و شبکه های اجتماعی بیشتر و بیشتر نمایان شد.

این تازه شروع ماجرا بود و در گذر زمان شهیندخت مولاوردی، معصومه ابتکار و زهرا شجاعی به عنوان «مردان زنانی که در دولت های معاونت ریاست جمهوری در حوزه انتخابیه مسئولیت اعتدال و اصلاحات را بر عهده دارند». زنان یا گروه‌های مشابه» در بیانیه‌های مشترک خود یکی از مهمانان دومین برنامه ماه معرفی شد، پاسخ‌ها مشخص شد، بحث‌ها تشدید و تشدید شد.

صفحه نمایش 2 یک صحنه خطرناک

ماجرا اما طنین انداز نشد و با شروع هفته جدید، در حالی که «جان آرا» در دو نوبت در هفته و شنبه ها و دوشنبه ها در آنتون میرود پخش می شد، عصر روز دوشنبه قسمت جدید دو چهره متفاوت را به نمایش گذاشت.

چهره هایی که البته در این برنامه تلویزیون سیاسی حضور دارند، به دلیل مسئولیت های مهمی که در ادوار مختلف بر عهده دولت های مختلف گذاشته شده است، دور از دسترس نیستند، اما به «دنیای» محبوب جناح و آهنگسازان نزدیک نیستند. ، نه تنها در این برنامه حتی انتظار برای یک برنامه تلویزیونی نیز راه زیادی است. اما این بار شرایط متفاوت بود.

شهیندخت مولاوردی و زهرا شجاعی، دو تن از شاخص های زنانی که در دوران اصلاحات به دنیا آمدند، پاسخی به «اتهامات» و «تهمت های دروغین» پیش از مهمانان ندادند. چه اینکه در حین خواندن این جمع، ناظران و معترضان زیادی را برانگیخت.

صفحه نمایش 3 ترک صحنه خطرناک است

«دنیا» در بحبوحه پاسخی خصمانه و شجاعانه به این اتهامات که حدود یک روز قبل از آن، مهمانی از سوی غریبه ای به مراسم دعوت شده بود، دعوت شد تا دقایقی از برنامه بگیرد و چند بیان کند. کلمات ناگهان یک تلفن مهمان به برنامه اضافه شد.

میهمان که قبلاً حضور داشت و غیابی بود متهم به شجاعت و خودباختگی شد و در عین شجاعت و خودباختگی سرانجام با 5 روز تاخیر از تلویزیون پخش شد و او نیز موضوع را مطرح کرد. از اتهامات

در عین حال، حمایت و شجاعت این اقدام باعث شد که اگرچه کمتر جنجالی و مناقشه برانگیز بود، اما برای ابراز اعتراض، پاسخ به موقع و عملا ممکن به اتهامات تنها راه حل بود.

صندلی های خود را برمی دارند و در حالی که میهمانان هنوز درگیر اتهام هستند و البته در عین حال به گفتگو و گفتگو و گفتگوی گرم و صمیمی با مرد جوان می پردازند، شروع تولد و بلافاصله صحنه شجاعانه را ترک می کنند تا آنها اینقدر خطرناک نگو!

صفحه نمایش 4 شکایت از مربا و افق روسی

چند ساعتی نگذشته بود که الینا از شهیندخت مولاوردی، معصومه ابتکار و زهرا شجاعی، مدیر صداو سیما، مدیر شبکه افق و یک نفر دیگر شکایت کرد و آن ها را از مسائلی که در «جهان آرا» گذشته بود مطلع کرد. “.

شاکی علی مجتهدزاده، بازپرس دادگستری در این باره توضیح داد و گفت: مطرح کنید.

وی در ادامه گفت: دیشب استاد آمدند تا اجازه بگیرند که به خانم ها و آقایان پاسخ دهند، اما وسط کار، باز هم این خانم که اظهارات نادرستی کرده بود، از مراجعینی که خانم های ما و جلسه را ترک کردند، تجلیل کرد.

وی در عین حال گفت: منتظر انتشار متن کامل متن دوم پایان نامه، بارها و بارها شکایت خواهم کرد.

مجتهد زاده در عین حال درخواست موکل مبنی بر رسیدگی قضایی به اتهامات وارده را در چارچوب قوه قضائیه و بدون اغماض خواند که «شهیندخت مولاوردی و همچنین در توضیحاتی که در این رابطه داده شده است، بار سنگین این ابهام را به دوش کشیده است».

صفحه نمایش 6 سنت «جهانارا» ترکی بر اساس مولاوردی است

شهیندخت مولاوردی که صلاحیت توضیح در این زمینه را دارد، گفت: وی و زهرا شجاعی به هیچ وجه قصد ترک استودیو را نداشتند، اما پس از مشاهده این که تنها در عرض 5 دقیقه به اعتراض خود پاسخ خواهند داد. میکروفون ها در اعتراض به برنامه و سکوت و تفریه برنامه پاسخ استودیو را ترک می کنند.

وی همچنین گفت: خانم شجاعی تاکید کردند که این واقعیت مردم است و نباید اجازه داد وقت کم شود و من هم به این نکته اشاره کردم. در هر صورت بهانه ای برای تکذیب ادعاها به مسئولان نخواهد بود.

وی همچنین تاکید کرد: در گفت‌وگو با برگزارکنندگان «جهان‌آرا» قبل از پذیرش دعوت، تاکید کرده‌اند که مناظره‌ای نیست و صرفاً برنامه به صورت مصاحبه تهیه می‌شود.

مولاوردی همچنین گفت: این موضوع صحت ندارد و امکان ندارد هرکس در برنامه ای اتهامات کاملی به ما زده است، ضمن پاسخگویی به اتهامات ما، از فرصت استفاده کند و همان اتهام را تکرار کند و همان را تکرار کند. اتهام.” همانطور که به برنامه قبلی دعوت نشدیم، منطقاً در برنامه جدید فقط باید حضور داشته باشیم.

اگر قبلاً با تماس تلفنی در برنامه شرکت کرده باشیم، پذیرفته می شود که مهمان قبلی نیز از طریق تماس تلفنی در برنامه حضور داشته باشد اما ما به برنامه دعوت نشده ایم.

[ad_2]

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما