سنگاپور خالق OnlyFans را به دلیل سرپیچی از دستورات پلیس مبنی بر دوری، زندانی کرد | CNNCNN

دادگاهی در سنگاپور روز سه شنبه سازنده OnlyFans را به دلیل نقض دستور پلیس مبنی بر دوری از سایت اشتراک بزرگسالان در حالی که به اتهام نقض قوانین فحاشی تحت بازجویی قرار داشت، به مدت سه هفته زندانی کرد.

تیتوس لاو، 22 ساله، به یک اتهام و یک اتهام دیگر در حمل و نقل فحاشی اعتراف کرد و بر اساس اسناد دادگاه، 3000 دلار سنگاپور (حدود 2000 دلار) جریمه شد. وکیل وی به سی ان ان گفت که حکم زندان خود را از 26 اکتبر آغاز خواهد کرد.

فروش و تولید پورنوگرافی در سنگاپور غیرقانونی است، اما این امر باعث نشده است که OnlyFans در ایالت-شهرهای محافظه‌کار طرفدارانی ایجاد کند – جایی که مشاهده پورن خلاف قانون نیست اما وب‌سایت‌ها با سانسور دولتی محدود شده‌اند.

Low اولین OnlyFans Creator است که در سنگاپور آزمایش شده است. او در آوریل 2021 به سایت معروف به دلیل محتوای NSFW خود پیوست و در یک مقطع زمانی بیش از 3000 مشترک پولی در کانال خود داشت – اکثر آنها پسر بودند.

تصویر دوجنسگرایانه او تابوهای این کشور را به چالش کشیده است، کشوری که در ماه اوت اعلام کرد قانون دوران استعمار را که همجنسگرایان را جرم انگاری می کند، لغو می کند.

پلیس لو را در دسامبر سال گذشته پس از شکایت مردی سه ماه قبل مبنی بر اینکه یک ویدیوی زننده از ستاره OnlyFans در تلفن خواهرزاده 12 ساله‌اش پیدا شده بود، دستگیر کرد.

لو بعداً به شرط عدم دسترسی به حساب OnlyFans خود به قید وثیقه آزاد شد.

در دادگاه روز سه شنبه، دادستان ها گفتند که لو این دستور را نقض کرده و در موارد متعدد “تحقیقات پلیس را برای پیشبرد منافع مالی خود تضعیف کرده است”.

لو در دادگاه اعتراف کرد که از دستور پلیس پیروی نکرده است. او به دادگاه گفت که چندین بار با OnlyFans تماس گرفت تا دوباره به حساب خود دسترسی پیدا کند، زیرا احساس می‌کرد موظف است به ارائه محتوا برای مشترکین ادامه دهد.

کرپال سینگ، وکیل مدافع، به سی‌ان‌ان گفت که محتوای بزرگسالان لو بدون اطلاع، مجوز یا رضایت او دوباره توزیع شده است.

سینگ گفت: «او همچنین روی پلتفرم پستی ارسال نکرده است و می‌خواهد در نهایت از این قسمت خارج شود.

CNN برای اظهار نظر با OnlyFans تماس گرفته است، اما در زمان انتشار هیچ پاسخی دریافت نکرده است.

لو روز چهارشنبه به CNN گفت که “آماده” گذراندن دوره زندان خود است. او گفت: «من قصد دارم زیاد مدیتیشن کنم و بخوانم. او همچنین از رد بازگشت به OnlyFans خودداری کرد.

اگر این ممنوعیت ادامه یابد عادلانه نخواهد بود. من عاشق کاری هستم که انجام می دهم و این چیزی است که به آن شهرت دارم. او گفت که قبلاً آنجا برهنه است.

“اما ماهیت OnlyFans نیز همین است. سازندگان کنترل بسیار کمی بر مطالبی دارند که بدون اطلاع ما لو می‌شوند یا دوباره توزیع می‌شوند و این چیزی نیست که من بتوانم آن را کنترل کنم، اما قطعاً در آینده بیشتر مراقب خواهم بود.”

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

تماس با ما